Jump to content
IGNORED

Ana Ivanovic


Cash

Recommended Posts

milane imas moj duboki naklon ali ti si bolji od ovoga. oni tebe vuku dole, ne daju ti da budes logican i fer, zasto su oboleli od navijastva i razvili poremecen sistem vrednosti usled izliva sporta u mozak. izdigni se iz kaljuge postovanja na sportu i uopste razmisljanja o sportu, to vodi jedino u mentalnu i moralnu degradaciju.

Link to comment

jebiga, vidim cova kacio kojekakve zanimljivosti na putovanjima, slike itd, prvi put ga citam na sportu, nisam imao ideju da je takva ljudina™ 

 

U lepo si se društvo ubacio, zvaće te timmy na slavu. :D

 

Pri tom, ne znaš ni moj ni timmy-jev odnos, da bi mogao da razumeš neke stvari, no nema veze.

 

Al reci mi, jel toliko teško? Reći, ok, loše sam te razumeo, nisi tako mislio? Ajde timmy, on je... Izgubljen i beznadežan slučaj, ali verujem da ti to imaš u sebi. 

 

@Hvala krošek, evo samo još malo dok ne bude ručak, a onda punjena paprika i off od kompa. :D

Edited by Mil@n
Link to comment

milane imas moj duboki naklon ali ti si bolji od ovoga. oni tebe vuku dole, ne daju ti da budes logican i fer, zasto su oboleli od navijastva i razvili poremecen sistem vrednosti usled izliva sporta u mozak. izdigni se iz kaljuge postovanja na sportu i uopste razmisljanja o sportu, to vodi jedino u mentalnu i moralnu degradaciju.

+1

milane, ti si bolji od toga.

Link to comment

+1

milane, ti si bolji od toga.

 

+1, odličan svršetak. 

 

Izvinjenje hamletu što sam nastavio iako je napomenuo da prestanemo, nećem više.

Edited by Mil@n
Link to comment

Naslovne strane ovih dana malko demantuju tvrdnje o prosecnom Srbinu koji ne voli Anu zbog koje cega.

 

Doduse, mozda su gloria i story za nadprosecne Srbe, ko ce ga znati....

Edited by hausmaistor
Link to comment
  • 4 weeks later...
  • 4 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...