Skip to content
View in the app

A better way to browse. Learn more.

Parapsihopatologija™

A full-screen app on your home screen with push notifications, badges and more.

To install this app on iOS and iPadOS
  1. Tap the Share icon in Safari
  2. Scroll the menu and tap Add to Home Screen.
  3. Tap Add in the top-right corner.
To install this app on Android
  1. Tap the 3-dot menu (⋮) in the top-right corner of the browser.
  2. Tap Add to Home screen or Install app.
  3. Confirm by tapping Install.

Ljubav.

Featured Replies

Ja mislim da će biti srećni. I to im želim.

Inače, on je rano ostao udovac. Normalan čovek, drag.

Tako da ostavljam ovo sebi kao tihu nadu i za 65. rođendan. :)

  • Replies 279
  • Views 21.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Most Popular Posts

  • Caligula
    Caligula

    Ontopik, da prekrsim sopstveno pravilo i ipak pisem o svojoj ljubavi.

  • Nešto kratko, (al' slatko :D ) što se tiče ove teme. U blizini mene živi stariji komšija, oko 65+, gledaju nam se terase. Do početka ove godine bio je sam. Dobar čovek, ali bio se zapustio, bezvoljan

  • Nije tebi lako.

Posted Images

2 minutes ago, Klara said:

Ja mislim da će biti srećni. I to im želim.

Inače, on je rano ostao udovac. Normalan čovek, drag.

Tako da ostavljam ovo sebi kao tihu nadu i za 65. rođendan. :)

10 minutes ago, pt 2.0 said:

Joj, bre, Mel lol

Ova naivna čitateljka ne može lako da podnese prelaz “pogled sa Klarine terase u novu ljubav” na tvoj ledeni tuš.

Možda baš budu srećni zauvek.

Bukvalno sam htela da napisem uz ogradu ako je neki covek koji je prosto ostao udovac (ni oni nisu 100% fool proof ali su najbolja kategorija).

Tako da eto, dajem im vise od 50% sansse jer covek ipak jeste udovac.

13 hours ago, Mel said:

Klasika. Nadam se da joj nece popiti krv na slamcicu kad ga prodje endorfinska faza.

Svakako nece biti dobro kad dodje sebi i shvati sta mu se desava...

3 minutes ago, Jeremija said:

Svakako nece biti dobro kad dodje sebi i shvati sta mu se desava...

Ozenjeni muskarci zive duze.

Udate zene zive krace.

I to je sve sto o toj statistici treba da se zna. Ja pricam o statistici, ne mogu o pojedinacnom slucaju kad ih ne poznajem nijedno.

Jel tako ?- tako je.

Sapienti sat.

QED.

A dešava mu se nešto jako loše, jel...

41 minutes ago, Mel said:

Ozenjeni muskarci zive duze.

Udate zene zive krace.

I to je sve sto o toj statistici treba da se zna. Ja pricam o statistici, ne mogu o pojedinacnom slucaju kad ih ne poznajem nijedno.

Jel tako ?- tako je.

Sapienti sat.

QED.

Ovo smo mislim već imali i nije tačno. Makar ne statistika.

Edited by Venom

Trudim se da razumem svačije razloge, iskustva, stavove, ali ipak...toliko seciranja i pesimizma da treba iznad skoro svake teme staviti opomenu: "Vi što ulazite — napustite svaku nadu.”

Edited by Klara

18 minutes ago, Venom said:

Ovo smo mislim već imali i nije tačno. Makar ne statistika.

Otkud ti ovde? I jos propustas onog sto ti po topiku o elektranama na vetar pise hvalospev o fosilnim gorivima?

6 minutes ago, Klara said:

Trudim se da razumem svačije razloge, iskustva, stavove, ali ipak...toliko seciranja i pesimizma da treba iznad skoro svake teme staviti opomenu : "Vi što ulazite — napustite svaku nadu.”

Aman dete Klaro, pa salimo se malo. Svi koji pisu na ovom topiku su nepopravljivi romantici. Sem mozda jednog gospodina, ali svi ostali veruju u ljubav.

Ali nisam dete. :D I daleko od preterano romantične ili idealiste.

Ozbiljno ovde osećam neku atmosferu gde se ni u šta i nikome ne veruje...a baš je naporno živeti tako.

Došla sam, bre, na forum da vam budem sunce. lolol

1 hour ago, Mel said:

Sem mozda jednog gospodina

Jeremija je najveći romantik ovde.

Ras >>>

Kronos>>>>

Zato mi je i tako tesko kad ste stalno grubi sa njim i non-stop ga terate...

On 14. 6. 2026. at 23:29, pt 2.0 said:

Jeremija je najveći romantik ovde.

Vrlo moguce fantom. Prvi mi je dao wubicj kad sam dosla na forum. Ziva istina

Edited by Sandradjer

On 14. 6. 2026. at 22:30, Klara said:

Ali nisam dete. :D I daleko od preterano romantične ili idealiste.

Ozbiljno ovde osećam neku atmosferu gde se ni u šta i nikome ne veruje...a baš je naporno živeti tako.

Došla sam, bre, na forum da vam budem sunce. lolol

Gotovo je sad. Dete Klara i to ti je to.

Create an account or sign in to comment

Background Picker
Customize Layout

Account

Navigation

Configure browser push notifications

Chrome (Android)
  1. Tap the lock icon next to the address bar.
  2. Tap Permissions → Notifications.
  3. Adjust your preference.
Chrome (Desktop)
  1. Click the padlock icon in the address bar.
  2. Select Site settings.
  3. Find Notifications and adjust your preference.