Jump to content
IGNORED

Pokret za okupaciju bioskopa


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    55

  • Pontijak

    40

  • yolo

    32

  • Прслин

    30

Bravo za dovođenje lika iz Sirize, koja uglavnom i predstavlja jedinu nadu u ovim krajevima. Naravno da je ulazak u bioskop levičarska stvar, kao što je i zaštita kulture i njenog ne-tržišnog statusa. Kakvo crno neideološko zauzimanje bioskopa - udarilo se na privatnu svojinu i ako se udarilo.

 

Ja bih da dodam da Siriza, radulovicevskim recnikom receno, podrzava parazite. Koji je program promena Sirize osim da sve ostane kao sto je bilo uz ideolosko muljanje o "neoliberalizmu"?

PASOK umesto PASOKa.

 

Nemojte da kukate kada padom Vucica svi naprednjaci na drzavnim jaslama krenu da kunu Nemce i pricaju o levici, "neliberalizmu", nepravdi a naci ce se tu negde i Vulin.

Link to comment

ovo je krenulo kao odgovor na nemogućnost države da reši tu propalu privatizaciju, a ne da se urušava zakon i pokreće pitanje pirivatne svojine

 

deluje kao da si samo čekao da se iskenjaš po akciji i da kreneš sa mantranjem o crvenom zlu i promašuješ kao i obično.

 

Organizatori su sami izabrali da se svrstaju, i to je u redu. 

No, onda zaboravi ideju o gradjanskoj akciji i tako to.

Pokret je sam izabrao da bude podlozan politickoj kritici. 

Link to comment

pokret je valjda posao od ideje, da ljudi hoce da gledaju drugacije filmove u bioskopu.

drzavno vlasnistvo je zavrsilo sa raspalim bioskopom, privatno ni to... dajte nesto drugo da se proba.

Link to comment

Ja bih da dodam da Siriza, radulovicevskim recnikom receno, podrzava parazite. Koji je program promena Sirize osim da sve ostane kao sto je bilo uz ideolosko muljanje o "neoliberalizmu"?

PASOK umesto PASOKa.

 

Nemojte da kukate kada padom Vucica svi naprednjaci na drzavnim jaslama krenu da kunu Nemce i pricaju o levici, "neliberalizmu", nepravdi a naci ce se tu negde i Vulin.

Pa bolje je čak i da sve ostane kako jeste, nego da se još više sedne sirotinji na grbaču.

 

A to da će razni da se prodaju kao levica, pa to je tako i sad - samo niko u to ne veruje.

 

Organizatori su sami izabrali da se svrstaju, i to je u redu. 

No, onda zaboravi ideju o gradjanskoj akciji i tako to.

Pokret je sam izabrao da bude podlozan politickoj kritici. 

Tu si u pravu. :)

Link to comment

Ja kad čujem "komunjare", odmah vidim pijanog Boru Đorđevića sa šajkačom kako to izgovara.

 

Biti pijan i nositi šajkaču nije ništa strašno, šajkaču skineš, mamurluk prođe. Strašno je zalagati se  jednakost i pravdu, a raditi sasvim suprotno, što je karakteristika ovih domaćih licemernih valadalaca, od čega ne odustaju ma koje ime da izaberu. Lepo ih iškolovala eseferjota.

 

Rodiće ovo oslabađanje bioskopa nekog novog Čedu Oženime, Radujem se 

Edited by Braća Strugacki
Link to comment

cekajte, vama je u srbiji sad problem sto je gerilska akcija, kako se ispostavilo, ljevicarska, a ne sto je moralo doci do gerilske akcije jer su institucije i stranke go kurac, i to lopovski?

 

 

 

orson_wells_Slow-Clap.gif

 

 

tragedija srbije je sto se ovo nije desilo mnogo ranije.

 

nisam ljevicar, inace.

 

 

Link to comment

et Braća Strugacki

 

 

Jel' Čedu Oženime iškolovala eseferjota?

 

E, da - kad Boru prođe mamurluk javi mi da dođem u kafanu Taš da se lično uverim.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

da skratim ovo, puno vam uspeha želim u svemu šta preduzimate

 

ja zadržavam svoju rezervu prema svemu što se zakiti bilo kakvom ideologijom

 

bora je inače prema mojim kriterijumima i istom košu sa tom esefrjot legacy crew

Link to comment

da skratim ovo, puno vam uspeha želim u svemu šta preduzimate

 

ja zadržavam svoju rezervu prema svemu što se zakiti bilo kakvom ideologijom

 

bora je inače prema mojim kriterijumima i istom košu sa tom esefrjot legacy crew

Onda je i izraz "komunjare" u istom košu.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...