September 6, 201411 yr Postoji šansa da ga Čila demolira u tri seta. Ali dovoljno je da prvi put švajzne neki zicer u mrežu ili aut pa da ga to totalno poremeti. Barem je do sada tako bilo ..
September 6, 201411 yr chiara gambuzza @ChiaraGamTWI · 25m CBS will burn the studio if the final is Cilic/Nishikori.
September 6, 201411 yr Tesko je da ce se dva puta izvuci posle 2-0 ali ako uspe zasluzuje da zavrsi na prvom mestu na kraju godine. :)
September 6, 201411 yr U Meridianu 3.36 na Federera. U Maxbetu 2.80. Nisu uracunali kisu jos. :D Nego, covek se bori za najveci uspeh u karijeri i igra odlicno i ne moze da dobije nista vise od muka od publike.
September 6, 201411 yr Узе Марин и више од једног гема.Сумњам да је Федерерова тактика да пусти прва два сета :D
September 6, 201411 yr los ti je jinx, previse ides u krajnost. jasno je da je cilic danas bolji i da ce ga rutinski odraditi.
September 6, 201411 yr U Meridianu 3.36 na Federera. U Maxbetu 2.80. Nisu uracunali kisu jos. :D Nego, covek se bori za najveci uspeh u karijeri i igra odlicno i ne moze da dobije nista vise od muka od publike. Поштена Њујоршка публика.
September 6, 201411 yr Author Nego, covek se bori za najveci uspeh u karijeri i igra odlicno i ne moze da dobije nista vise od muka od publike. TugaAli na žalost klasika. Ja ne znam šta će ti svi ziloti kad se ovaj penzioniše. Neko ritualno kolektivno samoubistvo, šta li
September 6, 201411 yr Tuga Ali na žalost klasika. Ja ne znam šta će ti svi ziloti kad se ovaj penzioniše. Neko ritualno kolektivno samoubistvo, šta li pa ni meni nije bilo lako kad se jordan penzionisao. ko ce da navija za marina drogerasa cilica.
Create an account or sign in to comment