Jump to content
IGNORED

Srbija u kvalifikacijama za EP 2016


kud u maglu Simoviću

Plasman reprezentacije Srbije u grupi I  

65 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 3.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • yolo

    135

  • Muwan

    126

  • MiddleClass

    125

  • katamaran

    80

Top Posters In This Topic

Posted Images

O kakvom dokazivanju pricas? Da je doleteo dron i spustio albanski politicki pamflet na teren? Sta ocekujes - da Srbija treba da dokaze tj da se odbrani da nije ona podigla drona i ovo inscenirala?

 

:lolol::jerry:

Niko nije pominjao da je Srbija namerno to uradila, nema potrebe za karikiranjem. Razumem ja da si ti dosao sa utakmice i da si pun utisaka ali tema je dokazati da su Albanci sa pasosem Albanije napravili sranje. Npr vrlo je verovatno i da je neko sa Kosova to izveo (ne kazem da je tako ali postoji verovatnoca) i sta onda - FS Albanije ce normalno reci kakve veze mi imamo sa nekim crtezom iznad terena. Uostalom da se nasi nazovi navijaci nisu majmunisali i glupirali (da iskoristim blage izraze) onda bi i mogli pricati o dronovima i kaznjavanju Albanije. Ovako fudbaleri su dobili batine usled lose organizacije, a to je sveti gral za UEFA.

Link to comment

Uradili su ono sto svaki navijac sanja, da ga sukne na domacem terenu. Treba to saseci u korenu da ne bi ovo postala praksa. Mada opet gde i da postane praksa osim kod nas na Balkanu. Kao Skoti i Englezi cew jedni drugima dronove da salju.

pa šalju Englezi avione sa podjebavačkim natpisima.

ovo je ipak za red veličine ozbiljnije od transparenta koji zajebava Džerarda što nikad nije pobedio u Premier ligi.

Edited by malkin
Link to comment

@eras

 

Ali o tome ti i pričam. Nije samo šuknjavanje nego je i sredstvo za potpaljivanje nereda. 

 

evo i malkin je dao dobar primer

Edited by McCabe
Link to comment

Funkcionalni utoliko što je ovo 101% sredstvo za izazivanje nasilja na sportskim priredbama, a vala i van njih.

 

Prema tome, ne. Ovo nije isto kao i paljenje komšijskih zastava. Izvinjavam se.

 

Totalno to. Ne znam, ne verujem da u Zenevi nema ljudi koji ovo nece shvatiti krajnje ozbiljno. Kome je cilj da se sutra zastava PKK razvije na utakmici Galatasaraj Besiktas ili da neonacisti razviju hakenkrojc iznad Alijanc Arene ili Arapi iznad Makabija.

 

Naravno da srpska strana nema nacina da bilo sta smisleno ovog tipa spakuje kao case, ali eto, nadam se da to i nije potrebno ako neko tamo radi svoj posao. Da li je za diskvalifikaciju, ne znam, ja znam sta bi trebalo da urade. Ne zato sto je ovo bila Albanija i Srbija nego zato sto je ovo jedna od najgorih manipulacija na sportskom dogadjaju koju sam video i to ne na dobar nacin.

Link to comment

Uradili su ono sto svaki navijac sanja, da ga sukne na domacem terenu. Treba to saseci u korenu da ne bi ovo postala praksa. Mada opet gde i da postane praksa osim kod nas na Balkanu. Kao Skoti i Englezi cew jedni drugima dronove da salju.

 

avioni vuku transparente vec odavno iznad stadiona.

Link to comment

Negde sam procitao da je to cetvrti sudija i da je zastava zavrsila kod delegata.

 

ma to je Tomović koji se zaletao da uzme zastavu. na kraju je završila kod delegata

Link to comment

Dronovanje je ogavno, nema spora ali ono sto je tkz. publika radila (plastika i uletavanje na teren) idu nama na dusi. Jbg, cak ni toletov ortak nas nece spasiti suzpenzije. Za eventualnu kaznu Albancima me, iskreno, zabole qrac.

Link to comment

ko vas hebe kad ste ložane i kad ste naseli na genijalno trolovanje.

 

ovaj dogadjaj samo dokazuje da :

a> fudbal/stadion nije mesto za politiku, ali onda treba biti pošten pa krenuti od sebe, jer da je ustinu tako niko ne bi naseo na provokaciju.

b> pošto se tamo ne rešava ništa onda onima koji umisle da tamo išta rešavaju odrediti poduži pritvor. 
 

Edited by Mr.Pink
Link to comment

Niko nije pominjao da je Srbija namerno to uradila, nema potrebe za karikiranjem. Razumem ja da si ti dosao sa utakmice i da si pun utisaka ali tema je dokazati da su Albanci sa pasosem Albanije napravili sranje. Npr vrlo je verovatno i da je neko sa Kosova to izveo (ne kazem da je tako ali postoji verovatnoca) i sta onda - FS Albanije ce normalno reci kakve veze mi imamo sa nekim crtezom iznad terena. Uostalom da se nasi nazovi navijaci nisu majmunisali i glupirali (da iskoristim blage izraze) onda bi i mogli pricati o dronovima i kaznjavanju Albanije. Ovako fudbaleri su dobili batine usled lose organizacije, a to je sveti gral za UEFA.

 

Nebitno sve sto si napisao vezano za drona. To sto pises isto znaci da ako se dokaze da je americki drzavljanin upravljao dronom, opet nije kriv FSHF. Aha.

 

Jedino je validno ciji su bili navijaci i nista vise. To se lako dokazuje onim sto je na zastavi, kao i sagledavanjem okolnosti a one ovde idu 100% u nasu korist (albanska odbrana zastave, dalji incidenti u gradovima na Kosovu i Albaniji). Nema trunke sanse da se FSHF opere od ovoga, a da li ce i kako biti kaznjen je sasvim druga stvar. 

 

Isto kao sto je i majmunisanje na tribinama sasvim druga stvar koja nije uticala na regularnost tekme jer se ona normalno odvijala do drona. Bilo je bacanja raketa i upaljaca ali za to postoji tarifa, 5-20.000 CHF. Incident je izazvan dronom i ponasanjem albanskih igraca, clear case za odgovornost za izazivanje incidenta, sto nas naravno ne spasava za post festum toga, ali pominjem balansa radi, i cinjenica.

Edited by gazza1
Link to comment

pa šalju Englezi avione sa podjebavačkim natpisima.

ovo je ipak za red veličine ozbiljnije od transparenta koji zajebava Džerarda što nikad nije pobedio u Premier ligi.

 

Ovo je politicka poruka sto UEFA ozbiljno sankcionise. Barem bi tebalo tako. Nije se smeo dozvoliti napad na igrace Albanije.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...