Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jel ima negde taj intervju sa njim ili je to bilo nešto uzgred?

Pokusah da izguglam, al ne ide... Mislim da sam citao na b92 prevod intervjua sa nekim strancima... Ali kratko je pricao i nista specijalno nije rekao osim ovog dela koji sam istakao.. Ali je jasno rekao da je to kljucna razlika u ovoj sezoni. Manji broj turnira i onda ima vremena za dobru pripremu i rehabilitaciju.

Link to comment

lol a koje to sezone je djoker igrao više od 15-16 turnira, pa on već treću godinu max hvata krivine kada su obaveze prema turnirima iz serije 500 u pitanju, odigra na 2 od zahtevanih 4 turnira....

edit

prošle godine je odigrao 15 turnira, jedan manje nego ove a imao lošije rezultate tako da vajdina priča ne stoji...

Edited by gone fishing
Link to comment

lol a koje to sezone je djoker igrao više od 15-16 turnira, pa on već treću godinu max hvata krivine kada su obaveze prema turnirima iz serije 500 u pitanju, odigra na 2 od zahtevanih 4 turnira....

edit

prošle godine je odigrao 15 turnira, jedan manje nego ove a imao lošije rezultate tako da vajdina priča ne stoji...

 

Igra na 3 od 4, Monte Carlo se može računati u obavezu za seriju 500. Inače neko bolje upućen u pravila neka kaže, ali čini mi se da iduće sezone Novak može da preskoči 2 obavezna mastersa.

Link to comment

Valjda je tako jer dolazi do 700 meceva na atp turu ili tako neki broj stoji u pravilu. Ove godine ima pravo da 1 preskoci, jer je dosao do 600. A kad napuni 30 godina nema vise nikakvih ogranicenja, igra koliko hoce., 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...