Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Jasno ti je da ljudima generalno puca q za streljaštvo, a što se tiče atletike tj skoka udalj, baš me zanima koliko ljudi u svetu zna za Španovićevu, a koliko za Ivanovićevu. A Ivanovićeva je i dalje bila PRVA na svetu, Španovićeva to nije.

 

To što ljudima puca q za nešto nije nikakvo merilo. Meni svakako sve medalje od obe navedene znače mnogo više od jednog Slema Ane Ivanović koji je uzela protiv Dinare Safine koja se povukla par godina kasnije i prvog mesta na wta listi koje je zadržala 3 i po dana do koga ne bi došla za milion godina da Enanova nije otperjala sa wta liste što fizički što bodovima. 

 

Poštujem da neko vrednuje drugačije.

 

Edit: to koliko ljudi zna za nju ne vidim relevantnim za raspravu, govorim o uspešnosti.  Da nema te lepote, i ta razlika ne bi bila tolika iako je naravno evidentna i jasna.

Edited by Mil@n
Link to comment

Ana je nasa ubedljivo najpopularnija sportiskinja, niko joj nije ni blizu. I da nije bila broj 1 opet bi bilo tako. Koliko znate Spanovickinih koleginica, ili koliko znate skakacica™ u vis? Ana je svetski jet-set, Ivana lokalni.

 

Sto se tice uspesnosti tesko da je tu iko ispred Svetlane Kitic. Ana je pri samom vrhu.

Link to comment

Čekaj da vidim da li sam te dobro razumeo, uspešnija je od npr Jasne Šekarić? Pa i Španovićke? 

 

Teško.

Navedi mi bilo koja tri vrhuska strelca(od nastanka tog sporta do danas) u svetu a da nisu iz nase zemlje ? Moze i dva ... 

Link to comment

Navedi mi bilo koja tri vrhuska strelca(od nastanka tog sporta do danas) u svetu a da nisu iz nase zemlje ? Moze i dva ... 

 

Kakve to veze ima sa rezultatima i karijerom Jasne Šekarić?

 

Da ponovim još jednom, ja govorim o uspešnosti i rezultatima ne o popularnosti. Ana nije samo jedna od popularnijih teniserki i Srpskih sportistkinja već jedna od najpopularnijih sportistkinja uopšte na svetu, ne vidim da to neko spori.

Edited by Mil@n
Link to comment

To se slažem, ipak meni i dalje

 

1 Olimpijsko zlato

3 Olimpijska srebra

1 Olimpijska bronza

3 zlata prvaka sveta

5 zlata prvaka evrope

3 srebra prvaka evrope

3 bronze prvaka evrope

 

nekako više vredi od prvog mesta na wta i jednog Roland Garrosa. 

Malo mi je smešno porediti, iskreno.

Link to comment

Ja sam i napisao "verovatno" u prvom postu , jer predpostavljam da ima vise stavova kako se meri necija uspesnost (moj sam naveo u predhodnom postu)

Edited by Geo
Link to comment

smešno je porediti i tenis i streljaštvo, na više nivoa, ako ćemo iskreno

 

Pa onda nemoj da porediš, pošto to nije poenta, poenta su rezultati.

 

Evo ja te pozivam da izabereš najgluplji i najlakši i najmanje popularan sport sa najmanjom aktivnosti na svetu, pa onda budi prvi u selu, pa u opštini, pa u pokrajini, pa državi, pa u evropi, pa svetu i na kraju budi prvi i na olimpijadi samo jednom, ne moraš čak ni 20 puta. Pošto očigledno ništa lakše od toga, samo je bitno da konkurencija nije neka i da sport nije nešto preterano popularan. 

 

Link to comment

Rekao sam da nije bila posvećena kao neki drugi, ne da nije bila posvećena. Nema potrebe za izmišljanjem u manjku argumentacije. 

jok, rekao si da joj je tenis bio poslednja stavka u teniskoj karijeri, sto je bas onako glupo.

Link to comment

jok, rekao si da joj je tenis bio poslednja stavka u teniskoj karijeri, sto je bas onako glupo.

 

Jedino što je baš onako glupo je što si ti to tako bukvalno shvatio sa sve ":D" na kraju rečenice. 

Link to comment

sigurno da si se salio, pa si zato tu glupu tvrdnju pokusao da odbranis jos glupljim tvrdnjama i jurenjem rankinga po godinama.

 

Naravno da sam se šalio. Šta mislim o njenom zalaganju rekao sam u kasnijim postovima, tačnije iskazao žal što većom posvećenošću iskoristila u potpunosti potencijal. Tvoja želja da sebe ubediš u to da sam se šalio govori kakvim argumentima barataš i koliko si očajan.

 

Rankinge sam jurio da dokažem da si lupio da je konstantan top 10 igrač, što očigledno nije, čak ni u prvoj godini posle najbolje godine u karijeri. I pošto sam dokazao, ja treba nešto da se branim, a ti si kao neki car. Right. 

Link to comment

Pa onda nemoj da porediš, pošto to nije poenta, poenta su rezultati.

 

Evo ja te pozivam da izabereš najgluplji i najlakši i najmanje popularan sport sa najmanjom aktivnosti na svetu, pa onda budi prvi u selu, pa u opštini, pa u pokrajini, pa državi, pa u evropi, pa svetu i na kraju budi prvi i na olimpijadi samo jednom, ne moraš čak ni 20 puta. Pošto očigledno ništa lakše od toga, samo je bitno da konkurencija nije neka i da sport nije nešto preterano popularan. 

 

Geo je rekao najuspešnija i najpoznatija, to svakako možemo da razdvojimo. po sportskim uspesima naravno da ne mogu da se porede, ali i tu definiciju uspeha možemo da proširimo jer svakako ne može da se vezuje samo za rezultate. Prosto, Anini rezultati su njoj doneli neuporedivo više nego što je Jasna Šekarić dobila od svojih rezultata. I stvarno ne želim da umanjujem njene uspehe, ali za nju znaju samo Srbi i oni koji se bave streljaštvom ili ga prate (mizeran broj ljudi), dok za Anu zna ceo svet.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...