Jump to content
IGNORED

Tenis 2015


Ros

Recommended Posts

  • Replies 4.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    483

  • Max Morlock

    473

  • renne

    431

  • dùda

    336

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znam da se zajebavaš. Ako sve bude ok može i za tri, četiri godine da se povuče, a kako izgleda konkurencija da to bude sa vrha, kao i svojevremeno Borg, koji je to učinio baš prerano.

Do tada neka ga posluži zdravlje.

 

Poslao tapatalk

 

Trajace on sigurno dosta dugo, jedino ako mu bas ne kvrcne u glavi da mu je dosta. Neke stvari u njegovoj igri u poslednje vreme prolaze prilicno neopazeno a posledica su sistematskog menjanja pozicioniranja na terenu kako bi se ustedela energija i dobijali mecevi sa manje potrosnje, samim tim i produzila karijera. Skoro da se i ne secam kada je poslednji put Novak pretrcao vise od protivnika, nevezano za to da li igra protiv guraca lopte tipa Marija ili napadaca tipa Federera. Novak se fanaticno bori u svakom poenu za tih metar in metar out od osnovne linije i kad se tu pozicionira gotovo ga je nemoguce dobiti jer je gotovo nemoguce kontrolisati poen protiv njega ali takodje je kolateralna korist to sto pretrci mnogo manje po sirini nego sto je ranije bio slucaj i potrosi mnogo manje snage.

 

Popularno je to poredjenje ove godine sa 2011. ali za mene odavno nema dileme koja je godina bolja. Ako nista drugo, sa stanovista potrosnje ove godine pravi iste ili slicne rezultate a neuporedivo je manje istrosen i izgleda fizicki maltene kao da je sezona u punom jeku.

Link to comment

Popularno je to poredjenje ove godine sa 2011. ali za mene odavno nema dileme koja je godina bolja. Ako nista drugo, sa stanovista potrosnje ove godine pravi iste ili slicne rezultate a neuporedivo je manje istrosen i izgleda fizicki maltene kao da je sezona u punom jeku.

 

Da je 2011. preskočio Dejvis kup kao što je trebalo i da je pauzirao mesec dana posle USO kao što nije, sigurno bi i tu sezonu završio u mnogo boljem svetlu, ali nikad nećemo saznati što se kaže. Naravno, mnogo bolja/pametnija taktika ove godine, 2011 je bilo "brute force".

Link to comment

Pre nekoliko nedelje citam neki intervju sa Vajdom koji kaze da je kljucna promena sto Novak ove godine igra samo 16 turnira i onda ima taman vremena za rehabilitaciju i pripremu. Onda kaze da se ce 2016te igrati samo 15 turnira i da je to savrseno. Znaci dogodine 15 titula :D

Link to comment

Malo je živnuo Marej, jel da?

 

edit: Tek sada sam videla  devojku malog Đokovića, i konačno shvatila zašto se pominje Mila Kunis. Klonirana Mila.

 

i dok ja pišem opet brejk za Novaka.

Edited by Arkadija
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...