Jump to content
IGNORED

US Open 2014


renne

Recommended Posts

naravno da neće

a menadžeri svetskih televizija upravo seku vene

 

@odgovarala valteru

 

:D

 

Исти ти менаџери и спонзори су одређивали када ће Федерер играти.Иначе не верујем да је много публике знало за Чилићев допинг.

Link to comment
  • Replies 792
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • dùda

    91

  • renne

    77

  • Timmy

    50

  • Garnirung

    48

Top Posters In This Topic

Zato što nisi relevantan faktor, zato ti i kažem da ne sviraš. Vlastita reakcija te čini nekompetentnim da proglašavaš puko odsustvo aplauza bog-zna-kakvom ogavnošću. Forumski Mr. Hajd te učinio irelevantnim faktorom.

 

Ajd da te pokopam, zajebi moju nekompetenciju jer je nebitna za ovo o čemu pričamo. Odsustvo aplauza u ovom slučaju je žešći šabanluk i ogavština. Ne zato što ja to kažem, već jer je jednostavno činjenica koju ne možeš da izmeniš makar se valjao po podu ostatak večeri.

Link to comment

ne postoje veći fanovi od teniskih mama

ovde je u pitanju najelementarnija ljudska pristojnost

 

dakle, šabani su :fantom:

 

 

Pa da, to i pokušavam da kažem. Izgubio je njihov favorit, pa nipodaštavaju dostignuće njegovog protivnika. Nema veze sa poznavanjem tenisa tj. nije usko povezano sa time. Edited by Heaviside
Link to comment

Ja na to više gledam kao na šok. Mnogo medijske pažnje i para je uloženo, pa su gledaoci poverovali da prisustvuju nekakvom stvaranju istorije. Čak je i Džordana najke naterao da dvaput bude u Federerovom boksu iako ga, kako sam kaže tenis nimalo ne zanima.

Link to comment

volela bih da marin uzme ovaj gs, dobar je dečko a i iz dobre familije koliko sam obaveštena

 

a opet, nišikori je imao teži put, sklonio veoma dobrog vavrinku i broja 1 (koji doduše nije ni zaličio u tom meču na broja 1  <_< )

samo mi nije jasno (taj meč nisam gledala) kako je raonić uspeo da utera japanca u pet setova

znači i raonić drvoseča bolji od ovog našeg  :lolol: 

 

nišikori je delovao nestvarno dobro juče, ali taj meč može da zavara, ponekad je izgledalo kao na treningu, da mu novak nabacuje loptice da bi ovaj trenirao vinere

lopte su bile em kratke em slabe

to sa marinom neće biti slučaj, naravno, ako bude odigrao kao i ove mečeve do sada

 

marin je isto delovao sjajno, ali igrao je protiv penzosatm, nišikori je brži i odbrambene mogućnosti su mu veće

 

po meni, prililčno otvoren meč, marin deluje bolje, ali nišikori mu je izgleda loš mečap (5:2 i dobio 3 poslednja meča)  i zato mislim da su im šanse otprilike egal

Link to comment

čila je odigrao savršen turnir i po svim merilima on bi trebalo da ga osvoji (što bi bilo i pravedno). ako mu servis bude ulazio bar sa 50% iz prethodnih mečeva, žuti nema ni teoretske šanse.

Link to comment

Ja na to više gledam kao na šok. Mnogo medijske pažnje i para je uloženo, pa su gledaoci poverovali da prisustvuju nekakvom stvaranju istorije. Čak je i Džordana najke naterao da dvaput bude u Federerovom boksu iako ga, kako sam kaže tenis nimalo ne zanima.

 

Ja ne znam zašto se to uopšte i naročito naglašava. Sport svakodnevno upriličava nemerljivo primitivnije gestove prema rivalima. Čak i na samom terenu, a o tribinama da ne govorim. Naravno da je Čilić zaslužio aplauz i dobio bi ga u nekom pozorištu jer je epizodom onako zasenio glavnog junaka. Sablažnjavanje zbog toga što ga nije dobio na sportskom terenu je izmišljanje slane vode.

 

Zapravo znam zašto se naglašava, ali to je već za četnika sa reketom. U tom smislu slutim i da primedbe za termine duvaju vetar ka istoj strani sveta, pa ono pitanje povlačim.

Link to comment

marin ovo može izgubiti samo u glavi, trenutno je u del pony 09 formi, a kada takvog udarača ide servis i forhend tu ni najveći majstori ne mogu dobiti, a kamoli no name japanac

Link to comment

Malo više simpatija u finalu imam za Marina zbog ofanzivnijeg tenisa, ali mislim da će Kei da dobije, ako je fit za još jedan maraton.

Samo iz razloga jer može defanzivom da produži meč, dajući Marinu šansu da krene sa autodestrukcijom.

No, videćemo.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...