Jump to content
IGNORED

LGBTQIA+ u Srbiji i svetu


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 532
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • FERNOUX H

    58

  • Hella

    38

  • ToniAdams

    31

  • Аврам Гојић

    31

Ja sam za ovu priču čuo pre jedno 3-4 godine.
Gejevi i lezbijke ne mogu da smisle trandže, koje su na dnu socio-ekonomske lestvice LGBTIBBQ+ populacije.

Niko se za njih ne zalaže, nikakva prava nemaju, položaj im je duplo gori od položaja gejeva i lezbijki, vređaju ih i nipodaštavaju na svakom koraku, i to ljudi za koje bi se očekivalo da imaju razumevanja itd.

Trans pride je bio izdvojen iz prajda baš zato što im je dojadilo da ih zavlače i vređaju organizatori prajda.

 

Sasvim razumem ovaj sentiment.

Link to comment
  • 9 months later...

Gejevi i lezbijke ne mogu da smisle trandže, koje su na dnu socio-ekonomske lestvice LGBTIBBQ+ populacije.

 

Ovo je tačno.

 

No, sve to nema veze sa Azdeljkovićem koji se odvaja jer su mu drugi aktivisti ukrali pažnju koju misli da je zaslužio.

Link to comment

Azdejković i Milićević su organizovali svoj prajd.

http://rs.n1info.com/a278260/Vesti/Vesti/Parada-ponosa-u-Beogradu.html

 

podržavam

 

bolje protest diskrimisanih nego glupava parada pozorištanaca i (b)oraca i (b)orkinja i drugih prokletih uticajdžija u ovom bolesnom društvu

simpatične su mi i poruke i one dve šljive tako nešto gejevima i treba da bi bili prihvaćeni 

ja želim da živim u srbiji a ne po ngo kancelarijama u o2

 

zanimljivo da nekakva evropska asocijacija prajdova nije podržala ovaj protest

 

idem sad na gej srbija forum da vidim u kom su fazonu drugi pederi i pederke

jedno vreme su bili izrazito antisrpski nastrojeni nažalost

Link to comment

Pa normalno da su antisrpski nastrojeni i da mrze trandže, šta očekuješ uopšte. A ovi organizatori takođe žive po ngo kancelarijama, samo su se otcepili zbog nekih sitnih interesa. I ne dolaze iz tog miljea iz kojeg dolaze trandže, niti sa njim imaju veze - to su dugogodišnji "borci za ljudska prava" koji su odjednom otkrili da im drugi ngo aktivisti ne odgovaraju jer im kradu pažnju pa sad pokušavaju sebi skrojiti neki drugačiji imidž - nisu ngo (a šta drugo može da bude neko ko organizuje parade ponosa?), nisu antisrbi (a do juče ih je finansirao Soroš, i nisu imali problema da sede za istim stolom sa Borkom Pavićević i sličnima koje sada odjednom preziru) itd. itd.

Edited by FERNOUX H
Link to comment

Meni su ipak gori Stojanović i Puškar koji su se lizali sa vlastima do prije koji mjesec pa onda zapalili u Kanadu odakle sad hipsterišu i seru protiv te iste Srbije i vlasti sa kojima su do skora bili u dilu kao manekeni

Link to comment

Dva gej Srbina, tri prajda :D

 

 

Ima i ovo:

Mujo, je l' si jeb'o nekad pedera?

Nisam, a l' sam jeb'o jednog što je jeb'o pedera.

 

I onda vidiš u društvu, smeju se na to, al' ne znaju na koji način bi trebalo da se smeju.

 

Jbg, daleko smo od svi da se vole i ljube.

Al' ne treba odustajati.

Čak ni u Srbiji

Link to comment

Meni su ipak gori Stojanović i Puškar koji su se lizali sa vlastima do prije koji mjesec pa onda zapalili u Kanadu odakle sad hipsterišu i seru protiv te iste Srbije i vlasti sa kojima su do skora bili u dilu kao manekeni

 

To isto ko ona Puača, i ona je tako otišla u Ameriku, manje više svi završe tamo kad tad...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...