Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da... meni onda to poređenje 06/15, osim što je zbir cifara u oba slučaja 6, ;) nekako i nije skroz ravnopravno.

 

sent...using...

 

I do sada je bilo onako vise navijacki s obe strane ali ako Novak uzme i WTF, narocito bez poraza, onda vise nema o cemu da se raspravlja cak ni navijacki. Odlicno se secam te 2006. godine i prica je bila ista kao i danas, Rodzer je van sljake jednostavno izgledao kao mitsko bice koje je nemoguce pobediti. Ipak, brojke su na Novakovoj strani osim broja odigranih meceva, jer je Rodzer te godine igrao kao sumanut na svim mogucim i nemogucim turnirima. Mislim da je odigrao skoro 100 meceva te godine.

 

Nijedna druga teniska godina koju ja pamtim nije ni blizu onoga sto je Novak uradio ove godine i Rodzer te 2006. Ovo sto Novak radi je ubijanje konkurencije u pojam, vise niko cak nema ni ideju u glavi da ga je moguce pobediti a kamoli kako ga pobediti. Mozda jedino Federer jos uvek veruje (on ce u to verovati dok ne okaci reket o klin) da ako bude isporucio savrsenu igru moze da dobije najboljeg Djokovica ali to je vec prilicno delusional od igraca koji je u jednom trenutku bio ono sto je Novak danas, pa ga vara secanje. Mnogo se prica o tome kako je konkurencija slaba i slicno ali ne treba zaboraviti da su Novak i Endi vrsnjaci a da je Rafa samo godinu dana stariji, to sto je konkurencija slaba samo znaci da je Novak razneo u paramparcad. Kao Rafa 2011. tako je i Endi ove godine retko, retko gubio, od svojih 13 poraza ukupno 6 mu je urucio Djokovic. Covek je imao sedam poraza od drugih igraca za citavu godinu, to je odlican rezultat. Pet ukupno za godinu, to je vec out of this world.

Link to comment

I do sada je bilo onako vise navijacki s obe strane ali ako Novak uzme i WTF, narocito bez poraza, onda vise nema o cemu da se raspravlja cak ni navijacki. Odlicno se secam te 2006. godine i prica je bila ista kao i danas, Rodzer je van sljake jednostavno izgledao kao mitsko bice koje je nemoguce pobediti. Ipak, brojke su na Novakovoj strani osim broja odigranih meceva, jer je Rodzer te godine igrao kao sumanut na svim mogucim i nemogucim turnirima. Mislim da je odigrao skoro 100 meceva te godine.

 

Ne treba ipak zaboraviti da je 2006 finale mastersa još uvek bilo na tri dobijena seta, da je tako ove godine čini mi se da bi Novak preskočio bar još jedan masters.

Link to comment

Da je Novak znao da ce ovako da dominira i da se nece umarati igrao bi on i Madrid, a i onu Dohu ozbiljno :D

 

Ne verujem, mrzi me sad da tražim, ali mislim da je pre neki dan rekao da pažljivo planira raspored i da ostavlja minimalno dve nedelje između turnira, tako nešto.

Link to comment

a i koliko se secam, nije mu bas madrid najomiljeniji turnir. bilo je tu necega iirc

 

Kombinacija publike i plave šljake. Organizatori se od tada češu po glavi što im Broj 1 ne dolazi u goste. 

Link to comment

Ljudi, zezam se bre, zar nije očigledno :) Kakvi dodatni turniri, pre par strana sam pisao da Vajda kaže da je ključno što je smanjio broj turnira ove godine na 16, a sledeće na 15.

Link to comment

Ljudi, zezam se bre, zar nije očigledno :) Kakvi dodatni turniri, pre par strana sam pisao da Vajda kaže da je ključno što je smanjio broj turnira ove godine na 16, a sledeće na 15.

 

Jel ima negde taj intervju sa njim ili je to bilo nešto uzgred?

Link to comment

...vise niko cak nema ni ideju u glavi da ga je moguce pobediti a kamoli kako ga pobediti...

 

Ja imam isti utisak od Wimbledona na ovamo, kao da su se predali ljudi i da cekaju da sam od sebe stane, posto drugacije ne mogu.

Smeo bih pare da stavim na to da 7/8 igraca WTFa trenutno u glavi razmislja kako je kraj sezone i kako nema potrebe da se mnogo cimaju posto ce "ionako onaj ludak opet sve da uzme".

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...