Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Na osnovu popularnog metoda za donošenje zaključaka zvanog gledanje fudbalskog meča prilično je očigledno da albanski tim nije želeo da igra ovu utakmicu i u toj želji je prevazišao standardno valjanje i krađu vremena. Obično se time da isprovocirati domaćinova stoka pa je to poenta toga.

 

Kako god, momenat da kao po komandi kreću da brane političku poruku u celokupnom wtf momentu i čarlami je onako, dosta neviđen i u najmanju ruku kontraverzan.

 

Pa taj momenat najmanje upućuje na zaveru, za razliku od drona i valjanja po terenu. Br. 2 i 14 skaču u afektu, sve zatim je put bez povratka

Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Misliš na Đenovu? Jebiga, tu ima neke nategnute logike jer su ti navijači bili na stadionu, njima su valjda prodate ulaznice dodeljene FSS.

 

Ovo je ipak drugačije, izgleda da nema nikakvih dokaza ko je i odakle upravljao dronom. Jako bi me iznenadilo da ih kazne zbog provokacije, a još više da to uzmu kao olakšavajuću okolnost za Srbiju. Možda da nije stoka uletela i počela da bije... ali tada bi se verovatno utakmica i nastavila.

Ne samo na Djenovu.

 

Mali milion puta su kaznjene reprezentacije i kluboovi za glup[osti koje su pravili navijaci. Ich ih nije zanimalo sto oni to nikako nisu mogli da sprece.

Link to comment

Što reče Gazza, albanski fudbaleri i stručni tim su znali unapred za ovu provokaciju. Meni je bilo simptomatično to što su munjevito krenuli da otmu zastavu od Mitrovića i što je jedan član albanskog tima (kondicioni trener ili tako nešto) u onoj gunguli samo gledao kako da se domogne zastave i pobegne (što je i uspeo) bez da se i okrenuo da vidi šta je sa članovima njegovog tima. Ovo je definitivno organizovano na državnom ili paradržavnom nivou...

Jebiga, ne moze biti da nije organizovano i da nije postojala zavjera, ali ne znam, sumnjam da je to bio dio taktike iz svlacionice. 

 

Meni zapravo djeluje josh vise scary da su oni po automatizmu, instinktivno, na onaj nacin krenuli da brane 'zastavu'. Cist primitivizam.

Link to comment

verujem da ne kapiras posto nisi bio na licu mesta i ne znas u sta je ovo moglo veceras da se izrodi. da je ovo istanbul i da su beogradski albanci turski grci, veceras bi goreli stanovi i bio bi masovni linc.

 

 

...A brat premijera Grcke bi ostao uhapsen

Edited by Dagmar
Link to comment

Nema šta da se dokazuje da su igrači Albanije skočili na igrača Srbije koji je hteo da ukloni sporan predmet u cilju nastavljanja utakmice, to se vidi na snimku. Politička konotacija je samo čeri on top.

Link to comment

potpuno je nebitno. tuca i napad na albanske igrace se desio kada je utakmica bila prekinuta zbog drona koji je nosio politicki pamflet.

 

moja hipoteza o siroj organizaciji (koju potvrdjuju vecerasnji napadi na sve vece srpske sajtove) je nebitna za moje misljenje da albanija mora da popije ozbiljnu kaznu posto je prekid utakmice dronom za politicku propagandu mnogo veci skandal od napada na igrace koji se posle toga desio, koji, da se ne lazemo, ne spada u najgore koje smo videli, i gde su se nasi igraci vrlo korektno poneli.

 

verujem da ne kapiras posto nisi bio na licu mesta i ne znas u sta je ovo moglo veceras da se izrodi. da je ovo istanbul i da su beogradski albanci turski grci, veceras bi goreli stanovi i bio bi masovni linc.

 

 

dron jeste bila provokacija. ali i bez drona sve ispod 5:0 za srbiju zavrsilo bi pizdarijom, da ne govorim sta bi se desilo da pobedila albanija

Link to comment

Apsolutno je jasno svakom ko nije slep ili udaren mokrom carapom da su svi u albanskoj delegaciji znali za ovo, samo je pitanje sta od toga moze da se dokaze.

 

 

nema sanse, i u ovo sa bratom premijere je velika greska

Link to comment

Ja i dalje ne verujem da ovde ima ljudi koji pricaju o kaznjavanju Albanaca a ne nas :lol: Pa to mi je u rangu Kosovo je Srbija parole. Drugo, bas da vidim kako ce to nas savez, ili ko vec, dokazati da su Albanci poslali drona na stadion. Ko je ta osoba, navijac/funkcioner/ko god? Jebeno NN lice, moze biti i marsovac. Jasno je da je sve osmisljeno unapred s namerom da se mec prekine i uzmi 3 boda za zelenim stolom, i ocigledno, sprovedeno do perfekcije. Takodje i apsolutno nemoguce za dokazati. Kraj price.

 

Apropo zastave, ima na mondu snimak, uzeo ju je neko od Albanaca i odneo na njihovu klupu, potom je predata delegatu i ostala je u njihovom delu za sedenje tamo na sredini atletske staze. Koji minut kasnije u istu "ostavu" doneta je i izvesna plasticna stolica.

Link to comment

dron jeste bila provokacija. ali i bez drona sve ispod 5:0 za srbiju zavrsilo bi pizdarijom, da ne govorim sta bi se desilo da pobedila albanija

 

 

ne lupaj molim te, ako hoces pisi o cinjenicama i onome sto se dogodilo, samo mi fali jos jedan SBBKBB dron bot

Link to comment

Dron je definitvno novina. Nema presedana i neke sprance. Djenova i takve stvari su vec bile vidjene pa se i uefi lakse odrediti prema tim stvarima. Imas srpske navijace i kaznis srpski savez. Tehnologija daje mogucnost pojedincu da utjece na stvari iz tko zna kakvih motiva. Za djelo pojedinca teze je kazniti savez, ali vidjet cemo.

Link to comment

dron jeste bila provokacija. ali i bez drona sve ispod 5:0 za srbiju zavrsilo bi pizdarijom, da ne govorim sta bi se desilo da pobedila albanija

 

На 0-0 није тако изгледало,а верујем да би ту више најебали наши него њихови.

Link to comment

 

 

Kako god, momenat da kao po komandi kreću da brane političku poruku u celokupnom wtf momentu i čarlami je onako, dosta neviđen i u najmanju ruku kontraverzan.

 

Upravo. Ono čudo se dovoljno dugo zadržalo u vazduhu da je bilo sasvim jasno da se ne radi o državnoj zastavi Albanije, tj. nacionalnoj zastavi svih Albanaca. I da dok atmosfera na tribinama postaje krajnje histerična (a prethodno im je čitav stadion višekratno poručivao da želi da ih vidi mrtve) oni onako agresivno i bez razmišljanja kreću u odbranu časti "zastave" Velike Albanije kojoj realno ne preti nikakva opasnost... Vrlo je čudno.

 

 

verujem da ne kapiras posto nisi bio na licu mesta i ne znas u sta je ovo moglo veceras da se izrodi.

 

Meni je ovo ubedljivo najveći utisak večeri. Vrlo, vrlo se lako moglo dogoditi da situacija potpuno izmakne kontroli. Koliko god da je ovo sve večeras bilo odvratno, ruku na srce, možemo i reći da smo imali sreće i da se sve moglo završiti daleko gore.

Link to comment

Ja i dalje ne verujem da ovde ima ljudi koji pricaju o kaznjavanju Albanaca a ne nas :lol: Pa to mi je u rangu Kosovo je Srbija parole. Drugo, bas da vidim kako ce to nas savez, ili ko vec, dokazati da su Albanci poslali drona na stadion. Ko je ta osoba, navijac/funkcioner/ko god? Jebeno NN lice, moze biti i marsovac. Jasno je da je sve osmisljeno unapred s namerom da se mec prekine i uzmi 3 boda za zelenim stolom, i ocigledno, sprovedeno do perfekcije. Takodje i apsolutno nemoguce za dokazati. Kraj price.

 

Apropo zastave, ima na mondu snimak, uzeo ju je neko od Albanaca i odneo na njihovu klupu, potom je predata delegatu i ostala je u njihovom delu za sedenje tamo na sredini atletske staze. Koji minut kasnije u istu "ostavu" doneta je i izvesna plasticna stolica.

 

 

Nema šta da se dokazuje da su igrači Albanije skočili na igrača Srbije koji je hteo da ukloni sporan predmet u cilju nastavljanja utakmice, to se vidi na snimku. Politička konotacija je samo čeri on top.

Link to comment

Meni u svemu tome nije jasno koji bi bio cilj da FS Albanije organizuje ovako nesto.

 

razmišljanje o tome otvara nivo ozbiljnosti koji prevazilazi fudbal, sport, čak i bogdanova

 

inače, čini mi se da je fs albanije kažnjavan nešto bio od uefa, da li zbog upliva politike u sport, nameštanja utakmica i sličnog i po svemu sudeći to je još gori šljam od toleta i ekipe, sasvim moguće povezan sa raznim strukturama kojima bi ovo moglo da padne na pamet

Edited by Malvo
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...