March 8Mar 8 18 minutes ago, Hamlet Strašni said:To samo znaci da mu neće plaćati platu preko računa, nego na ruke. 99% samostalnih advokata tako angažuje pripravnike.Oglas je iz 2016. godine, tako da mi je verovatnije da je zaista tražio volontera, kao i većina samostalnih advokata u to vreme. Edited March 8Mar 8 by napadaj
March 8Mar 8 2 hours ago, Hamlet Strašni said:Мени се чини да је он један од адвоката којима сајт не значи ништа.Što ga ima onda, nije sajt obavezan.Ili imaj sajt i održavaj ga kako treba, ili nemoj da imaš sajt.
March 8Mar 8 Just now, Ayatollah said:Što ga ima onda, nije sajt obavezan.Ili imaj sajt i održavaj ga kako treba, ili nemoj da imaš sajt.To se slažem. Doduše ja npr imam aktivnu linkedin stranicu samo zato sto me mrzi da je ubijem.
March 9Mar 9 Ako vas interesuje lik i delo kolege Bratića, nećete dobiti informacije ni na sajtu, ni uvidom u arhive medija jer ih izbegava po svaku cenu. Teško da ćete ga sresti i u sudu, jer ne navraća baš često, osim u odeljenje za ratne zločine.Ali evo što ja znam, pa ko veruje veruje, vreme će pokazati.Verovatno najlošiji predsednik AKS do sada u neverovatno lošoj konkurenciji. Učesnik svih komorskih ratova od 2010. do danas, s tim što je menjao strane nebrojeno puta. Prvo je podržavao Šoškića, pa ga je rušio sa Tintorom. Posle toga je pisao anonimne disciplinske prijave protiv istog tog Tintora. Na prošlim izborima za AKB imao zajedničku listu sa Ljubičanovićem (okupljenu oko Mome Bulatovića), a na ovim poslednjim izborima puštao priče da je Ljubičanović ćaci (što zaista jeste).Nije SNS u smislu da je učlanjen tamo, ali ideološki mislim da je najbliži stavovima Radoslava Bokana. I to ne iz interesa, nego mislim da zaista podržava te ideje. Priča se da je bio u JUL-u, to ne znam, ne mogu da tvrdim.Supruga mu je poslanica SPS i ćerka Ducija Simonovića.
March 12Mar 12 Ima li neko preporuku za dobre kancelarijske stolove? A da nisu sa kuhinjskom radnom plocom 😁
March 12Mar 12 Mojim kolegama u kancu i meni je neki tip pravio, mogu da se raspitam. Zaboravio sam koja je bila cena, ali mislim da nije bilo neko izuvanje.
March 12Mar 12 Ja bih pre neku gotovu varijantu, gde mogu da pogledam 10 modela i izaberem sta mi odgovara. Kad sam hteo da radim po meri bio sam kao Dzordz Konstanca, samo sto nisam trazio da mi naprave lezaj ispod stola 😁 Zato me treba ograniciti izborom
March 12Mar 12 1 hour ago, Uskebasi said:Ja bih pre neku gotovu varijantu, gde mogu da pogledam 10 modela i izaberem sta mi odgovara.Kad sam hteo da radim po meri bio sam kao Dzordz Konstanca, samo sto nisam trazio da mi naprave lezaj ispod stola 😁Zato me treba ograniciti izboromPogledaj u IKEA-i, ja sam koristio njihov sto i u prethodnoj i u sadašnjoj firmi...
March 12Mar 12 Ja sedim u Ikeinoj stolici, Markus se valjda zove. Korektno skroz, kapiram da ima da se nađe solidan radni sto tamo.
March 12Mar 12 Ja sam u Ikei uzeo radni sto za kuću, prilično sam zadovoljan. Ovaj je u pitanju, samo ga je tada bilo i u drugim bojama: https://www.ikea.com/rs/sr/p/malm-radni-sto-bela-60214159/Vidim da ga ima na KP za sitne pare u boji u kojoj je moj: https://www.kupujemprodajem.com/namestaj/stolovi-i-stolice-radni/malm-radni-sto/oglas/189435821 Edited March 12Mar 12 by napadaj
March 12Mar 12 3 hours ago, fillex said:Mojim kolegama u kancu i meni je neki tip pravio, mogu da se raspitam. Zaboravio sam koja je bila cena, ali mislim da nije bilo neko izuvanje.Ovo je najbolja opcija, puno drvo, a ne kartoni iz radnji, cene su tu negde, mozda malo jace ali ne mrda i ne skripi brate. Planiram sledece za ofis, stolara sam nasao
March 13Mar 13 10 hours ago, fillex said:Ja sedim u Ikeinoj stolici, Markus se valjda zove. Korektno skroz, kapiram da ima da se nađe solidan radni sto tamo.I ja koristim Markus, odlicna stolica. Idem u Ikeu ovih dana pa cu pogledati kakav je izbor stolova. Edited March 13Mar 13 by Uskebasi
March 18Mar 18 Fensi parnica u Privrednom - advokati, sudija, zapisničarka, eventualno veštak, razlaz posle suđenja.Seljačka parnica za deobu - sve stranke sa advokatima, sudija, zapisničarka, posle suđenja ti stranka spakuje ajvar, pinđur, šarenu salatu, pečene paprike, proju, sok od višanja, skuva kafu, posluži doručak i plati keš na ruke. Treba imati više seljačkih parnica.
April 30Apr 30 On 9. 3. 2026. at 9:36, bejzbolka said:Ako vas interesuje lik i delo kolege Bratića, nećete dobiti informacije ni na sajtu, ni uvidom u arhive medija jer ih izbegava po svaku cenu. Teško da ćete ga sresti i u sudu, jer ne navraća baš često, osim u odeljenje za ratne zločine.Ali evo što ja znam, pa ko veruje veruje, vreme će pokazati.Verovatno najlošiji predsednik AKS do sada u neverovatno lošoj konkurenciji. Učesnik svih komorskih ratova od 2010. do danas, s tim što je menjao strane nebrojeno puta. Prvo je podržavao Šoškića, pa ga je rušio sa Tintorom. Posle toga je pisao anonimne disciplinske prijave protiv istog tog Tintora. Na prošlim izborima za AKB imao zajedničku listu sa Ljubičanovićem (okupljenu oko Mome Bulatovića), a na ovim poslednjim izborima puštao priče da je Ljubičanović ćaci (što zaista jeste).Nije SNS u smislu da je učlanjen tamo, ali ideološki mislim da je najbliži stavovima Radoslava Bokana. I to ne iz interesa, nego mislim da zaista podržava te ideje. Priča se da je bio u JUL-u, to ne znam, ne mogu da tvrdim.Supruga mu je poslanica SPS i ćerka Ducija Simonovića.Kolega Bratić počeo jako svoj mandat na čelu AKS, raskinuo ugovor sa ljudima koji su održavali online profile AKS i rekao da neće da im plati ništa za poslednja tri meseca iako je usluga nesporno obavljena, pa onda oni nisu hteli da mu daju šifre za onlajn profile AKS.EDIT: Onda je pristao da plati...ali se priča da će da pogasi razne onlajn profile AKS anyway Edited April 30Apr 30 by Ayatollah
Create an account or sign in to comment