June 14Jun 14 Ja mislim da će biti srećni. I to im želim.Inače, on je rano ostao udovac. Normalan čovek, drag.Tako da ostavljam ovo sebi kao tihu nadu i za 65. rođendan. :)
June 14Jun 14 2 minutes ago, Klara said:Ja mislim da će biti srećni. I to im želim.Inače, on je rano ostao udovac. Normalan čovek, drag.Tako da ostavljam ovo sebi kao tihu nadu i za 65. rođendan. :)10 minutes ago, pt 2.0 said:Joj, bre, Mel Ova naivna čitateljka ne može lako da podnese prelaz “pogled sa Klarine terase u novu ljubav” na tvoj ledeni tuš.Možda baš budu srećni zauvek.Bukvalno sam htela da napisem uz ogradu ako je neki covek koji je prosto ostao udovac (ni oni nisu 100% fool proof ali su najbolja kategorija).Tako da eto, dajem im vise od 50% sansse jer covek ipak jeste udovac.
June 14Jun 14 13 hours ago, Mel said:Klasika. Nadam se da joj nece popiti krv na slamcicu kad ga prodje endorfinska faza.Svakako nece biti dobro kad dodje sebi i shvati sta mu se desava...
June 14Jun 14 3 minutes ago, Jeremija said:Svakako nece biti dobro kad dodje sebi i shvati sta mu se desava...Ozenjeni muskarci zive duze.Udate zene zive krace.I to je sve sto o toj statistici treba da se zna. Ja pricam o statistici, ne mogu o pojedinacnom slucaju kad ih ne poznajem nijedno.Jel tako ?- tako je.Sapienti sat. QED.
June 14Jun 14 41 minutes ago, Mel said:Ozenjeni muskarci zive duze.Udate zene zive krace.I to je sve sto o toj statistici treba da se zna. Ja pricam o statistici, ne mogu o pojedinacnom slucaju kad ih ne poznajem nijedno.Jel tako ?- tako je.Sapienti sat.QED.Ovo smo mislim već imali i nije tačno. Makar ne statistika. Edited June 14Jun 14 by Venom
June 14Jun 14 Trudim se da razumem svačije razloge, iskustva, stavove, ali ipak...toliko seciranja i pesimizma da treba iznad skoro svake teme staviti opomenu: "Vi što ulazite — napustite svaku nadu.” Edited June 14Jun 14 by Klara
June 14Jun 14 18 minutes ago, Venom said:Ovo smo mislim već imali i nije tačno. Makar ne statistika.Otkud ti ovde? I jos propustas onog sto ti po topiku o elektranama na vetar pise hvalospev o fosilnim gorivima? 6 minutes ago, Klara said:Trudim se da razumem svačije razloge, iskustva, stavove, ali ipak...toliko seciranja i pesimizma da treba iznad skoro svake teme staviti opomenu : "Vi što ulazite — napustite svaku nadu.”Aman dete Klaro, pa salimo se malo. Svi koji pisu na ovom topiku su nepopravljivi romantici. Sem mozda jednog gospodina, ali svi ostali veruju u ljubav.
June 14Jun 14 Ali nisam dete. :D I daleko od preterano romantične ili idealiste.Ozbiljno ovde osećam neku atmosferu gde se ni u šta i nikome ne veruje...a baš je naporno živeti tako.Došla sam, bre, na forum da vam budem sunce.
June 16Jun 16 On 14. 6. 2026. at 23:29, pt 2.0 said:Jeremija je najveći romantik ovde.Vrlo moguce . Prvi mi je dao wubicj kad sam dosla na forum. Ziva istina Edited June 16Jun 16 by Sandradjer
June 16Jun 16 On 14. 6. 2026. at 22:30, Klara said:Ali nisam dete. :D I daleko od preterano romantične ili idealiste.Ozbiljno ovde osećam neku atmosferu gde se ni u šta i nikome ne veruje...a baš je naporno živeti tako.Došla sam, bre, na forum da vam budem sunce. Gotovo je sad. Dete Klara i to ti je to.
Create an account or sign in to comment