Jump to content
IGNORED

Pokret za okupaciju bioskopa


kobni zelaya

Recommended Posts

  • Replies 384
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • kobni zelaya

    55

  • Pontijak

    40

  • yolo

    32

  • Прслин

    30

sacekajmo malo da se operu i dezinfikuju fotelje u zvezdi, zamene opruge i mebl stof, svojevremeno je to bio udoban bioskop sto se sedista tice

 

O tom potom.

Edited by kobni zelaya
Link to comment

O tom po tom.

 

pa da. uletace kojekakvi igraci u pricu ako prepoznaju svoju sansu, uvek tako bilo i ne vidim zasto bi sada bilo drugacije ali sta fali da se prozbori neka i pre toga :)

Link to comment

:D Biće restitucije sigurno, samo još malo sačekaj.

Биће курац, што ће рећи знатно пре новог круга комуњарског лоповског и иног оргијања.

 

Није ти пало на памет да ваља увести владавину закона, па одузимати приватизоване објекте када се докаже да је приликом приватизације кршен закон, а не објашњавати како приватна својина "није светиња"?

Link to comment

Биће курац, што ће рећи знатно пре новог круга комуњарског лоповског и иног оргијања.

 

Није ти пало на памет да ваља увести владавину закона, па одузимати приватизоване објекте када се докаже да је приликом приватизације кршен закон, а не објашњавати како приватна својина "није светиња"?

 

Pa što je niste uveli?

Link to comment

Тако је кренуло, или је бар тако деловало. Али, имали су много раскрсница и још више саобраћајаца и лепо су изабрали са киме ће. Ко их јебе од сада. :smoris:

 

Ali kako si svario one zastave crvene? Pa si se sad iznenadio? Mislim, razumem da su "studenti u pravu" ali ono, od inicijalnog govora je jasno da su crveni dresovi na terenu. Iznenađuje me ovo iznenađivanje.

Link to comment

Биће курац, што ће рећи знатно пре новог круга комуњарског лоповског и иног оргијања.

 

Није ти пало на памет да ваља увести владавину закона, па одузимати приватизоване објекте када се докаже да је приликом приватизације кршен закон, а не објашњавати како приватна својина "није светиња"?

ovo je krenulo kao odgovor na nemogućnost države da reši tu propalu privatizaciju, a ne da se urušava zakon i pokreće pitanje pirivatne svojine

 

deluje kao da si samo čekao da se iskenjaš po akciji i da kreneš sa mantranjem o crvenom zlu i promašuješ kao i obično.

Edited by Ravanelli
Link to comment

Pa što je niste uveli?

Мораћеш мало прецизније да кажеш ко смо то "ми", а када си већ у радњи, објасни и ко сте "ви".

 

МекКејб, слагали су ме не трепнувши.

 

Раванели, заборавих шта си ти рекао, а мрзи ме да се подсећам. Погледаћу касније. Можда. Извини ако је нешто паметно и конструктивно. Мада не верујем.

Link to comment

sadasnja vlast daje uslovnu podrsku zvezdi, jer im se uklapa u matricu "evo koliko su vas upropastile demokrate".

lagani poeni odmah, a direktno optuzivanje prethodnih.

naravno, rasplet ce pokazati, kakva je sustinska priroda te podrske.

 

ocekujem da ekipi daju neku privremenu dozvolu, do resavanja pravnog statusa. pa da je povuku za pola godine, kada ovi zaredjaju sa tribinama protiv vlasti. 

Link to comment

Мораћеш мало прецизније да кажеш ко смо то "ми", а када си већ у радњи, објасни и ко сте "ви".

Pa dobro, može i ovako, ako ćemo već da se pravimo blesavi - privatizacija traje u ovoj Srbiji više od četvrt veka, to je više nego dovoljno da se uvede "vladavina zakona", koja, je li, nije uvedena jer je to odgovaralo onima koji su se bogatili na toj privatizaciji. Kad su se potcenjivale društvene firme, kada su se manipulacijama, silom, potkupljivanjima obarala njihova vrednost - gde je onda bila vladavina zakona?

"Mi" i "vi" dolazi kao posledica razumevanja vremena koje dolazi i gde će morati da se bude ili levo ili desno, kad razbojnici krenu da otimaju i ono malo što je sirotinji ostalo.

A može i ovako - "mi" koji mislimo da je kultura stvar koja treba da ostane van tržišta i "vi" koji mislite suprotno.

To pričam sve zbog toga što nećeš da vidiš kulturni aspekt čitave stvari, što me čudi, blago rečeno.

Link to comment

sadasnja vlast daje uslovnu podrsku zvezdi, jer im se uklapa u matricu "evo koliko su vas upropastile demokrate".

lagani poeni odmah, a direktno optuzivanje prethodnih.

naravno, rasplet ce pokazati, kakva je sustinska priroda te podrske.

 

ocekujem da ekipi daju neku privremenu dozvolu, do resavanja pravnog statusa. pa da je povuku za pola godine, kada ovi zaredjaju sa tribinama protiv vlasti.

Prilično realno ovo zvuči.

Link to comment

"Mi" i "vi" dolazi kao posledica razumevanja vremena koje dolazi i gde će morati da se bude ili levo ili desno, kad razbojnici krenu da otimaju i ono malo što je sirotinji ostalo..

Под разбојницима вероватно мислиш на фашисте Дачића и Вулина, пошто си им идеолошке претходнике такође мртав-'ладан превеслао на моју страну јер ако СКЈ и Слобин СПС није код мене, онда ти та твоја наопака логика не шљака.

 

A može i ovako - "mi" koji mislimo da je kultura stvar koja treba da ostane van tržišta i "vi" koji mislite suprotno.To pričam sve zbog toga što nećeš da vidiš kulturni aspekt čitave stvari, što me čudi, blago rečeno.

Какве везе има култура са јебеном Ширизом? Што му нису рекли "ти си политичар, пали"? Што су звали еспеесовска говна на трибине? Требало је да одјебу маторе преваранте и да неподељени на леве и десне терају причу о култури. Али, кога у ствари за културу реално боли курац? Битна је битка за паре, било кеш или квадрате, и на то поље су прешли. Зато, ко их јебе. Једино што им признајем је брзина, очигледно иманентна времену: нама су биле потребне године да од Чеде постане Chaddah, они то обављају у месец-два.
Link to comment

Под разбојницима вероватно мислиш на фашисте Дачића и Вулина, пошто си им идеолошке претходнике такође мртав-'ладан превеслао на моју страну јер ако СКЈ и Слобин СПС није код мене, онда ти та твоја наопака логика не шљака.

 

Какве везе има култура са јебеном Ширизом? Што му нису рекли "ти си политичар, пали"? Што су звали еспеесовска говна на трибине? Требало је да одјебу маторе преваранте и да неподељени на леве и десне терају причу о култури. Али, кога у ствари за културу реално боли курац? Битна је битка за паре, било кеш или квадрате, и на то поље су прешли. Зато, ко их јебе. Једино што им признајем је брзина, очигледно иманентна времену: нама су биле потребне године да од Чеде постане Chaddah, они то обављају у месец-два.

Slobin SPS je nacionalno desničarska stranka.

 

Kakve veze ima klutura s levicom. Pa otprilike ovako: levica = kultura. Zašto? Zato što sam u onoj™ zemlji morao da ustajem u 5 ujutru i čekam u redu da bih kupio karte za Fest. Zato što danas u nekadašnjem termini Kino oka imaš Ivana Ivanovića koji priča nacionalističko/mizogino/primitivističke viceve. Zato što si nekad imao Rokenrolera, a danas imaš realiti show Seke Aleksić. Zato što je ona jedna televizija više vredela za kulturu nego ovih 6 danas. Zato što smo nekad imali Beograd film i sve te bioskope, a danas ih više nemamo, na kraju krajeva. Zato što su nam glavni muzeji u gradu zatvoreni već deceniju, jer nema para™™™. A ti sad slobodno proširi priču na restituciju i Goli otok, ako hoćeš, ali kultura je nešto vredela kad smo bili levo i otišla u kurac, kad smo mi otišli desno.

Link to comment

Даље нисам читао. Видимо се на Филму.

Što, kao ima veze kako se oni deklarišu. Sps je levo isto kao što je i db-ovski isprdak Vulin levica. Dakle, kobajagi.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...