Jump to content
IGNORED

Radnicka klasa danas, prekarijat ili svi


Ryan Franco

Recommended Posts

Idem s prezupč ekipom, posle ćemo da ga sačekamo ispred Studenjaka da mu skinemo patike i vičemo studentima filozofije da su govna pa idemo u grad na mdma i vinjak da slavimo srpsku novu pre roka s bask-ovcima.

 

:lol:

Link to comment

a kako cete da se obucete za badjua?

 

treša i airmax?

 

karirani sako od tvida sa zakrpama na laktovima?

 

fred peri polo majica i fred peri dzemper ?

 

ili mozda pomesano, treša i sako od tvida preko?

 

da li ste počeli da puštate bradu da bi imali šta da češkate dok slušate izlaganje?

Link to comment

sve si pogresio. crna rolka, sako od somota, sivi ili marengo, farmerke za decake, za devojcice oni slafroci od zenane koji su se nekad prodavali u beteksu preko puta djerma sto danasnje hipstoualke koje vole da se prave na ruzne najvole da nose, dzemper na zakopcavanje i naravno, palestinka u oba slucaja, ali po mogucstvu onih boja od kojih se arafat prevrce u grobu.

 

i naravno, google translate pod misku.

Link to comment

oh izvini. samo me buni taj sivi sako, cini mi se da sam vidjao kombinaciju crna rolka, svetliji braon somotski sako, neisprane farmerke i to mi deluje logicno. crno sivo plavo mi je bas desnicarska kombinacija. mada mozda ta arafatova kefija prozvodi meni nedokuciv efekat.

Link to comment

ja idem isto kao i uvek, butkat d&g narandžaste farmerke, sivi tomi hilfiger diskretno karirani sako, črčiz čizme petrolej boje (volim da ih zovem martinke prajm) silver surfer ljubičasta maja i versaće cvikeri. ništa drugo, naročito ne ćega da bih lakše tj. brže mogao da jebem vajsovce koji dođu da napišu tekst "bio sam na predavanju alana badijua i evo šta sam naučio (ništa) (VIDEO)".

 

EDIT: znači ko dođe može da me prepozna jako lako na osnovu još nečeg osim činjenice da sam lep i ćelav.

Edited by Ariel
Link to comment

e da, hteo sam onaj esej na temu dizel levice ali sam skapirao da mi se ne da. 

 

uglavnom, upoznao sam dizel levicu i zaključio sledeće:

 

1) fina deca sa diplomama društvenih fakulteta

2) diže im se na trenerkaše pa se traži politička artikulacija radi pravdanja seksualnih poriva

3) ima ekspolatatorsku crtu ceo fazon

4) ima propovedničku crtu ceo fazon

5) iako potreba za protresivanjem postojeće levice svakako postoji suština ovog oblika je borba za parče zemlje pod lepim, levim nebom

6) romantizovanje nasilja u njegovom najgorem obliku

7) beskonačno intelektualiziranje protiv kog se kao i krenulo u borbu 

8) da sve ovo ostavimo po strani, sutra da dođe do revolucije, koliko se trenutna dizel-levica pita oko bilo čega? tj. ima li autoruitet među slojevima koje iskorišćava?

9) ne pita se ništa.

10) hvala, doviđenja

 

 

ali ako ima prostora da mi završiš neku gažu u džungli ja sam spreman da se raspišem, ako imate da me platite :fantom:

Edited by McCabe
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...