Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Oborila ga Jelena juče :)

nije jj oborila nikakav anin rekord

 

ana drži rekord u tome od kako rangirane igračice je izgubila kao aktuelni broj 1  ;)

ne znam sad tačno o kom rankingu se radilo ali čini mi se da se tada prvi put čulo za juliu coin

tako nešto beše

 

proverila

coin bila 188 a ana broj 1, druga runda usopena 

Edited by dùda
Link to comment

Jelena je izgubila od Zarine Dijas. 

 

Srećom, Dinara Safina je bila dovoljno uviđavna da naredne godine obori Anin rekord, izgubila je u Pekingu od Kineskinje Žang, tada 226. na svetu. 

Link to comment

Jelena je izgubila od Zarine Dijas. 

 

Srećom, Dinara Safina je bila dovoljno uviđavna da naredne godine obori Anin rekord, izgubila je u Pekingu od Kineskinje Žang, tada 226. na svetu. 

jeste, jelena, sve biser do bisera  :lolol: , posle sam se setila

 

ne sećam se to za dinaru ?

je li ona tada bila broj 1  :o

Link to comment

ana drži rekord u tome od kako rangirane igračice je izgubila kao aktuelni broj 1   ;)

ne znam sad tačno o kom rankingu se radilo ali čini mi se da se tada prvi put čulo za juliu coin

tako nešto beše

 

Splet okolnosti :(

 

Srećom, Dinara Safina je bila dovoljno uviđavna da naredne godine obori Anin rekord, izgubila je u Pekingu od Kineskinje Žang, tada 226. na svetu. 

 

Splet okolnosti :(

 

Edited by Mil@n
Link to comment

Fina je ančica, čak i tako kabasta, dalo bi se pentrati. A i volim te butke. Jedino što sigurno ima neka razvaljena stopala 45, velike šake, a i jes bolid ispod te lepe ljuske.

Link to comment

Pa neko pohvalio, a onda Anomrsci odmah skocili da reaguju i isprave.

 

Buraz, na kom to mikro intelektualnom nivou tvoj mozak radi kada misliš da nju neko može da mrzi? Zašto bi bilo kada bilo ko nju mrzeo? Ona je jednostavno takva ličnost da ne izaziva preterane simpatije ali ni antipatije niti ima razloga za tako nečim. Valjda može da se kaže nešto o nekome što nije kompliment a da se ne računa kao mržnja? Ono, imamo tu 35, 40 godina, valjda toliko razumemo o svetu oko sebe...

Link to comment

btw ljudi koji idu u teretanu i igraju video igrice mogu da zive od toga  :fantom:

 

kao i što ljudi mogu da idu u streljanu, pa i da se takmiče ali da ne žive od toga  :fantom:

Link to comment

kao i što ljudi mogu da idu u streljanu, pa i da se takmiče ali da ne žive od toga  :fantom:

 

Jel u žive od toga spadaju samo milioni ili se računa i 375e plata koju npr da opština jer si olimpijac?

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...