Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

Evo mog doprinosa ovoj debilnoj raspravi.

 

Mene je Ana oduvek nervirala pre svega zbog toga što je u pitanju brutalno glupa osoba, bez ikakve lične harizme.

to je zato sto je sportista. oni puno treniraju i malo se zafrkavaju a i puno, po vasceli dan, slusaju autoritet i zato budu tupi i glupi (cast malobrojnim izuzecima). zato prezirem sport i sportiste. vise cenim ekipu u mojoj samoposluzi i pekari i moju frizerku, n puta su interesantnije i zaokruzenije licnosti od dobro utreniranih primata.

Link to comment

Evo mog doprinosa ovoj debilnoj raspravi.

 

Mene je Ana oduvek nervirala pre svega zbog toga što je u pitanju brutalno glupa osoba, bez ikakve lične harizme. Slušati je kako priča izaziva ozbiljan transfer neprijatnosti - em trabunja, em to radi na iritantan način. Ona je samo imala sreće da joj priroda podari vrhunski izgled, kao i da pokupi usput određene manire, koji u zbiru daju određeni glamur koji se može dobro prodati - od manekenisanja do provodadžisanja po visokim krugovima. Van toga ona je skoro bez sadržaja, i kao sportista i kao osoba. Da je izgledala prosečno, o njoj bi se pričalo kao i o Jeleni, tu i tamo, niko se ne bi mnogo interesovao za njen privatni život osim dokonih treš novinara.

 

Iritira mene i Jelena, ali iz drugih razloga - pre svega što mislim da je u pitanju nadobudna seljančura. No, ko da je to sad mnogo bitno.

 

+1000

Link to comment

Evo mog doprinosa ovoj debilnoj raspravi.

 

Mene je Ana oduvek nervirala pre svega zbog toga što je u pitanju brutalno glupa osoba, bez ikakve lične harizme. Slušati je kako priča izaziva ozbiljan transfer neprijatnosti - em trabunja, em to radi na iritantan način. Ona je samo imala sreće da joj priroda podari vrhunski izgled, kao i da pokupi usput određene manire, koji u zbiru daju određeni glamur koji se može dobro prodati - od manekenisanja do provodadžisanja po visokim krugovima. Van toga ona je skoro bez sadržaja, i kao sportista i kao osoba. Da je izgledala prosečno, o njoj bi se pričalo kao i o Jeleni, tu i tamo, niko se ne bi mnogo interesovao za njen privatni život osim dokonih treš novinara.

 

Iritira mene i Jelena, ali iz drugih razloga - pre svega što mislim da je u pitanju nadobudna seljančura. No, ko da je to sad mnogo bitno.

uf, ako je neko gluplji od anice, to je samo i jedino jeca. 

secam se kad je imala neki turnir, pa je odustala zbog povrede, pa je u pricu ubacila hita ledzera uz osmeh i podatak kako se on isto overio pejnkilerima, pa je jos nastavila da prica o tome.

jedan od aprijatnijih momenata.

 

Međutim, ono što navede drug Ajatolah čini je poprilično neseksualnom.

-1

hezuse, ko da neko planira porodicu snjom :fantom:

Link to comment

Sorana Cirstea

 

edit:

 

Valjda je ovo fotka iz Venecije sa venčanja

 

 

13686747_1365477796801831_80299745749797

 

Edited by Jean-Luc Picard
Link to comment

Obrisalo mi posta :(

 

Predlažem dudo da napišeš šta si želela na tenisu za meraklije, pa da tamo nastavimo. :D

 

Btw, teško je pričati o Ani i tenisu kad joj je tenis bio poslednja stavka u karijeri teniskoj. :D

Edited by Mil@n
Link to comment

Daj hamlete, forum pun smeća, tolerisete uvrede i trolove, a borite se protiv ovoga ovde...

 

Jedino ako je bilo nešto neprimereno što nisam video, pa se izvinjavam.

Link to comment

Napisao sam da je Ana prelepa ali ne zrači nekim posebim jebozovom i da joj je takva šauma™, što je očigledno bilo preko granice :D

 

Nebitno stvarno, prebačena priča na tenis za meraklije, ja se više šalim nego što se nešto bunim, naravski.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...