September 6, 201411 yr Realno, idealno finale bilo bi Cilic - zema Nishki (i da dobije Nishki!)! A mene, ako se na dan finala sete, sete, ako ne, nista...uzeo sam nesto na Nisikorija (uhvatio i Cilica al ne daju drugi dusmani da prodje tiket...)... :D
September 6, 201411 yr Пошто Федерер не игра финале,дал` ће се публика солидарисати,па се ни она неће појавити? :D
September 6, 201411 yr Šta se desilo ovom Čiliću?! Ovako je možda samo Nadal umeo da ponizi Fedeksa! Rodžer nije imao ni pravu priliku tokom čitavog meča ...
September 6, 201411 yr naravno da neće a menadžeri svetskih televizija upravo seku vene @odgovarala valteru Edited September 6, 201411 yr by dùda
September 6, 201411 yr Pa dobro bre Laki, u kojoj je to utakmici publika objektivna? Pazi, ne gledaju ovo Dileje ili Alkurac, nego neki, nazovimo ih, "normalni" ljudi, koji bi, jeltetm, trebali da budu neostrašćeni i da pokažu određeni stepen poštovanja prema majstorstvu učesnika u meču. A govna nisu našla za shodno ni da mu daju kurtoazni™ aplauz po završetku. Jedna od većih ogavnosti kojima sam prisustvovao.
September 6, 201411 yr 10. i 16. igraju finale grend slema. Kad se poslednji put desilo nesto slicno ili makar da oba finalista nisu bila medju prvih 5 igraca? Edited September 6, 201411 yr by Nesh
September 6, 201411 yr Pa dobro bre Laki, u kojoj je to utakmici publika objektivna? Plus, ako se uzme u obzir da recimo tresneš 500-1000 dolarjev za kartu i navijaš za Feda, pa teško da ćeš da se oduševiš kretanjem rezultata. Svaka čast Marinu, odigrao je majstorski. Kei takodje. Sasvim moguće da polako ulazimo u post-big-4 eru.
September 6, 201411 yr Pazi, ne gledaju ovo Dileje ili Alkurac, nego neki, nazovimo ih, "normalni" ljudi, koji bi, jeltetm, trebali da budu neostrašćeni i da pokažu određeni stepen poštovanja prema majstorstvu učesnika u meču. A govna nisu našla za shodno ni da mu daju kurtoazni™ aplauz po završetku. Jedna od većih ogavnosti kojima sam prisustvovao. Naravno da igrača koji se dopingovao nikada ne treba nagrađivati aplauzom.
Create an account or sign in to comment