Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

naravno da nije, ako si normalan.

 

Jeste jer ne živiš u Homicide Life on the street već u svetu opterećenim terorizmom gde svaki ovakav  čin ima ozbiljne političke implikacije.

 

I naravno da je bolje da je neki nacoš u pitanju

Link to comment

A da se ti malo teras u kurac pa da budemo kvit? Sta je frka kvarim ti pc narativ? I da ponovim da se tako nadam da su u pitanju lokalni neonaciji jer inace nece to biti na dobro ako su stranci a ne daj boze migranti

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

 

a šta kaže tvoj nazi drug orban? ajd malo kako je on to lepo rešio, nisi odavno... :fantom:

Link to comment

a šta kaže tvoj nazi drug orban? ajd malo kako je on to lepo rešio, nisi odavno... :fantom:

 

Brate Arame, to je Pontijak, Uroš bez duše, man se ćorava posla.

Link to comment

Brate Arame, to je Pontijak, Uroš bez duše, man se ćorava posla.

 

+1

 

u minhenu policija proglasila vanredno stanje, i ovde u NRW-u podignuta pripravnost

Link to comment

e stvarno, kako jedno moze da bude bolje od drugog, objasni mi?

Zato što bi nastavak sage o islamskom terorizmu sa obe strane (samih počinitelja i njihove strategije, i na drugoj strani odvratne evropske reakcije) bio odveć preozbiljan pattern, naročito sa preseljenjem iz Francuske u Nemačku.

Link to comment

Dijalog na Redditu o onoj razmeni uvreda sa krova.
 

- The shooter says "scheiß Türken" (fucking Turks, i.e. the predominant middle eastern ethnicity in Germany); the cop calls him a "Kanaker" (racial slur for middle eastern) but the shooter replies saying he is German-born. Also, the shooter is speaking German in a local accent.
 

- This is incorrect, he's speaking almost perfect 'hochdeutsch' (written german).

- Correct. The person yelling at him Bavarian accent. The person answering, clean German. But still VERY clean. So that means he is either German or has been here a long time.

https://www.reddit.com/r/Munich22July/comments/4u4evy/mayor_german_tabloid_bild_also_reports_possible/d5mq79v

 
 

Edited by vememah
Link to comment

Dijalog na Redditu o onoj razmeni uvreda sa krova.

 

 

 

 

The guy insulting the shooter is not a cop, the "scheiß Türken" is not coming from the shooter. The shooter also has no accent.

Link to comment

evo se konacno vratih iz grada. ove moje dve bile u teatru gde je cerka imala generalnu probe opere, a zena gledala.

nisam imao problem da odem do tamo i da se vratim kuci posto je to dosta udaljeno od trznog centra. kompletan javni prevoz je zaustavljen. samo policija, taksisti i takvi kao ja sto kupe svoje po gradu.

i gomila glasina o pucnjavama na drugim mestima, sto se ispostavilo kao netacno. zasad

Link to comment

^

 

Pogledao sam još jednom, mislim da to nije tačno. Evo još jednom tvita sa tim videom, upravo ga emituju na ZDF-u.

 

Edited by vememah
Link to comment

RTL-ov voditelj upravo kaže 6, na sajtu Zidojčea pričaju o 7 ubijenih.

 

Munich police have confirmed on Facebook that six people have been killed.

A Munich police spokesman has just announced that police are looking for up to three perpetrators. 

Many people are severely injured.

 

28f02f64-8688-4c4a-bcc9-eb054b62ebbd.png

Link to comment
×
×
  • Create New...