Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Koju kaznu će Srbija da popije nemam pojma, verovatno veliku, ali dronovanje nema šanse da ne bude sankcionisano.

+1

žešće bi bilo neozbiljno da se ne reaguje na ovakav presedan. kakve se samo mogućnosti otvaraju bolidima širom sveta da smišljaju dron-performanse... doduše, pitanje je kako to regulisati. može da se upravlja i izvan stadiona, koga onda da kažnjavaš?

 

ali od svih jadnosti u ovoj jadnoj noći najjadnije je ovo izlaženje na ulice i proslava prekida utakmice :isuse:

kako je izgledalo pešaka od autokomande, jel bilo divljanja, šta se zbivalo?

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ej ide derbi. Sise su navijači ako ne budu koristili dronove!

 

Što se tiče kazne Eras je u pravu. 3:0 službeno za nas + masna novčana kazna + protiv Danske i Jermenije pred praznim tribinama. Ko tvrdi drugačije je zalutao na ovaj pdf.

Link to comment

Jasno je da je sve osmisljeno unapred s namerom da se mec prekine i uzmi 3 boda za zelenim stolom, i ocigledno, sprovedeno do perfekcije. Takodje i apsolutno nemoguce za dokazati. Kraj price.

 

Kad bolje razmislim, ovo će verovatno biti zvanični epilog. 

Link to comment

Ja i dalje ne verujem da ovde ima ljudi koji pricaju o kaznjavanju Albanaca a ne nas :lol: Pa to mi je u rangu Kosovo je Srbija parole. Drugo, bas da vidim kako ce to nas savez, ili ko vec, dokazati da su Albanci poslali drona na stadion. Ko je ta osoba, navijac/funkcioner/ko god? Jebeno NN lice, moze biti i marsovac. Jasno je da je sve osmisljeno unapred s namerom da se mec prekine i uzmi 3 boda za zelenim stolom, i ocigledno, sprovedeno do perfekcije. Takodje i apsolutno nemoguce za dokazati. Kraj price.

 

UEFA nije sud. 

Link to comment

ne lupaj molim te, ako hoces pisi o cinjenicama i onome sto se dogodilo, samo mi fali jos jedan SBBKBB dron bot

 

cinjenice. pa nisi morao biti na stadionu da bi cuo hor 'ubij kolji', culo se i na tv-u

Link to comment

Ja i dalje ne verujem da ovde ima ljudi koji pricaju o kaznjavanju Albanaca a ne nas :lol: Pa to mi je u rangu Kosovo je Srbija parole. Drugo, bas da vidim kako ce to nas savez, ili ko vec, dokazati da su Albanci poslali drona na stadion. Ko je ta osoba, navijac/funkcioner/ko god? Jebeno NN lice, moze biti i marsovac. Jasno je da je sve osmisljeno unapred s namerom da se mec prekine i uzmi 3 boda za zelenim stolom, i ocigledno, sprovedeno do perfekcije. Takodje i apsolutno nemoguce za dokazati. Kraj price.

 

O kakvom dokazivanju pricas? Da je doleteo dron i spustio albanski politicki pamflet na teren? Sta ocekujes - da Srbija treba da dokaze tj da se odbrani da nije ona podigla drona i ovo inscenirala? 

 

:lolol:  :jerry:

Link to comment

На 0-0 није тако изгледало,а верујем да би ту више најебали наши него њихови.

 

sve dok albanija nije imala te dve sanse, tada su poceli bacati baklje i druge predmete na stadionu. kazem, ti "navijaci" ne bi prihvatili nista manje od 5 golova

Link to comment

Tajm dominira: Ostatak odje

 

The flag flown over the Euro 2016 qualifier game depicted Greater Albania, a conceptual state formed from all territories where ethnic Albanians live, according toReuters. Yet many Serbs believe the region should still be united as Yugoslavia.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...