Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Realno™, idealno finale bilo bi Cilic - zema Nishki (i da dobije Nishki!)!

 

A mene, ako se na dan finala sete, sete, ako ne, nista...uzeo sam nesto na Nisikorija (uhvatio i Cilica al ne daju drugi dusmani da prodje tiket...)... :D

Link to comment

Pa dobro bre Laki, u kojoj je to utakmici publika objektivna?

 

Pazi, ne gledaju ovo Dileje ili Alkurac, nego neki, nazovimo ih, "normalni" ljudi, koji bi, jeltetm, trebali da budu neostrašćeni i da pokažu određeni stepen poštovanja prema majstorstvu učesnika u meču.

 

A govna nisu našla za shodno ni da mu daju kurtoazni™ aplauz po završetku. Jedna od većih ogavnosti kojima sam prisustvovao.

Link to comment

10. i 16. igraju finale grend slema. Kad se poslednji put desilo nesto slicno ili makar da oba finalista nisu bila medju prvih 5 igraca?

Edited by Nesh
Link to comment

Pa dobro bre Laki, u kojoj je to utakmici publika objektivna?

Plus, ako se uzme u obzir da recimo tresneš 500-1000 dolarjev za kartu i navijaš za Feda, pa teško da ćeš da se oduševiš kretanjem rezultata.

 

Svaka čast Marinu, odigrao je majstorski. Kei takodje.

Sasvim moguće da polako ulazimo u post-big-4 eru.

Link to comment

Pazi, ne gledaju ovo Dileje ili Alkurac, nego neki, nazovimo ih, "normalni" ljudi, koji bi, jeltetm, trebali da budu neostrašćeni i da pokažu određeni stepen poštovanja prema majstorstvu učesnika u meču.

 

A govna nisu našla za shodno ni da mu daju kurtoazni™ aplauz po završetku. Jedna od većih ogavnosti kojima sam prisustvovao.

 

Naravno da igrača koji se dopingovao nikada ne treba nagrađivati™ aplauzom.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...