Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

kupis drona za 200-300 evra, zastavu 5 evra,,,mobilni vec imas i to je to. svaki navijac je mogao to uraditi. ne mora da bude neka svetska zavera

 

Daj, zivota ti, pusti me tih prica. Tih "losa hrana u menzi" govana sam se nagutao jos pre vise od 30 godina.

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

da ponovim pitanje gazzi i drugima koji su bili na tekmi:

 

ja sam izasao ranije, pre nego sto je bas svima na stadionu postalo jasno da je kraj. recimo da kada sam prolazio pored juga, igraci su izasli na centar da pozdrave. tako da je odlazak bio skroz normalan.

 

svejedno kad me vec pitas, ovo je bila ubedljivo najgora grupa ljudi u kojoj sam se nasao u zivotu. doduse, na tekmu uzivo idem jednom u 3-4 godine, mekejb zna kada smo zajedno isli na istok u nekim zvezdinim kvalifikacijama za neku evropu pa smo ispusili od nekih francuza. svejedno, ovo je je-zi-vo, ne mislim samo na navijanje nego na fizionomije, gabarite, majice, tetovaze i sveukupni dojam. da stvar bude jos bizarnija, najgadnije njuske su sedele iznad nas (mi smo bili na vrhu istoka), u lozi, sve go krimos do krimosa, sve svinjske i govedje glave. a meni u toj furtutmi prilazi albanski novinar  sa onim passom oko vrata na kome je citko napisao albansko ime i neka TV iz tirane da me pita kako da udje u novinarsku lozu, bio sam u fazonu brate bezi odavde dok te jos nisu provalili i dok si ziv.

Link to comment

Sto se tice kaznjavanja, nisu samo navijaci tukli albanske fudbalere, vec i redari.

 

Nikad mi nije bilo jasno kako se postaje redarom. Jesu to navijači s vezom, neuspeli fudbaleri, bezbednjaci za siromašne, šta?

 

Od onog lika što je šutirao Tumbakovića na Marakani do ovih sad, bilo je više slučajeva gde te likove samo fluorescentne majice razlikuju od kolega sa šipke.

Link to comment

Još samo da se neko na tvoje trolovanje primi... :)

ja sam ti u dve tačke izneo rešenje za neke od problema koji muče ovaj socium, a to su huligani i svaki vid ekstremizma političkog. 

 

možda će ti to slikovitije sutra pojasniti Vučić kada onog paćenika što je uleteo u RTS studio bude priveo na informativni razgovor i kada bude "oštro osudio provokatore". 

 

da se razumemo - to su samo provokatori. oni koji su uistinu mahali etničkim granicama su, gle ironije, upravo Srbi.

Edited by Mr.Pink
Link to comment

kupis drona za 200-300 evra, zastavu 5 evra,,,mobilni vec imas i to je to. svaki navijac je mogao to uraditi. ne mora da bude neka svetska zavera

Mora! Kad ti Haarper kaze! Drugi ljudi za sada raspolazu samo nepotvrdjenim informacijama o tome ko je kontrolisao drona i cekaju nekakvo zvanicno saopstenje policije ili zakljucke istrage, ali ne i Haarper. Haarper zna!

Edited by Agni
Link to comment

Imao sam kartu za večerašnju utakmicu i, iako idem na skoro sve utakmice Partizana i reprezentacije, večeras nisam otišao upravo zbog ovog što piše gazza. Pre tri nedelje smo igrali protiv Francuske, koja je mnogo zanimljiviji protivnik, pa na stadionu nije bilo ni 10.000 ljudi. Da je večeras došao recimo Island, ekipa sličnog kvaliteta kao što je Albanija, ne bi bilo ni 5.000 ljudi. Daklem, došao svet da jebe majke šiptarske.

Link to comment

kupis drona za 200-300 evra, zastavu 5 evra,,,mobilni vec imas i to je to. svaki navijac je mogao to uraditi. ne mora da bude neka svetska zavera

yeah right, tako su pricali da nije zavera da se albanci mnoze po komandi da nasele kosovo <_<

Edited by DarkAttraktor
Link to comment

Daj, zivota ti, pusti me tih prica. Tih "losa hrana u menzi" govana sam se nagutao jos pre vise od 30 godina.

 

e pa dobro onda. cia, vatikan i albanska narko mafija organizovali napad dronovima samo da bi diskvalifikovali srbiju

 

 

albanska repka imala najbolji start u svojoj istoriji. 3 poena u portugalu, poen od danaca....i da su izgubili od srbije u beogradu ne bi bilo strasno. zasto bi napravili takvu glupost da rezikuju i tu malo sansu da se po prvi put u istoriji kvalifikuju u ep!?

 

inace, i da je bilo 5:0 ili 0:5 taj bi opet pustio taj dron

Link to comment

dalja zanimljiva dešavanja u glavnom gradu

 

parada za putina

 

derbi u fudbalu

 

partizan-bešiktaš

 

Zvezda-Galatasaraj na dan parade... 

 

 

svejedno kad me vec pitas, ovo je bila ubedljivo najgora grupa ljudi u kojoj sam se nasao u zivotu. doduse, na tekmu uzivo idem jednom u 3-4 godine, mekejb zna kada smo zajedno isli na istok u nekim zvezdinim kvalifikacijama za neku evropu pa smo ispusili od nekih francuza. svejedno, ovo je je-zi-vo, ne mislim samo na navijanje nego na fizionomije, gabarite, majice, tetovaze i sveukupni dojam. da stvar bude jos bizarnija, najgadnije njuske su sedele iznad nas (mi smo bili na vrhu istoka), u lozi, sve go krimos do krimosa, sve svinjske i govedje glave. a meni u toj furtutmi prilazi albanski novinar  sa onim passom oko vrata na kome je citko napisao albansko ime i neka TV iz tirane da me pita kako da udje u novinarsku lozu, bio sam u fazonu brate bezi odavde dok te jos nisu provalili i dok si ziv.

 

mogu da zamislim, jbt... ta tekma se u najgorim glavama dugo kuvala, moralo je biti jezivo naći se usred toga, posebno kad je izbilo sranje.

Link to comment

da ponovim pitanje gazzi i drugima koji su bili na tekmi:

 

na ulici nista, cak mirnije nego obicno. na stadionu je bila gadna atmosfera, jer su ga napunili likovi nalozeni pricom da ce doci albanski navijaci. dakle ekipa gadna cak i za fudbalsku utakmicu. preposteni FSS pustio i par hiljada karata preko kapaciteta; ja nikad nisam video onolko pun JNA. niko nije sedeo, svi su bili ekstremno napaljeni. a onda su ovi upalili fitilj...

Edited by Bright Billy
Link to comment

Imao sam kartu za večerašnju utakmicu i, iako idem na skoro sve utakmice Partizana i reprezentacije, večeras nisam otišao upravo zbog ovog što piše gazza. Pre tri nedelje smo igrali protiv Francuske, koja je mnogo zanimljiviji protivnik, pa na stadionu nije bilo ni 10.000 ljudi. Da je večeras došao recimo Island, ekipa sličnog kvaliteta kao što je Albanija, ne bi bilo ni 5.000 ljudi. Daklem, došao svet da jebe majke šiptarske.

Ovo je tacno. I tuzno, btw.
Link to comment

e pa dobro onda. cia, vatikan i albanska narko mafija organizovali napad dronovima samo da bi diskvalifikovali srbiju

 

 

albanska repka imala najbolji start u svojoj istoriji. 3 poena u portugalu, poen od danaca....i da su izgubili od srbije u beogradu ne bi bilo strasno. zasto bi napravili takvu glupost da rezikuju i tu malo sansu da se po prvi put u istoriji kvalifikuju u ep!?

 

inace, i da je bilo 5:0 ili 0:5 taj bi opet pustio taj dron

 

Zašto onda Albanci, kako ti sam reče, masovno slave ovaj događaj umesto da kukaju što su možda sebi upropastili šansu da se po prvi put u istoriji kvalifikuju za EP?

Link to comment

svejedno kad me vec pitas, ovo je bila ubedljivo najgora grupa ljudi u kojoj sam se nasao u zivotu. doduse, na tekmu uzivo idem jednom u 3-4 godine, mekejb zna kada smo zajedno isli na istok u nekim zvezdinim kvalifikacijama za neku evropu pa smo ispusili od nekih francuza. svejedno, ovo je je-zi-vo, ne mislim samo na navijanje nego na fizionomije, gabarite, majice, tetovaze i sveukupni dojam. da stvar bude jos bizarnija, najgadnije njuske su sedele iznad nas (mi smo bili na vrhu istoka), u lozi, sve go krimos do krimosa, sve svinjske i govedje glave.

 

Nisam bio, ali mi je Billy potvrdio da je ovakva struktura ljudi bila. Rekao mi je da nikada nije video odvratniju ekipu ljudi na jednom mestu, a nije da nismo bili u lošem navijačkom okruženju.

 

Morao bih malo da pokudim i novinare i FSS za sve što se dešavalo pred meč. Preneli su pritisak iz Albanije i sa Kosova gde je ovom meču pridata specijalna vrednost zbog politike. Cela priča o gostujućim navijačima koji dolaze na stadion mi je smrdela već duže vreme na trik da se proda što više karata, jer se znalo da teorije nema da se oni pojave u kavezu na JNA. Problem je samo što niko normalan neće da kupi kartu za taj meč, a očigledno ne umeju da kontrolišu masu (drže žandarmeriju unutra na meču visokog rizika je ozbiljan prestup).

 

edit. Ubacio se Billy pre mene.

Edited by Nemanja Posrbica
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...