Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

Ala ste ga dali po politickoj korektnosti. Da pesta je danas sigurnija od minhena i nemojmo da se foliramo da madjari nisu skinuli problem sa kurca svojom restriktivnom politikom. Ja se recimo nadam da su minhenski pucaci neki lokalni poludeli neonaciji a ne arapi tek da se ne krene sa osvetoljubivoscu lokalač prema migrantima

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Edited by Pontijak
Link to comment

Za sada misle da su tri napadaca, kazu "juznjackog" izgleda, ne znaju gde su i verovatno teroristicki napad.

 

edit: izvor za "juznjacki" izled je spiegel:

 

Stand 20:15 Uhr: Bei einer Schießerei sind nach Angaben der Polizei mehrere Menschen ums Leben gekommen und verletzt worden. Nach Angaben der Nachrichtenagentur AFP wurden sechs Menschen getötet. Sicherheitskreise berichten von Schützen mit südländischem Aussehen. Einige sollen schusssichere Westen tragen. Die Täter seien auf der Flucht.

Edited by burekdzija
Link to comment

policija na svojoj fb stranici potvrdila da je najmanje tri napadaca i da nijedan jos nije uhvacen.

 

ps: pontijace, a da manje jedes govna sad sa tom madjarskom?

Link to comment

Jako bi me iznenadilo ako su desnicari, nsu je ciljao individualno strance i nije im bio m.o. da upadnu u trzni centar u troje sa dugim cevima i pucaju oko sebe i vicu jebeni stranci. Na stranu sto su uglavnom retardirani luzeri kojima je do sada bio vrh da bace molotova na praznu kucu, i ne verujem da imaju kapacitet da organizuju ovako nesto.

 

edit: ako ipak jesu, ne znam koja misao je neprijatnija, da je isis dosao na nemacke ulice, ili da su desnicari poceli da pucaju.

Edited by burekdzija
Link to comment

Ala ste ga dali po politickoj korektnosti. Da pesta je danas sigurnija od minhena i nemojmo da se foliramo da madjari nisu skinuli problem sa kurca svojom restriktivnom politikom. Ja se recimo nadam da su minhenski pucaci neki lokalni poludeli neonaciji a ne arapi tek da se ne krene sa osvetoljubivoscu lokalač prema migrantima

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

 

nemoj da se foliramo da orban nije fasisticko djubre. koji je tebi kurac poslednjih dana, stvarno ne znam

Link to comment

Jako bi me iznenadilo ako su desnicari, nsu je ciljao individualno strance i nije im bio m.o. da upadnu u trzni centar u troje sa dugim cevima i pucaju oko sebe i vicu jebeni stranci. Na stranu sto su uglavnom retardirani luzeri kojima je do sada bio vrh da bace molotova na praznu kucu, i ne verujem da imaju kapacitet da organizuju ovako nesto.

 

Pa otprlike tako.

Link to comment

 

Desni teror mozda??

 

N24

Laut Augenzeugen hat einer von denen geschrien:Sch... Ausländer!

 

 

 

 

 

Ako se ne varam danas je Brejvikova 5-godišnjica.

 

 

 

 

Inače CNN citira neku ženu koja je izbrojala 6 tela koja nepomično leže

Link to comment
×
×
  • Create New...