Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

 

 

nisam hteo da potežem profesiju, ali kad si već počeo:

 

iskusni novinari crne hronike, sa 20 godina iskustva trgovanja informacijama sa najcrnjim kriminalnim i paradržavnim ološem, blago su se nasmešili kada su videli ovu paradu za medije, koja je bila najavljena serijom kominikea iz MUP-a na način na koji se najavljuju aeromitinzi i pokazne vežbe specijalnih jedinica.

 

sačekuša protiv pandura zato što je sproveo čoveka sa aerodroma?

 

 

Ne radi se o tome da li je ovo predstava ili nije. Nesumnjivo da se radi o tome. Problem je u tome sto ljudi ovde, ocajnicki zudeci da ismevaju Vucicev rezim, u svojim kritikama idu do apsurda.  Kada se sprovodi odbegli kriminalac, lisice moraju da se nose. Bez obzira na krajnje sumnjivu nuznost njihovog prisustva, specijalci moraju da nose maske zbog njihove opste zastite. Nadji mi fotografiju SASovca, ili bilo kog pripadnika svetskih specijalnih jedinica, bez maske ili blurrovanog lica.

Edited by Verterdegete
Link to comment

nisam video da je neko sporio same maske* reč je o ovoj konkretnoj predstavi.

 

 

*evo ja ću. javnost koja ima problem sa time da nenaoružane žene nose marame preko lica APSOLUTNO bi morala da ima problem sa time da organi države, oni koji sprovode vlast silom oružja, kriju svoj identitet od građana. kad te prođe loženje na militariju shvatićeš to i sam.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

@verter

Covece apsurdno je da najobicnijeg begunca zbog krivicnog dela koje ne spada u najteža provlačiš po novinama kao cirkusku atrakciju. Svakog dana neko izgubi život u sabraćajnoj nesreći i u određenom broju se krivac nikad ne pronađe, šta ćemo sa tim slučajevima? Ovo je sprdnaj od države slikaju se sa najobičnijim hapšenjem jedne budale koja u normalnoj zemlji završi u ćorci već iste večeri ili u toku dan dva jer postoji milijardu kamera koje su snimile auto i gde se vozač uputio a sad se ovde galami oko toga da bi se prikrila apsolutna nestosobnost policije i kurcobolja za nesrećnog momka koji je izgubio život. Šta ćeš reći roditeljima, braći, sestrama, supružnicima i deci drugih žrtava čiji ubica nikad nije otkriven? Jebi ga vaš slučaj se nije vrteo na televiziji pa zbog toga nas zabole da se cimamo? 

Link to comment

@verter

Covece apsurdno je da najobicnijeg begunca zbog krivicnog dela koje ne spada u najteža provlačiš po novinama kao cirkusku atrakciju. Svakog dana neko izgubi život u sabraćajnoj nesreći i u određenom broju se krivac nikad ne pronađe, šta ćemo sa tim slučajevima? Ovo je sprdnaj od države slikaju se sa najobičnijim hapšenjem jedne budale koja u normalnoj zemlji završi u ćorci već iste večeri ili u toku dan dva jer postoji milijardu kamera koje su snimile auto i gde se vozač uputio a sad se ovde galami oko toga da bi se prikrila apsolutna nestosobnost policije i kurcobolja za nesrećnog momka koji je izgubio život. Šta ćeš reći roditeljima, braći, sestrama, supružnicima i deci drugih žrtava čiji ubica nikad nije otkriven? Jebi ga vaš slučaj se nije vrteo na televiziji pa zbog toga nas zabole da se cimamo? 

ma ok sve to, al ovo (lisice, specijalci) je inače procedura pri izručenju odbeglih kriminalaca, šta vam nije jasno?

Link to comment

Ne radi se o tome da li je ovo predstava ili nije. Nesumnjivo da se radi o tome. Problem je u tome sto ljudi ovde, ocajnicki zudeci da ismevaju Vucicev rezim, u svojim kritikama idu do apsurda.  Kada se sprovodi odbegli kriminalac, lisice moraju da se nose. 

 

kako se to moze ici do apsurda u kritikama nacistickog zlikovca koji je morao biti najmanje na dozivotnoj robiji, ili ad akta u nekoj arhivi streljanih zbog svojih zlocina? 

Link to comment

ovo je bilo za ocekivati pogotovu posle serije tekstova o ispunjenom obecanju i o tome kako ga je duga ruka srpskog zakona stigla cak i u dalekoj Kini uprkos nemanju sporazuma o ekstradiciji.

 

garant su jedva sprecili aleka i slinu da kao dynamic duo licno sprovedu king pina u arkham asylum for criminaly insane.

Link to comment

ovo je bilo za ocekivati pogotovu posle serije tekstova o ispunjenom obecanju i o tome kako ga je duga ruka srpskog zakona stigla cak i u dalekoj Kini uprkos nemanju sporazuma o ekstradiciji.

garant su jedva sprecili aleka i slinu da kao dynamic duo licno sprovedu king pina u arkham asylum for criminaly insane.

mene čudi da se nije bar slina pojavio. nije šala, uhapšen je osumnjičeni za teško delo protiv bezbednosti saobraćaja počinjeno iz nehata.

običan cirkus sa ciljem da se prikrije kriminalna nekompetentnost države. a nisam siguran da postoji takva procedura koja nalaže da se za dočekivanje proteranih prestupnika apsolutno moraju dovoditi nindže.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

ma ok sve to, al ovo (lisice, specijalci) je inače procedura pri izručenju odbeglih kriminalaca, šta vam nije jasno?

Nešto baš i nisam siguran u to. A drugo i da jeste zašto to zalužuje da se nađe na svim naslovinm stranama i da nas obaveštavaju na RTS-u jebenim kajronom da stiže lik koji je totalno nebitan.

Link to comment

nisam video da je neko sporio same maske* reč je o ovoj konkretnoj predstavi.

 

 

*evo ja ću. javnost koja ima problem sa time da nenaoružane žene nose marame preko lica APSOLUTNO bi morala da ima problem sa time da organi države, oni koji sprovode vlast silom oružja, kriju svoj identitet od građana. kad te prođe loženje na militariju shvatićeš to i sam.

 

Nefer si. 

 

 

Vama ova sitna hapsenja i uloga policajaca u sprovodjenju izgledaju banalno, a moj otac i njegove kolege su puni anegdota kako ih na ulici prepoznaju tipovi koje su hapsili pre dvadeset,trideset godina. 

Link to comment

nisam video da je neko sporio same maske* reč je o ovoj konkretnoj predstavi.

 

 

*evo ja ću. javnost koja ima problem sa time da nenaoružane žene nose marame preko lica APSOLUTNO bi morala da ima problem sa time da organi države, oni koji sprovode vlast silom oružja, kriju svoj identitet od građana. kad te prođe loženje na militariju shvatićeš to i sam.

 

kurac bi on dogurao do militarije, maksimum lani iz zimovanja u jakobsfeldu. takih imamo milijone milijoneeee 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...