Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

je li bilo dočeka? bio apostolovovstovskovski da sprovede antropološko istraživanje zvanica i nasumičnih pohodnica i pohotnica?

Edited by pacey defender
Link to comment

Ma tekst je uvek nebitan, komentare čitajte

 

Твртко . | 05/09/2014 15:15

"Ђаво има лепо лице" - давно је приметио неки од руских писаца. Факат - феноменалан текст.

 

objektivno o | 05/09/2014 15:29

Odlican tekst. Pristajanje na ucestvovanje u bilo kom obliku razbacivanja i bahatog ponasanja je vec samo po sebi dovoljno. Normalan covek se u ovakvoj Srbiji takvog ponasanja samo stidi. Sve je pocelo kada su po selima poceli da kupuju namestaj kao u "Dinastiji". Onda su posle ministri redom poceli da nose Lacoste majice. Uz to ide i neobrazovanost, negativna selekcija, masovno zaglupljivanje tv programima i ostalim tindirimislama... kao i svuda, na primer na internetu mozete ceo dan citati nesto pametno i interesantno, pa i koristno, ili ubiti vreme tracevima. Jedini put u opstanak je da sve vise ljudi shvati da je skromnost i pomaganje drugima mnogo bolje od bahatog glupiranja. Onda i ta kriminalna manjina ostaje sama sebi svrha odbacena i uzaludna, a ne kao sada "vrh brate".

 

Ivan Vasilic | 05/09/2014 15:56

Jedino ljudi kao autor ovog teksta mogu izvući Srbiju iz blata u kojem je zaglavljena. Obrazovani (ali ne fabrikovani u školama ili još gore sa raznim titulama za čije sticanje je najveći napor bio obići par amfiteatara i kabineta), svestrani, hrabri i svesni situacije u kojoj smo. Bilo šta da dodam vezano za tekst bilo bi suvišno. Zato ću samo reći, moje poštovanje gospodine Apostolovski.

 

odavno otisla | 05/09/2014 17:21

Jako dobar tekst. A ja bih dodala da te jadne devojke sa "kantrimena" ce mozda jednoga dana dobiti sinove a
narodna kaze: "sto sejes to ces i poznjeti", pa bi se trebale zabrinuti vec sad.
Najvise me pogodila poslednja recenica "Luka ce biti ponovo pregazen". Srce me zabolelo. Hvala na tekstu.

 

 

Odličan komentar | 05/09/2014 17:31

Ne pamtim da sam skoro pročitao tako dobro napisan višeslojni, a pri tome jezgrovit, članak u Politici kao što je to današnji IZVANREDNI komentar A. Apostolovića. Drugi put u životu pročitah jedan novinski članak nekoliko puta (prvi je bio od pokojnog A. Tirnanića u ondašnjem „Evropljaninu“), natenane i vrlo pažljivo (posebno „između redova“) jer to on i zaslužuje. Imam utisak kao da je ovaj Apostolovićev tekst, u stvari, rezime ili zaključak jedne ozbiljne, odgovorne i objektivne naučne analize o nama i onome što nam se događa. Sve je rečeno i to sasvim jasno, čak i ono što je „usputno“ komentarisano. Naravno, pohvalu zaslužuje i glavna urednica, gđa Smajlović, koja je pokazala profesionalni integritet i hrabrost time što je ovaj članak, koji se nekima (onima „važnima“) sigurno neće svideti, stavi na prvu stranu... jer bi svaka druga njegova pozicija u novinama bila nepravedna, „kukavička“ i licemerna. U tome je razlika između Politike i svih drugih domaćih novina. SVAKA ČAST!

 

Link to comment

Normalno da ce da nosi lisice; Normalno da ce policajci koji ga sprovode da budu maskirani; I normalno da policija treba da izgleda ko Ivan Drago, a ne Ivan Gavrilovic.

Link to comment

Normalno da ce policajci koji ga sprovode da budu maskirani

ti razumeš da je ovo neki bezvezni klipan koji je uhapšen zbog teškog dela protiv bezbednosti saobraćaja?

 

aj molim te objasni mi u kom univerzumu ne bi bila za proces ekstradicije dovoljna dva pozornika Bukvića sa šapkama. šta, očekuju napad Deadly Viper Sponzoruša Squada?

 

prave te budalom a ti ih još hvališ.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...