Jump to content
IGNORED

LGBTQIA+ u Srbiji i svetu


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FERNOUX H

    58

  • Hella

    38

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    31

Koja je tačno poenta ovog nastupa? 

 

mislim da svaka podrška javnih ličnosti nešto znači i za mrvicu doprinosi poboljšanju položaja. sutra će bekvalčeva da ode u neki magazin in, kod ove ili one, pa će i tamo da kaže neku normalnu reč naspram hordi onih koji lupaju gluposti, pa će neko da čuje i normalniju stranu priče ...

Link to comment

Pevala je za 0 kinti, bar prema mojim, poprilicno pouzdanim, informacijama. Sta god mislili mi o njoj, ti nastupi znace mnogo vise nego sto se misli. Svaka podrska javnih licnosti znaci.

I meni to rekao čovek koji svira po klubovima kao de "pratećeg benda" mnogima pa i njoj. On mi je i ranije pričao da je imao tako neku situaciju da mu je samo javljeno dođi tu i tu sviraš sa Bekvalac... Kad on tamo ono gej klub, mislim da je onaj Trezor u pitanju. Tad mu rekli da je ona kao gej ikona...
Link to comment

I meni to rekao čovek koji svira po klubovima kao de "pratećeg benda" mnogima pa i njoj. On mi je i ranije pričao da je imao tako neku situaciju da mu je samo javljeno dođi tu i tu sviraš sa Bekvalac... Kad on tamo ono gej klub, mislim da je onaj Trezor u pitanju. Tad mu rekli da je ona kao gej ikona...

Moje informacije su sa druge strane, ali cim se poklapaju, verovatno su tacne. Navodno su je samo pitali da li bi htela da nastupi, ona pristala a da nije ni trepnula, bez ikakvih uslova. Cak je nastupala u Sarajevu prethodno vece i direktno odatle dosla na Prajd. Ostalo na stranu, za ovo ima plus kod mene. Da se ja pitam, podrsku Mirjane Karanovic ne bi moglo da nadmasi 1000 Bekvalcevih, ali za siroke narodne mase je Natasina znacajnija, zbog ovog sto je napisao Lezileb.

Link to comment

Mejdej, izašao ti frajer u novinama.
 
23j6dma.jpg
 

Ruski novinari, koji su izveštavali sa Gej parade u Beogradu snimili su ljude od kojih su neki imali i simbole "Blekvoter" kompanije. Kada  su upitali srpsku policiju da li je moguće da američke plaćene ubice obezbeđuju Paradu oni su im rekli da ćute o tome i da ne izgovaraju naglas ime „Blekvoter“.


:fantom:

Edited by JozoMujica
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...