Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

ako bi se neki teroristi obukli u policijsku uniformu ili stavili onaj zuti prsluk lov bi mogao da traje da mu se ni ne vidi kraj. koordinacija na terenu mora biti uvezbana

Link to comment

Ovi policajci sa slika deluju kao pali sa Marsa... isto kao 1972. na istom mestu. Najveće dostignuće je ovaj plavušan što pozira fotografu sa puškom na gotovs u pokretu... a ne zna ni da je drži kao čovek.

 

28398890951_7f639a7357.jpg

Link to comment

Komentar sa istog klipa sa YouTubea:

 

0:02 "Wegen euch wurde ich gemobbt 10 Jahre lang" 0:06 "Und jetzt muss ich ne Waffe kaufen und euch alle abknallen" 0:18 "Scheiß Türken" 0:37 "Ich bin Deutscher" [...] "Hörst du auf zu Filmen"  0:41 [nicht zu verstehen] geboren worden" 0:50 "Ich war in [nicht zu verstehen] früher in Behandlung" 0:56 "[nicht zu verstehen] ich hab nichts getan [nicht zu verstehen]"  Habs mit wavelab geöffnet und die Frequenzen unter 500hz ausgeblendet, sowie bei 2,5k-10k hz verstärkt und dann mit guten Kopfhörern abgehört.



Prevod

0:02 "Zbog vas sam bio žrtva mobinga 10 godina" 0:06 "I sad moram da kupim oružje i sve vas pobijem" 0:18 "Jebeni Turci" 0:37 "Ja sam Nemac" [...] "Prekini da snimaš tamo"  0:41 [nerazumljivo] rođen" 0:50 "Bio sam [nerazumljivo] ranije na lečenju" 0:56 "[nerazumljivo] nisam ništa uradio [nerazumljivo]"  Otvorio sam u wavelabu i uklonio frekvencije ispod 500h, a pojačao one između 2,5k-10k hz, a zatim slušao sa slušalicama.

 

Ljudi su posle dodali da se na 0:41 čuje "Zašto sam ovde rođen?"

Link to comment

ako bi se neki teroristi obukli u policijsku uniformu ili stavili onaj zuti prsluk lov bi mogao da traje da mu se ni ne vidi kraj. koordinacija na terenu mora biti uvezbana

 

Valjda imaju neku [radio] komunikaciju ...

Link to comment

Kao ovi strucnjaci :)

 

Pa šta i očekivati kad je pas najpametniji i najspremniji u celoj jedinici :)

Edited by arheolog1981
Link to comment

portparol policije je legenda. daje informacije kao iz rukava, ali tako umirujuce da stvarno stvara osecaj sigurnosti koji daje minhenska policija.

 

jedan veliki :ziga:

Link to comment

portparol policije je legenda. daje informacije kao iz rukava, ali tako umirujuce da stvarno stvara osecaj sigurnosti koji daje minhenska policija.

 

jedan veliki :ziga:

Sta kaze?

Link to comment

Sta kaze?

 

manje vise sta kaze. nista sto vec nije po medijima, ali nacin na koji to radi odaje visoki profesionalizam i spremnost da se problem resi u najkracem mogucem roku.

Link to comment

Obama obecao podrsku. Lakse se dise sada!

jebiga, nobelovac, zna.

 

manje vise sta kaze. nista sto vec nije po medijima, ali nacin na koji to radi odaje visoki profesionalizam i spremnost da se problem resi u najkracem mogucem roku.

to je dobro, profesionalizam i spremnost su dobri.

Link to comment
×
×
  • Create New...