Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

US Open 2014

Featured Replies

tri asa za redom, surovo.  :Hail:

  • Replies 792
  • Views 58.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hahahahaha

prajsleeeees :D

Pa dobro bre Laki, u kojoj je to utakmici publika objektivna?

ja na kraju nisam ni obratila pažnju na publiku

 

plakali ???

Realno™, idealno finale bilo bi Cilic - zema Nishki (i da dobije Nishki!)!

 

A mene, ako se na dan finala sete, sete, ako ne, nista...uzeo sam nesto na Nisikorija (uhvatio i Cilica al ne daju drugi dusmani da prodje tiket...)... :D

Tišina kad je izašao na sred terena na kraju.

doktor marin :Hail:

Пошто Федерер не игра финале,дал` ће се публика солидарисати,па се ни она неће појавити?  :D

Šta se desilo ovom Čiliću?! Ovako je možda samo Nadal umeo da ponizi Fedeksa! Rodžer nije imao ni pravu priliku tokom čitavog meča ...

naravno da neće

a menadžeri svetskih televizija upravo seku vene

 

@odgovarala valteru

Edited by dùda

Pa dobro bre Laki, u kojoj je to utakmici publika objektivna?

 

Pazi, ne gledaju ovo Dileje ili Alkurac, nego neki, nazovimo ih, "normalni" ljudi, koji bi, jeltetm, trebali da budu neostrašćeni i da pokažu određeni stepen poštovanja prema majstorstvu učesnika u meču.

 

A govna nisu našla za shodno ni da mu daju kurtoazni™ aplauz po završetku. Jedna od većih ogavnosti kojima sam prisustvovao.

10. i 16. igraju finale grend slema. Kad se poslednji put desilo nesto slicno ili makar da oba finalista nisu bila medju prvih 5 igraca?

Edited by Nesh

Pa dobro bre Laki, u kojoj je to utakmici publika objektivna?

Plus, ako se uzme u obzir da recimo tresneš 500-1000 dolarjev za kartu i navijaš za Feda, pa teško da ćeš da se oduševiš kretanjem rezultata.

 

Svaka čast Marinu, odigrao je majstorski. Kei takodje.

Sasvim moguće da polako ulazimo u post-big-4 eru.

Pazi, ne gledaju ovo Dileje ili Alkurac, nego neki, nazovimo ih, "normalni" ljudi, koji bi, jeltetm, trebali da budu neostrašćeni i da pokažu određeni stepen poštovanja prema majstorstvu učesnika u meču.

 

A govna nisu našla za shodno ni da mu daju kurtoazni™ aplauz po završetku. Jedna od većih ogavnosti kojima sam prisustvovao.

 

Naravno da igrača koji se dopingovao nikada ne treba nagrađivati™ aplauzom.

dopingovani kao del pony 2009. :)

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.