Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

Мултипле детс веле... а после Орбан фашиста...

Ako nista drugo budimpestanci ne moraju da strepe od islamista kamiondzija a i u trznom centru arkade ne moraju da strepe da ce neko da zapuca kao u minhenu danas i jos samo da sacekamo da minhenska policija objavi identitet pucaca

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

navodno da ima 15 mrtvih u shoping mall-u kod olimpijskog parka. dijagonalno suprotno od mene

 

sad rekose da je bilo pucnjave i na karlsplatzu, u centru minhena

Link to comment

navodno da ima 15 mrtvih u shoping mall-u kod olimpijskog parka. dijagonalno suprotno od mene

 

sad rekose da je bilo pucnjave i na karlsplatzu, u centru minhena

Bem ti zivot. Pa gde na nemce da udare koji se polomise da h prime u milion komada prosle godine? Ovo postaje bas gadno

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Edited by Pontijak
Link to comment

AZ je minhenski 

 

ma znam da je minhenski, nego jel privatni ili državni medij?

ako je RTL grupa, ili tako neko, nista ne verujem dok ne vidim još negde.

 

evo i AFP javlja jedan mrtav, deset ranjenih

Link to comment

ne znam čiji je ovaj abend zeitung, ja bih malo sačekao sa brojevima, CNN kaže 1 mrtav, desetak ranjenih. SZ pada server :(

katastrofalno izvestavanje zdf-a i ard-a do sad. nista se ne zna.

Link to comment

Ako nista drugo budimpestanci ne moraju da strepe od islamista kamiondzija a i u trznom centru arkade ne moraju da strepe da ce neko da zapuca kao u minhenu danas i jos samo da sacekamo da minhenska policija objavi identitet pucaca

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

to ima veze s orbanom koliko i sa mnom. madjarska zadnja rupa na fruli kao i mi i razni drugi. cak ovo orbanovo ponasanje jos moze dovesti do toga da nekom padne klapna pa da opali i po njima. 

 

jebiga, ljudi ginu, malo je ovo previse ozbiljno da bi se na ovaj nacin poentiralo. 

Link to comment
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...