Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

  1. 1. Da li će se Srbija kvalifikovati za PE 2016

    • Da, kao prva u grupi
      10
    • Da, kao druga u grupi
      12
    • Da, kao najbolja trećeplasirana ekipa
      1
    • Da, kroz baraž
      8
    • Ispadamo u baražu
      8
    • Plasirani ispod trećeg mesta u grupi
      10
    • Diskvalifikovani posle utakmice sa Albanijom
      16


Recommended Posts

Niko ne podržava taj napad. Problem je što se previđa napad na igrača koji je pokušao da utakmicu vrati u sportske okvire.

 

Mitrovića? Da, taj napad je teška šabanija albanaca. I šta ćemo sad? Nije da to ikako opravdava upad navijača i sve što je usledilo.

Edited by Ruxin
Link to comment
  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

Realno je, bar po meni, ili novi mec ili iskljucivanje obe reprezentacije iz takmicenja.

 

Moraće da kazne Albaniju za odbijanje nastavka meča, pod uslovom da je to bilo predloženo od strane UEFE. Tu bi trebalo da se počne sa 3:0. Onda će verovatno da nam nakače silnu kaznu u novcu i zabrani publike na možda i dvocifren broj mečeva. Albaniji se smeši ista kazna. Postoji i opcija oduzimanja bodova za obe repke.

Link to comment

 

UEFA ce, i bez da se trazi, da kazni organizatora utakmice, FSS, zbog lose organizacije. Nema potrebe nista da se trazi.

 

Za Bogdanova treba da ih oleše od kazne a što se tiče koškanja igrača na terenu nisam baš siguran šta organizator može da uradi u cilju sprečavanja poletanja dronova u širem perimetru oko stadiona. Odnosno znam šta može da uradi ali onda će organizacija jedne fudbalske utakmice koštati oko 50 miliona dolara.

Link to comment

Srbija ce biti kaznjena 100%. Ali ta kazna nece moci biti takva da bude istovremeno nagrada Albaniji jer su i oni zajebali. Barem tako sada stvari izgledaju (ovak brat i to).

 

Inace mislim da one koji opravdavaju nasilje prema igracima Albanije treba banovati. Koliki god kreteni bili oko "zastave".

 

Bicemo kaznjeni samo je pitanje da li ce nas proglasiti najodgovornim ili ne.

Link to comment

Mitrovića? Da, taj napad je teška šabanija albanaca. I šta ćemo sad? Nije da to ikako opravdava upad navijača i sve što je usledilo.

 

Pa ja o tome i pričam. Nešto me nisi razumeo.

Link to comment

u svakom slucaju i dalje niko nema smisleno obrazlozenje zasto on ovo radi 

 

 

E69D4A23-9A02-4183-BE19-DE239E4CCF21_mw6

 

cini mi se da je flejm kaznjiv na ovom forumu, a narocito ako je ponovljen. ili ima novih pravila? pogotovo sto smo na sportu.

 

sad sam dosao kuci. jbga, imam novi telefon i nisam skapirao da je njemu difolt stanje na kameri fotka, a malo pre pojave drona sam snimao video kako pevaju ubi zakolji da siptar ne postoji (mogu to da vam okacim:)). posto sam sedeo na idealnom mestu, video sam drona dok jos nije ni bio na stadionu, albanska zastava je bila ocigledna, mislio sam da je video po difoltu, pritisnuo dugme tada i pet minuta kasnije kad su igraci izlazili sa terena. lozio se kao magarac, zumirao, odzumirao, dok nisam posle otisao u drvo javorovo, hteo da pogledam snimak i shvatio da imam 2 mrljave fotke pocetka i kraja sranja. toliko o meni.

 

dosta mi je tesko da poverujem da ovo nije sve jedan fenomenalan setup. ovo se desilo negde oko 37. minuta, a dobrih 10 min pre toga je krenula opasna kradja vremena i provociranje publike, tipa izvodim korner 30 sekundi dok me ne pogodi 7 upaljaca i baklja u glavu. utakmica je sem toga bila skroz mirna, odvratne pesme nisu uticale ni na koga na terenu, ni nase ni njihove. oni su delovali kao klasican low class italijanski tim koji je prosto dobro vodjen, bunkerica, valjanje na terenu, cekanje da se unervozimo i onda lagano otvaranje. onda dron kog sam video kako dolazi iz pravca iza reflektora izmedju severa i zapada, sto me navodi da je bio ili pusten iz nekog od obliznjih solitera ili iz obliznjih parkova. vodjen je strahovito precizno, leteo je jako sporo, sigirno je to trajalo 2-3 minuta od kada sam ga video dok nije spustio zastavu blizu terenu.

 

ja mislim da se nije slucajno pojavio u tom trenutku kada je bas vladala velika nervoza na tribinama izazvana tim odugovlacenjima. da su bili neki nekoordinisani klinci, uradili bi to u bilo kom drugom trenutku, recimo na pocetku. nema sanse da bi se ovakav picvajz tada napravio. znaci dobra organizacija, neko je to profi navodio, po reakciji na terenu albanski igraci na terenu su znali da ce se desiti, inace sto bi se zaletali u nase kada je vec njihov odnos do tada na terenu bio OK (sem foliranja i odugovlacenja).

 

prica sa bratom edija rame je verovatno genijalna ideja nekog u vrhu murije, mislim da decko nije pao s marsa da u lozi izvadi konzolu za navodjenje ovakvog drona koja je otprilike velicine ipada. ako je stvarno bio tamo, verovatno su ga odmah napali i doslo je do nekakve tuce u kojoj su preventivno pohapsili sve koji su im bili sumnjivi. ako covek ima US pasos, vec je pusten, svejedno da li je navodio ili nije.

 

ne bih da predvidjam kazne posto kapiram svu bizarnost situacije, ali ovo sto je srbija uradila veceras spada u domen huliganizma koji se desava i desavace se, znaci do kraja kvalifikacija bez publike i neke masne pare za UEFA lihvare. 

 

ovo sto je medjutim uradila albanija ima daleko opasnije konsekvence jer je ozbiljna politicka pizdarija na sta su sve ozbiljne asocijacije najosetljivije. 

 

moja procena je da bez obzira na snagu raznih lobija, albanija treba da bude diskvalifikovana iz ovih kvalifikacija i suspendovana na neko vreme iz igranja medjunarodnih utakmica. u suprotnom, eto dronova u madridu, istanbulu i all over the place.

 

to ako je UEFA ozbiljna, sad svi znamo kako je i sta je, tako da bog sveti zna sta ce biti. 

Edited by gazza1
Link to comment

pa mislim da je svakome normalnome jasno da nakon ovoga treba zabraniti fudbal kao izgovor za kolektivističko orgijanje po Balkanu.

i koga bole qrac za ishod i rezultat?

Edited by Mr.Pink
Link to comment

 

 

Inace mislim da one koji opravdavaju nasilje prema igracima Albanije treba banovati. Koliki god kreteni bili oko "zastave".

 

esi teo ovo na nekom drugom forumu da napišeš pa ti se omače

Link to comment

Moraće da kazne Albaniju za odbijanje nastavka meča, pod uslovom da je to bilo predloženo od strane UEFE. Tu bi trebalo da se počne sa 3:0. Onda će verovatno da nam nakače silnu kaznu u novcu i zabrani publike na možda i dvocifren broj mečeva. Albaniji se smeši ista kazna. Postoji i opcija oduzimanja bodova za obe repke.

 

Pa to da ako je istina da su svi hteli da se igraju, samo oni nisu. Ali mi to znamo jer Straja i Aca drve tako, ne zato sto se zvanicnik UEFAe oglasio povodom toga.

Link to comment

Samo prisustvo Bogdanova na stadionu je za kaznu bar do kraja kvalifikacija bez publike, da ne pricamo o onom moronu sa kapuljacom kod tunela. Kad vec nasi idioti ne umeju/ne smeju da ga sklone. Mada bi on u tom slucaju verovatno bio u onih 150 "sluzbenih lica".

Edited by pantelia
Link to comment

cini mi se da je flejm kaznjiv na ovom forumu, a narocito ako je ponovljen. ili ima novih pravila? pogotovo sto smo na sportu.

 

 

 

ma vazi covece, autentika junastvo srbija, sve je ispostovao. 

 

nego, koji je ovo put da navijaci na nasem najvecem ili malo manjem stadionu nastupaju u dresovima redara? ako vec pominjes albance pripremljene na sranje.

Edited by Aće
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...