Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

nonsens, dećko dominira.

Ako je neko izdominirao i žešće se izblamirao, to si ti. Primio si se na fazon i oko njega raspredao teorije. Priznaj zajebao sam se, veličina je to, mnogo veća od prosipanja glupih fazona, to može svak' :(

 

A ti Timmy pls ćuti i pusti nas da mrzimo. Jbt, mrzimo. Koji si ti kralj... :)

 

 

Milanče, ne ide ti ova tema nešto.

 

Čekaj bre, kako ne ide? Sve sam pobio. :D

Da vidimo teorije protiv kojih sam se borio... 

 

- 20 medalja sa olimpijade svetskih i eu prvenstava > 1 prvog mesta na wta od 3 i po dana /završila sezonu na petom/ i jednog slama? :lol:. Jel to stvarno neko može da izjavi? Šta ti veliš, kralju?

 

- Ana konstantno u top 10 - argumentovao baljezganje.

 

- Uvidom u Aninu post rg eru utvrđeno u dokazano jasno da je to ipak bio trenutačni sjaj kome nikad posle nije prišla ni blizu, naprotiv, neretko se blamirala i još češće ispadala u ranijim fazama takmičenja. 

 

Saznali smo da se neko ko trenira 5 ili ko zna koliko sati na dan olimpijski sport i osvaja medalje 20 godina to radi  iz hobija i da su to  hobistički sportovi.

 

Saznali smo da je profesionalni sport samo onaj za koji se dobije 10.000.000$ kad postaneš no. 1. Sića se ne računa.

Saznali smo i da je streljaštvo nešto poput odlaska u teretanu :lol:

 

Msm, eto... Barem mi je pola smene od 16  sati proletelo :D

Edited by Mil@n
Link to comment

Sta mislite da li on stvarno veruje u sve ovo sto pise? Ja sve mislim covek se zeza godinama, ali izgleda da on ipak stvarno misli ono sto pise :(

 

Ti si bez konkurencije najljigavije stvorenje koje sam ikad upoznao, makar i ovako virtuelno. Obična nula od čoveka koja ne sme nekome lično da se obrati, već i ove virtuelne "bitke" vodiš tako što se obraćaš "drugarima" koji su ti preko potrebni očigledno, pošto si pratično godinama predmet sprdnje na forumu. I ovo ti nije prvi put da to radiš. U mom nekom sistemu vrednosti, treba da si posebno mizeran i jadan da se tako sa strane mešaš i dobacuješ o nekome a da si kulturno van rasprave. Ti si kao oni što ulete i šutnu nekoga na zemlji dok se dvojica tuku i onda pobegneš, ko poslednja znaš šta.

 

Skupi to malo mudašca ako ih imaš pa mi se obrati i jednom u životu konkretno reci sa čime se ne slažeš, a ja ću da ti objasnim pošto nisam luer™ kao ti. Umesto nekih uopštenih proseravanja za koje si tata. 

Edited by Mil@n
Link to comment

Necu se spustiti na tvoj nivo, dzaba provociras.

 

Ja provociram? :lol:

 

Nisam ti se obratio care, niti te spomenuo niti jednom, dok se sam nisi umešao u raspravu i između redova a i direktno provocirao ti mene. Ok je to, samo budeš čovek, pa istrpiš odgovor jer si prvi počeo™. ;)

Edited by Mil@n
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...