Jump to content
IGNORED

LGBTQIA+ u Srbiji i svetu


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FERNOUX H

    58

  • Hella

    38

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    31

izgleda da su ovi vučićevi prajdovi stvarno neka seljačka posla :fantom:

 

 

... realno.

 

Sa ove istorijske distance shvatam da se ovaj "uspeli" prajd svodi na samo jednu od karata kojom Pickousti mase pred zapadom i sebe ustolicuje u diktatorsku fotelju. Nikakve jebene koristi od prajda ne mogu da imaju gejevi u drzavi u kojoj se javno mnjenje menja i oblikuje u dva broja informera. I to se ne kapira.

 

Cak i razvijene demokratije boluju od desnicarenja, mi smo ovde pickin dim od karaktera, bukvalno prekosutra navijaci mogu random da gaze po homoseksualcima u sred grada nekaznjeno, samo ako se donese takva odluka.

Edited by Caligula
Link to comment

Vučić nema nikakve (preterane) koristi od Parade, Zapad realno boli kurac za to i ne dobija on uopšte toliko neke poene zbog ovoga, iako naravno da su to razlozi iz kojih se svaka vlast ipak trudi da parada na kraju bude organizovana. Sa druge strane, paraderi mogu da imaju koristi od svega ovoga: već je nekoliko puta uspešno organizovana ta parada i ako ništa drugo njeno održavanje više ne predstavlja toliki problem i ne diže se toliko prašine svaki put. Najgori su mi ovi što morališu: da, cilj će biti ostvaren, ali kako. Takve ljude realno boli kurac i za pedere i za paradu, njima je bitno samo njihovo ideološko čistunstvo.

Link to comment

Vučić nema nikakve (preterane) koristi od Parade, Zapad realno boli kurac za to i ne dobija on uopšte toliko neke poene zbog ovoga, iako naravno da su to razlozi iz kojih se svaka vlast ipak trudi da parada na kraju bude organizovana. Sa druge strane, paraderi mogu da imaju koristi od svega ovoga: već je nekoliko puta uspešno organizovana ta parada i ako ništa drugo njeno održavanje više ne predstavlja toliki problem i ne diže se toliko prašine svaki put. Najgori su mi ovi što morališu: da, cilj će biti ostvaren, ali kako. Takve ljude realno boli kurac i za pedere i za paradu, njima je bitno samo njihovo ideološko čistunstvo.

Ti em ne moralises em te boli kurac, duplo golo. Nego kazi kako je u Totenhemu.
Link to comment

Jeste, ali nije sa Natašom :)

 

 

Pozvati Natašu Bekvalac, koja nikad javno nije podržala LGBT, da peva na Prajdu je isto što i pozvati hor Kolibri da peva na fudbalskoj utakmici - smatra Karleuša, i dodaje:

 

 

- Smatram da LGBT populaciju moraju javno da podrže ličnosti sa uticajem/energijom jačom od uticaja kišne gliste. Inače se ništa ne menja!

- Kako to, podržavaš LGBT i Prajd a tražiš pare da se pojaviš? E to je slika svog licemerja srpskih javnih ličnosti i njihove šatro podrške.

 

- Decenije napada na mene zbog lavovskog zalaganja za LGBT stvar, nisu uspele da me poljuljaju i razočaraju kao jučerašnji dan. Jelena budalo - napisala je ona.

Link to comment

pa valjda da emka komercova droplja polovnjaca uzme neku kintu

Pevala je za 0 kinti, bar prema mojim, poprilicno pouzdanim, informacijama. Sta god mislili mi o njoj, ti nastupi znace mnogo vise nego sto se misli. Svaka podrska javnih licnosti znaci.

Edited by Tolaa
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...