May 31May 31 27 minutes ago, Sandradjer said:Nista sporno, ali izmedju dva mora koja se ulivaju jedno u drugo Tough love jel. Mislim da je sve ok dok su ljudi u stanju da izdrže kad su drugi takvi prema njima. Doduše još nisam sreo takve, al ima još vremena.
May 31May 31 45 minutes ago, Venom said:Tough love jel. Mislim da je sve ok dok su ljudi u stanju da izdrže kad su drugi takvi prema njima. Doduše još nisam sreo takve, al ima još vremena.Ne znam da li sam dobro razumela onu tvoju prvu poruku. Htela sam da kazem da bilo koje reci mogu biti ljubav i briga. Kao sto su i predmet spora u medjuljudskim odnosima
May 31May 31 To je načelno tačno, ali mislim da može da se proceni i na osnovu toga kako se sagovornik oseća, koliko će jedne ili druge reči da pomognu ili odmognu i koliko su jedne ili druge smislene. Ja osobi koja deluje smireno, ali i pomalo razočarano (bez želje da mnogo interpretiram da li je stvarno tako) ne bih rekao "sam si bir'o", ali svako neka radi šta hoće.
May 31May 31 On 28. 5. 2026. at 23:12, gsb said:Ali zivot, stara varalica dovede ti usred noci, ljubav na prvi pogled u koju ne verujes, i mator si, i nekog koga guras od sebe, jer zivot ima druge planove,ali znas da je to ona jedina osoba kojoj ces uvek sve opreostiti. Jedina osoba, dosla sa 20 godina zakasnjenja.Nikad nije kasno za ljubav.Bukvalno.Mnogima se takva osoba ne pojavi nikada, a samo retkima na vreme.Verujem da se takva šansa ne sme propustiti.
May 31May 31 17 hours ago, Venom said:i žena mu kaže "za sve si sam kriv"reč je bila odgovornost, ne krivica.između te dve reči je okean značenja, ali neka te to ne zaustavi.edit. i da - nije ni nebitno ni slučajno kome sam rekla. većini drugih ne bih rekla ništa.a ni način nije slučajan.edit edita. a to da su žene ljubavi pune - stvarno ne znam. ja volim neke ljude, toliko dobacujem. i veći podskup ljudi koje poznajem mi je drag, ali njih ne volim - ljubav je aktivno prisustvo u tuđem životu. za sve ostale se samo trudim da im ne nanesem nikakvu štetu. Edited May 31May 31 by pt 2.0
May 31May 31 Ne moraš mnogo da interpretiraš to za žene i ljubav. Ja na takve stvari i bilo kakve generalizacije ne dajem pet para, osim da je preovlađujuće mišljenje da je tako. Pogotovo kod mnogih žena, isto kao što mnogi muškarci kao svoj rejon doživljavaju paljenje ćumura i roštiljanje.Ok, rekla si da je odgovoran, a ne kriv, ali ja u tome lično u takvom trenutku ne vidim veliki razliku, jer postoji trenutak kad nešto može da se komunicira. Možda je vaš privatni odnos takav da možeš to njemu da kažeš, i zato su njemu rekla, a ne nekom drugom, ali ja to ne bih tako uradio i mislim da to nije kul. Tvoja poenta između ostalog je bila da nešto treba u bilo kakvom odnosu da se ukazuje, pa sam ukazao da za mene to nije dobar trenutak da se takve stvari komuniciraju. Ovo čitaju anonimni ljudi bez bilo kakvog drugog konteksta, koji možda usvajaju tuđe ponašanje i u tom smislu nije loše ukazati da ima i drugačijih mišljenja šta je dobro, a šta loše u toj situaciji. Ali na kraju krajeva, svako radi šta hoće i to je ok, osim ako nekog ne upucaš.Mislim da ni autoru s početka diskusije nije do toga da ga mnogo pominjemo ovde, pa bih ja makar zbog toga ovde stao. Edited May 31May 31 by Venom
May 31May 31 32 minutes ago, Venom said:Ne moraš mnogo da interpretiraš to za žene i ljubav. Ja na takve stvari i bilo kakve generacije ne dajem pet para, osim da je preovlađujuće mišljenje da je tako. Pogotovo kod mnogih žena, isto kao što mnogi muškarci kao svoj rejon doživljavaju paljenje ćumura i roštiljanje.Da ne upadne ova lepa tema u generalizacije zene su ovakve, muskarci onakvi.Tema je Ljubav na Metafizici i ima potencijal da se mozda nesto pise bez bojazni da ljudi zvuce krindz (mada, po meni je i najveci krindz istinit, nemamo svi dar) ili makar da podele nesto lepo iz umetnosti
May 31May 31 9 hours ago, Venom said:Ok, rekla si da je odgovoran, a ne kriv, ali ja u tome lično u takvom trenutku ne vidim veliki razliku, jer postoji trenutak kad nešto može da se komunicira.Ali, razlika je suštinska.Kada kažem nekome da on ili ona imaju odgovornost za nešto, time im govorim da imaju ličnu moć u vezi sa tom stvari. Da posledično imaju slobodu da drugi put bude drugačije (as in bolje, dobro). Edited May 31May 31 by pt 2.0
June 1Jun 1 On 27. 5. 2026. at 17:57, Ratamahatta said:Starenjem pocnes bolje da prepoznajes patterne i svoje i tudje, bivas manje delulu, postanes namazan i mozes da predvidis gde ce sta da pukne i ko te na koju foru manipuliraKad si mlad i kad te udara sperma uglavu sve su lepe i dobre i sve su zauvekNikad necu naci sta mi treba Nije to slucajno, potrebna je jedna doza naivnosti i neiskustva da bi sve funkcionisalo kako treba, kad to nestane, ljubav i zaljubljenost izlete kroz prozor.
June 1Jun 1 E...mračenje na Braku. Na ljubavi ljubav. Ovde nema mesta hejtu. Ozbiljna sam Zasrane veze, muškarci, žene, razočarenja ----> brak
June 3Jun 3 On 1. 6. 2026. at 21:47, Ratamahatta said:Zato je golman bolji s 36 nego s 24On nije na prozoru nego na vratnici, ne valja ti analogija
Create an account or sign in to comment