Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Moraju ici kazne i za huligane i za drona.

Reginald,

 

Za drona mogu jedino da kazne organizatora - FSS. Tesko ce se dron dokazati Albancima, pogotovo ako su Albanci ustvari Amerikanci.

A, huigani su nasi sve jedno. Dakle 2:0 za nas :(

 

Pozdrav,

X500

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Što reče Gazza, albanski fudbaleri i stručni tim su znali unapred za ovu provokaciju. Meni je bilo simptomatično to što su munjevito krenuli da otmu zastavu od Mitrovića i što je jedan član albanskog tima (kondicioni trener ili tako nešto) u onoj gunguli samo gledao kako da se domogne zastave i pobegne (što je i uspeo) bez da se i okrenuo da vidi šta je sa članovima njegovog tima. Ovo je definitivno organizovano na državnom ili paradržavnom nivou...

Pretpostavljam da mislis na cetvrtog sudiju koji je uzeo zastavu i odneo je do delegata.

Link to comment

Što reče Gazza, albanski fudbaleri i stručni tim su znali unapred za ovu provokaciju. Meni je bilo simptomatično to što su munjevito krenuli da otmu zastavu od Mitrovića i što je jedan član albanskog tima (kondicioni trener ili tako nešto) u onoj gunguli samo gledao kako da se domogne zastave i pobegne (što je i uspeo) bez da se i okrenuo da vidi šta je sa članovima njegovog tima. Ovo je definitivno organizovano na državnom ili paradržavnom nivou...

 

Kakva bre organizacija, za to je samo potreban izliv najprimitivnijeg nacionalizma u glavu koji refleksno tera na takve reakcije. Uostalom to je navijački kodeks branjenja zastave/transparenata

Edited by dillinger
Link to comment

Ti baš nikako ne možeš da shvatiš da to što su Bogdanov i ekipica bili tamo u svojstvu službenih lica i spremno čekali svojih pet minuta, ne treba i ne može da poništi to što je FS Albanije isplanirao i sproveo ozbiljan politički incident (verovatno uz učešće i samih igrača)? Shvataš li na koliko nivoa je ta njihova patriotska operacija sumanuta i bolesna? Da, Srbija treba automatski da fasuje dugu ladovinu zbog ovoga večeras samo nisam siguran da li UEFA igde u svom pravilniku ima propisane adekvatne sankcije za ovo što su uradile budaletine koje bi trebalo da se ponašaju normalnije i zrelije od kriminalaca sa Senjaka.

 

mene samo zanima organizacija drzave u kojoj zivim, ako su na ovako rizicnim manifestacijama to ladno sluzbena lica. to znaci da oni mogu da budu svuda i u svako doba, a gde su oni zna se sta biva. to me brine, a sta rade albanci zabole me. eto da znas. 

Link to comment

Isti oni delegati koji kazu da su krive reprezentacije ciji navijaci naprave sranje iako realno ne mogu nikako da ih u tome sprece. 

 

Misliš na Đenovu? Jebiga, tu ima neke nategnute logike jer su ti navijači bili na stadionu, njima su valjda prodate ulaznice dodeljene FSS.

 

Ovo je ipak drugačije, izgleda da nema nikakvih dokaza ko je i odakle upravljao dronom. Jako bi me iznenadilo da ih kazne zbog provokacije, a još više da to uzmu kao olakšavajuću okolnost za Srbiju. Možda da nije stoka uletela i počela da bije... ali tada bi se verovatno utakmica i nastavila.

Link to comment

Ne bih ja zurio sa ovakvim zakljuccima. 

 

Na osnovu popularnog metoda za donošenje zaključaka zvanog gledanje fudbalskog meča prilično je očigledno da albanski tim nije želeo da igra ovu utakmicu i u toj želji je prevazišao standardno valjanje i krađu vremena. Obično se time da isprovocirati domaćinova stoka pa je to poenta toga.

 

Kako god, momenat da kao po komandi kreću da brane političku poruku u celokupnom wtf momentu i čarlami je onako, dosta neviđen i u najmanju ruku kontraverzan.

Link to comment

Na osnovu popularnog metoda za donošenje zaključaka zvanog gledanje fudbalskog meča prilično je očigledno da albanski tim nije želeo da igra ovu utakmicu i u toj želji je prevazišao standardno valjanje i krađu vremena. Obično se time da isprovocirati domaćinova stoka pa je to poenta toga.

 

Kako god, momenat da kao po komandi kreću da brane političku poruku u celokupnom wtf momentu i čarlami je onako, dosta neviđen i u najmanju ruku kontraverzan.

 

Meni u svemu tome nije jasno koji bi bio cilj da FS Albanije organizuje ovako nesto.

Link to comment

Ne bih ja zurio sa ovakvim zakljuccima. 

 

 

potpuno je nebitno. tuca i napad na albanske igrace se desio kada je utakmica bila prekinuta zbog drona koji je nosio politicki pamflet.

 

moja hipoteza o siroj organizaciji (koju potvrdjuju vecerasnji napadi na sve vece srpske sajtove) je nebitna za moje misljenje da albanija mora da popije ozbiljnu kaznu posto je prekid utakmice dronom za politicku propagandu mnogo veci skandal od napada na igrace koji se posle toga desio, koji, da se ne lazemo, ne spada u najgore koje smo videli, i gde su se nasi igraci vrlo korektno poneli.

 

verujem da ne kapiras posto nisi bio na licu mesta i ne znas u sta je ovo moglo veceras da se izrodi. da je ovo istanbul i da su beogradski albanci turski grci, veceras bi goreli stanovi i bio bi masovni linc.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...