Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

Pa ne, ne može tako, onda su se ovi iskalili još u Vijetnamu.

 

Edit: Ovo sad je pandan tome da je neko u Srbij ipost 99te počeo da trtlja kako su svi muslimani ovakvi i onakvi, a ni vojvođanski Mađari nisu baš Srbi. Jer to je ovde ono što se na demokratskom zapadu dešava. Razvališ pola sveta, dođe ti par bombi, i onda polako kreće kenjanje za islam onako generalno, kao nekompatibilan sa svemirom maltene.

 

 

 

Sećaš se one Šešeljeve izjave kako će Madjarima da da sendvič da odu, a Slovacima 2 jer moraju duže da putuju?

 

 

Evo, našao sam i citat:

 

 

 

 

"Kada budemo deportovali nazad manjine iz Vojvodine pokazacemo koliko smo humani. Sve pripadnike manjina cemo lepo ispratiti i dati im sendvice za put - Madjari ce dobiti svako po jedan sendvic jer je njihova matica blizu, odmah posle granice, a Slovaci ce dobiti svaki po dva sendvica jer im je put malo duzi."

Edited by Jeremija
Link to comment

I koliko ljudi pogine i bude povrijeđeno u tim nesrećama?! Ajd nađi jednu da je broj preko 50 (a da to ne budu busevi sa 50+ putnika).

 

Evo, potražio sam baš ovakve primere, dakle bez buseva, bez vozova, bez da se prosuo teret kamiona, bez da je kamion eksplodirao, bez da je kamion vozio ljude koji su ispali i poginuli i u prvih nekoliko strana google mi je izbacio par odgovajućih:

 

- 13. avgust 2016, Kasserine u Tunisu, kamion ušao u pijacu, 16 mrtvih i 85 ranjenih

 

- 5. septembra 2013, Pinetown u Južnoafričkoj Republici, kamion razgrnuo ulicu, 27 mrtvih i preko 80 ranjenih.

 

- 12. oktobra 2016, Ruanda, vojni kamion ušao na trg, svega 3 mrtva i preko 20 ranjenih, ali ajde da ovo ne računamo, nije ti dovoljno krvavo. Nešto slično je bilo i u Kalkuti 15. oktobra 2016, ali sa 12 poginulih.

 

I ovo je sve relativno sveže, da se pročeprka još malo unazad, verovatno bi se našlo još.

Link to comment

Evo, potražio sam baš ovakve primere, dakle bez buseva, bez vozova, bez da se prosuo teret kamiona, bez da je kamion eksplodirao, bez da je kamion vozio ljude koji su ispali i poginuli i u prvih nekoliko strana google mi je izbacio par odgovajućih:

 

- 13. avgust 2016, Kasserine u Tunisu, kamion ušao u pijacu, 16 mrtvih i 85 ranjenih

 

- 5. septembra 2013, Pinetown u Južnoafričkoj Republici, kamion razgrnuo ulicu, 27 mrtvih i preko 80 ranjenih.

 

- 12. oktobra 2016, Ruanda, vojni kamion ušao na trg, svega 3 mrtva i preko 20 ranjenih, ali ajde da ovo ne računamo, nije ti dovoljno krvavo. Nešto slično je bilo i u Kalkuti 15. oktobra 2016, ali sa 12 poginulih.

 

I ovo je sve relativno sveže, da se pročeprka još malo unazad, verovatno bi se našlo još.

 

Tunis u kome je saobraćaj gore regulisan nego kod nas (dakle debelo neispravan kamion tj. kočnice što je za Njemačku praktično nemoguće).

 

JAR ista situacija sa neispravnim kamionom i neodgovornim vozačem svjesnim tehničkog stanja kamiona.

Link to comment

Aj sad kad sam ti našao primere, ubaci još sve od dubine šara na gumama do vanzemaljaca opet. Tvrdio si da prosto ne može da bude toliko žrtava ako nije bilo sa namerom. Tačka.

Edited by Razzmatazz
Link to comment

 

 

Ne  kažem ja da nemaju svi narodi potencijal za isto, 

 

pa kazala si bas to;

 

 Srbe su mogli do prekosutra da bombarduju, sve pomažući teroriste, i nikad im ne bismo ništa zauzvrat učinili. Zavisi i na koga udaraš. 

Link to comment

eto i ovde se vidi koliki je to cirkuzant, rusine je kao slucajno zaboravio da pomene.

 

 

jebeni rusini.

 

 

Ne, to je  zato što nemaju matičnu državu (ako ne računamo Ukrajinu), pa ne bi mogli nigde ni da beže.

Link to comment

Pa ako je preživeo nema razloga da se dotuče ciglom u glavu u nekom ćošku. Biće prilike sledeći put.

 

Ja sam mislio da je modus operandi da izađu guns blazing u slučaju da prežive vožnju? Inače ne znam zašto bi u akciju išli teško naoružani.

Link to comment

@aram

 

Nikoji eto stavili smo tačku, ista je vjerovatnoća da se neispravan kamion sa ko zna kakvim vozačem nađe u nekoj trećesvjetskoj pripizdini i u centru Berlina.

Edited by MNE
Link to comment
×
×
  • Create New...