Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

Zar nije steta sto nije uhvacen ziv? Mogao je mnogo toga da objasni. Da li se samo meni cini da bi to bio mnogo bolji scenario za bezbednost nemackih gradjana?

 

A ovo zaboravljanje licne karte/pasosa na mestu zlocina vec postaje... hm... pa ne znam kako bih se izrazio.

Link to comment

Ja mislim (ili sam procitao negde) da je u pitanju "zargon" jer svi imigranti su vec skedirani i otisci prstiju su u bazi podataka... samo mi nije jasno zasto su u prvi mah govorili da je Pakistanac??

 

Inviato dal mio Redmi 4 utilizzando Tapatalk

Link to comment

Zar nije steta sto nije uhvacen ziv? Mogao je mnogo toga da objasni. Da li se samo meni cini da bi to bio mnogo bolji scenario za bezbednost nemackih gradjana?

 

A ovo zaboravljanje licne karte/pasosa na mestu zlocina vec postaje... hm... pa ne znam kako bih se izrazio.

 

Pa malo fali mrmot ali šta sad.

Link to comment

To im je neka fora, zele da se zna da su oni. Nesto tipa da im se oda zasluzeni rispekt, a sa druge strane da policija ispadne smesna bas na taj nacin - "ma da, ostavili teroristi pasose, kako da ne, mrmot, cokolada..."

Link to comment

To im je neka fora, zele da se zna da su oni. Nesto tipa da im se oda zasluzeni rispekt, a sa druge strane da policija ispadne smesna bas na taj nacin - "ma da, ostavili teroristi pasose, kako da ne, mrmot, cokolada..."

 

Neka kontra-kontra-psihologija? Ne znam, vrlo neuverljivo, barem meni.

Link to comment

Isto je bilo i u francuskoj...

A to im je i jedan od ciljeva, da deluje neuverljivo. Drugi, njima vazniji je "ako nisam prico, ko da nisam ni jebo"

 

Jednostavno se ne uklapa. Kako moze u isto vreme da im bude cilj i da napad deluje efektno i da se tacno zna da oni stoje iza toga i da "deluje neuverljivo"? 

Link to comment
×
×
  • Create New...