Jump to content
IGNORED

Slučaj "kantrimen"


JozoMujica

Recommended Posts

lud si kolko si glup, auto je velicine recimo fijata petsto l ili benbare x1

ko zna sta si ti video pa si isparanoisao.

 

jesu ta 2 iz tvoje ulice izgledala mozda ovako?

 

VW_Type2_T1c_Kombi.jpg

mislim da je bmw vlasnik

Link to comment

Ma znam, u pravu si, ali moram da priznam da mi ne da mira što je ovaj lik career criminal, a ne tek neki bogati pijani klinja kakvih je pun grad.

Te dve društvene grupe podjednako posećuju savske splavove i podjednako orgijaju po ulicama vikendom. Doduše ne baš u grupama od šestoro ali to je već do hronične bizarnosti ovog slučaja.

Link to comment

takodje, tekst u blicu ne objasnjava kakva je veza sa taksistom, kako je pristao da vozi tako da se tablice ne vide, sasvim nejasan tekst

Ne objašnjava ni kako se paralelnom vožnjom postiže da kamere ne snime tablice.

Link to comment

Pa da, istraga završena, veštaci izveštačili, nema osnova za gonjenje i to je to.

 

Ta vest mi se ne da izguglati. Našao sam sve sem toga. Uglavnom su u dve grupe; jul i oktobar prošle godine, kada je pušten iz pritvora. O puštanju iz pritvora pišu kao regularnom odnosno po isteku zakonskih mesec dana dok je trajao istražni postupak.

 

Ovo je jedino što sam našao a i toje iz Sveta...

Link to comment

Ili su svi mediji ostali "nezainteresovani" da isprate slucaj i osvrnu se na to kako to rade bogati kad upadnu u problem, sto im je bio zicer, ili je proces i dalje u toku... U oba slucaja ne brinem za malog. 

Link to comment

Meni je to popuno fascinantno kako im sve prolazi i niko nista. Pa nije zeca zgazio jebote, ta devojka ima oca, bracu, majku, tetke. Gde su oni u svemu ovome, cuje li se neko?

 

Devojka se zvala Andreja Bojanić, 17 godina završila treći srednje u XIV gimnaziji. Živela je sa majkom, otac i majka nisu zajedno, ima polu brata i baku sa Čubure koju su jedinu kontaktirali novinari iz 24 sata, a majka je posle nesreće nervno slomljena i pod sedativima, a o njoj brinu rođaci po izjavi bake  -  tuga šta ostade posle nesreće.

 

Inače, druge novine se se utrkivale u tome da objave što manju brzinu kretanja BMW terenca u momentu nesreće. Gotovo se svi novinari koji su nešto napisali u vezi ove nesreće pravili blesavi pred činjenicom da je kamera sa menjačnice snimila BMW terenac neposredno pred nesreću bar u dva frejma iz kojih merenjem rastojanja položaja vozila  i frekvencijom frejmova kamere može utvrditi prilično tačna brzina kretanja vozila. Isticali su da je vozač imao zeleno svetlo, a devojka crveno za pešake; OK, to su i svedoci potvrdili mada dodali da se vozilo vrlo brzo kretalo. Poneki mediji su objavljivali izjave nekakvih šatro saobraćajnih veštaka  koji su objašnjavali da 20m odbačena devojka (relativno male težine, paušalno utvrdili) znači da vozilo nikako nije moglo da se kreće brzinom većom od 70km/h !?!?

 

Mitrović senior je izgleda dovoljno samo svojim imenom vrlo uticajan tip na persone koje ne mare za etiku. Presuda junioru, ona povoljna i Mitrovićima prihvatljiva, ima vrlo niske kvote.

Link to comment

Mitrović senior je izgleda dovoljno samo svojim imenom vrlo uticajan tip na persone koje ne mare za etiku. Presuda junioru, ona povoljna i Mitrovićima prihvatljiva, ima vrlo niske kvote.

 

 

 

Ok, kada se podvuce crta to su pojave koje drustvu cine ogromnu stetu. Uz ubijanje te devojke dobili smo i nepoverenje u institucije i potvrdu da postoje nedodirljivi.

 

Posle se cudimo (i ovde i u rl) zasto ljudi uzimaju pravdu u svoje ruke. Kada su se samoorganizovali oni nesrecnici u javnom objavljivanju imena narko-dilera tabloidi su cutali. Kada Vucic pomene nekog jebenog Kosmajca, poseku se hektari shume da se napravi roto papir koji ce da prenese taj Vucicev rat.

 

Crno vreme dolazi svakako. Treba odavde paliti glavom bez obzira.

Link to comment

 

 Kada su se samoorganizovali oni nesrecnici u javnom objavljivanju imena narko-dilera  ljudi koje je rulja proglasila za narkodilere

 

Link to comment

Koliki su oni diletanti...

 

Ne, u stvari, pa logicno je - objavljeno je kod nas u medijima, ko je mogao da pomisli da ce nekim cudom to neko videti cak u Turskoj. 

 

Srecom, Turska nije velika zemlja i granici se sa sve samim tip-top pravnim drzavama.

Edited by MancMellow
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...