Jump to content
IGNORED

Deutschland


MancMellow

Recommended Posts

ISIS glatko preuzima zasluge, to im je standardni MO, a u stvari služe samo kao inspiracija a ne i kao organizaciona podrška u ovakvim slučajevima (Vircburg, možda i Nica mada je upitno šta je toga motivisalo).

 

U prevodu - PR im radi posao.

Link to comment

Zaista mi to nije namera. Samo sam uzeo u obzir mogucnost da neki ludak prsne a da bude domaci mada znam da je mala sansa jer domacim ludacima nije potrebna vera kao okidac. Vise sam mislio na reaktivno ludilo ukoliko bi ovde pocelo prskanje zbog neizdrza i daleke nemacke mada je i tu mala sansa dok protok radi a zlo i naopako ako pocnu da ih vracaju

 

Падоше ми на памет неки полулуди текстови из времена највећег протока, како се мигранти боје Хрвата "јер су они убијали муслимане", или Бугара... јер су Бугари... Србија је тада била светао пример лепог поступања, али питам се, има ли ту нечега, да ли просечан мигрант зазире од Балканских земаља и њихових грађана? Читао сам неке путописне блогове, дође лик на границу Судана, покаже српски пасош, овај га пита за Караџића и што су убијали муслимане...

 

A to o domacim podizvodjacima religije mira, da to stoji. Nema pravila do kada ce biti na uzici i kada ce se otrgnuti.

 

Опет преносим трачеве, али причају неоптерећени предрасудама људи како саудијске и сличне хуманитарне организације роваре по ромским насељима српских градова... Санџак да не помињемо... 

Link to comment

Падоше ми на памет неки полулуди текстови из времена највећег протока, како се мигранти боје Хрвата "јер су они убијали муслимане", или Бугара... јер су Бугари... Србија је тада била светао пример лепог поступања, али питам се, има ли ту нечега, да ли просечан мигрант зазире од Балканских земаља и њихових грађана? Читао сам неке путописне блогове, дође лик на границу Судана, покаже српски пасош, овај га пита за Караџића и што су убијали муслимане...

 

 

Опет преносим трачеве, али причају неоптерећени предрасудама људи како саудијске и сличне хуманитарне организације роваре по ромским насељима српских градова... Санџак да не помињемо...

Pa pre ce biti da je rec o slanju informacija od strane onih koji su prosli migrantsku rutu. Gde su panduri gadni koliko traze trafikanti za ilegalni prelaz granice itd. Srbija je za sada kul, razumne cene pandurskog reketa razumne cene ilegalnog transporta preko madjarske ograde a posle jaokuku spin serendanje kada ih ugari navataju i sutnu nazad, mitomi srpski domorodci, volonteri ljubazno dele konzerve koje pametne face fakturisu kao da su sa beluga kavijarom itd, takoreci jedna prijatna ruta bez puno opasnosti uz umerenu cenu

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

A to za vrbovanje roma. Meni se smeju kada kazem da cemo doziveti i al romaidu. Kao ne moze to nisu oni takvi itd sto je meni prikriveni rasizam jer zasto oni kao nisu sposobni a arapi jesu? Pitanje je logistike i investiranja u potencijal. A oni jesu potencijal iz perspektive finansijera religije mira a pritom su na margini drustva bez ikakve ideje i nade o ukljucivanju u drustvo. Takoreci idealan objekat mnogo laksi i jeftiniji za obradu od arapina druge generacije u diseldorfu. Utesno je sto je srbiji mala cena i jebe se religiji mira za nas jer je bogata evropa dzek pot i ako ga dobiju lako ce sa nama jer ce prvi gradjanisti da zalegnu na fastanje kobara religije mira uz naknadu naravnm ali kad je beg bio cicija a i ponavljam mi smo jeftini i nebitni pa je ova opasnost ustvari teoretska za sada

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Pontijak dominira danas

Pontijak je po obicaju multitasking te sere i jede govna istovremeno i to je zlo tehnologije dati meni smartfon i tapatalk na odmoru. Ma odoh ma locem i tramom se vozim i blago meni nema afgana sa sekirom ????

 

Послато са SM-J320FN уз помоћ Тапатока

Link to comment

Падоше ми на памет неки полулуди текстови из времена највећег протока, како се мигранти боје Хрвата "јер су они убијали муслимане", или Бугара... јер су Бугари... Србија је тада била светао пример лепог поступања, али питам се, има ли ту нечега, да ли просечан мигрант зазире од Балканских земаља и њихових грађана? Читао сам неке путописне блогове, дође лик на границу Судана, покаже српски пасош, овај га пита за Караџића и што су убијали муслимане...

 

Metemma,

Ja imam obicaj da putujem po raznim zemljama, pa si me ponukao za jednu pricu iz Almatija (KZ) od pre nekih 5 godina.

 

Jedno vece zaustavljam kola, tamo nema taksija i koje bio u Rusiji i sl. zna o cemu se radi, i malo pricam sa vozacem na ruskom. Prvo me pita da li sam Cecen, valjda zbog boje koze i tvrdog izgovora. Ja mu kazem da sam iz Srbije i onda usledi zanimljiva situacija. Vozac me pohvali kako su Srbi dobri muslimani i da su braca po veri sa Kazacima. Na drugoj strani Bosanci su velika govna zato sto su pravoslavci kao i Rusi. On je stalno pratio rat u BiH i podrzavao Srbe :kralj:

Ja sam jedva cekao da stignemo pre nego sto mu se prekopca mozak.

 

Pozdrav,

X500

Link to comment

Metemma,

Ja imam obicaj da putujem po raznim zemljama, pa si me ponukao za jednu pricu iz Almatija (KZ) od pre nekih 5 godina.

 

Jedno vece zaustavljam kola, tamo nema taksija i koje bio u Rusiji i sl. zna o cemu se radi, i malo pricam sa vozacem na ruskom. Prvo me pita da li sam Cecen, valjda zbog boje koze i tvrdog izgovora. Ja mu kazem da sam iz Srbije i onda usledi zanimljiva situacija. Vozac me pohvali kako su Srbi dobri muslimani i da su braca po veri sa Kazacima. Na drugoj strani Bosanci su velika govna zato sto su pravoslavci kao i Rusi. On je stalno pratio rat u BiH i podrzavao Srbe :kralj:

Ja sam jedva cekao da stignemo pre nego sto mu se prekopca mozak.

 

Pozdrav,

X500

 

:lolol:  :lolol:  :lolol:

 

Брат је мио које вере био!

Link to comment

Pucnjava u tržnom centru u Minhenu. PR policije kaže da ne može da kaže da li ima žrtava i mrtvih, ali da je "nešto veliko" u pitanju.

Link to comment

18:44

 

 

Medienberichte: Mehrere Tote bei Schießerei in Münchner Einkaufszentrum

 

Bei einer Schießerei in einem Münchner Einkaufszentrum sind Medienberichten zufolge mehrere Menschen ums Leben gekommen. Das berichteten der Bayerische Rundfunk und die Münchner „Abendzeitung“ am Freitag. Das Blatt berief sich auf Augenzeugen.

Die Polizei riegelte das Gebiet weiträumig ab. Es gebe einen großen Einsatz um das Olympia-Einkaufszentrum im Norden der Stadt, twitterte die Polizei. Eine Sprecherin bestätigte, dass Schüsse gefallen seien. Weitere Einzelheiten waren zunächst nicht bekannt.

Link to comment

 

+++ Berichte über 15 Tote+++

Laut ersten Augenzeugen soll es mindestens 15 Tote geben, es kursieren Fotos von am Boden liegenden Personen im Netz. Die Lage ist noch nicht klar.

 

Link to comment
  • Redoran locked and unlocked this topic
  • James Marshall locked this topic
  • Redoran unlocked this topic
×
×
  • Create New...