Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

Da porodica u nekoj sirijskoj vukojebini dobije nagradu ili ne bude pobijena... Meni to može da ima smisla...

 

 

To što neće biti pobijena već je nagrada sama po sebi. :misko:

Link to comment

Očigledno je da je veći fokus na zapadnim zemljama, ali nije baš ni da imaju kvotu pa sad da mora ili Nemačka ili Poljska. Na zapadu ih prosto ima, tu mogu da se muvaju po terenu, izviđaju, domunđavaju, to bi ipak teže išlo u Poljskoj gde žive tri Arapina (mada nije nemoguće naravno, da im je baš stalo bilo bi i to).

ovaj, jel' ti je promaklo da su oteli kamion u Poljskoj i dovezli ga u Berlin? 

 

Mogli su da naprave pizdariju i u Poljskoj da su hteli. 

Link to comment

ovaj, jel' ti je promaklo da su oteli kamion u Poljskoj i dovezli ga u Berlin? 

 

Mogli su da naprave pizdariju i u Poljskoj da su hteli. 

 

Jeste, ukapirala sam da su ga oteli negde bliže mestu napada. A i lepo ti piše u postu da je veći fokus na zapadnim zemljama i da bi mogli i u Poljskoj da naprave nešto ako bi hteli, tako da ne vidim čemu taj ton.

 

edit: Evo sad vidim da je kamion otet u Berlinu. Ma o čemu ti pišeš uopšte?

Edited by Dagmar
Link to comment

Jeste, ukapirala sam da su ga oteli negde bliže mestu napada. A i lepo ti piše u postu da je veći fokus na zapadnim zemljama i da bi mogli i u Poljskoj da naprave nešto ako bi hteli

Ja sam tvrdio da je Poljska zemlja iz istog kulturnog miljea kao Nemacka. Ti se ne slazes i tvrdis da se Nemacka 'zapadna zemlja' i da se zato napada. Ja mislim da je IS-u nebitno sta je 'zapadna zemlja' iz tvog i mog rakursa, ja tvrdim da oni smatraju da je Nemacka najvazniji igrac u Evropi, pa je zato napadaju. Nema nikakve veze to u kolikoj meri (i kada) je Nemacka umesana u rat u Siriji.

 

 

edit: Evo sad vidim da je kamion otet u Berlinu. Ma o čemu ti pišeš uopšte?

 

Ma pisalo je prekjuce da je kamion otet u Poljskoj. Juce da je vozac, Poljak ubijen (ali ne i gde je otet i ubijen), a danas da je otet i ubijen kad je stigao u Berlin. Propustio sam danasnji apdejt.

Link to comment

pa da, nije im dugo trebalo.

Polako, tek je predlog, zeleni su jako protiv, SPD takodje protiv uz dosta ali... Mada ne sumljam da ce im proci predlog, uz malo ublazavanja i kompromisa.

Link to comment

Ako je ovaj tunizanin i dalje ziv i ako ga ubrzo ne uhvate, pokusace opet neki teroristicki napad da izvrsi i to vrlo brzo.

 

Taj je kod nekog iz kelije. Ko zna koliko tih manijaka ima.

Link to comment

Danas u centru Kelna uzbuna, policija iz auta poziva sve da se sklone sa ulica i zatvore prozore i sve ostalo "zbog opasnosti od gasa"?

Posle dva minuta isti auto obavestava "opasnost prosla".

Sinoc bila blokirana zeleznicka stanica jedno 45 minuta, navodno neko javio nekakvu bombu...

Malo uzbune nije na odmet, dosta su opusteni za moj ukus.

Link to comment

Ako je ovaj tunizanin i dalje ziv i ako ga ubrzo ne uhvate, pokusace opet neki teroristicki napad da izvrsi i to vrlo brzo.

ja ovo ne razumem, kao i onu priču od juče, kao, počinioc je na slobodi, budite oprezni

 

pa jbt, kao da je taj lik jedini kome takve ideje padaju na pamet i koji je za tako nešto sposoban  :isuse:

Link to comment
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...