Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

US Open 2014

Featured Replies

Nole treba da uzme pauzu, da sredi malo misli. A i čak da više ništa ne osvoji, on je verovatno najuspešniji srpski sportista ikada. Jedini koji može da ga dostigne je eventualno Stjepanović, ako nastavi sa ovakvim ritmom osvajanja medalja ...

 

Znači, sad navijamo za Marina da Fedeks ne dođe u priliku da namakne puno bodova i prestigne Noleta na ATP listi?

  • Replies 792
  • Views 58.8k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zato je veliki car i veliki sampion. Verovatno i najveci svih vremena.

 

Djokovic na turniru zabavlja publiku, djuska, peva. Mogao je i da imitira. Meni je stvarno neverovatno da takav sampion ima (ponekad) opsesivnu potrebu da ga publika voli i da ima taj emocionalni bag usred ovakve karijere. Balkanski mentalitet, karakter, okruzenje ili sve to zajedno...

 

Статистички јесте,освојио је највише ГС.По мени игра најлепши тенис,милина га је гледати.Када он игра,све изгледа једноставно.Друга ствар је што га лично не волим,то нема везе са тенисом.

 

Ко ће га знати за Новака?Све по мало и ето га пораз!

 

Недостају ми Дел Потро и Содерлинг!

  • Author

Новак је изгубио меч још у првом сету кад се изнервирао што су му из публике викнули „аут“.....

To i ja rekoh odmah na početku

Strasan prvi set Cilica - 6:3. Ako zadrzi ovaj nivo tenisa, sanse Fekija su prilicno male.

Cilic rutinski do prvog seta. 6:3.

  • Author

A sad će raspad kao protiv Đovaka onomad

Odmah brejk za Marina.

Hm..Da li se veceras pise istorija?  -_-

Edited by Nesh

  • Author

Ne

jinx ? 

Није Федерер навикао на сунце у Нјујорку  :lolol:

1.55 na Cilica.

Može se tačno utvrditi momenat kada će se raspasti Čilićeva igra. Za sada igra savršeno i Fedeksu ne daje ni gram šanse ...

Cilic za dobru igru izgleda ne dobija ni aplauz od svih u njegovoj lozi! Neverovatno! :isuse:

Шта ако се не распадне?Постоји бар мала шанса ѕа тако нешто.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.