Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma najlakše je kukati na druge, A klub ništa sam nije radio da puni kasu. To kao kad bi neko od 30 godina kukao kako nema para da izvede devojku, ali zli roditelji mu ne daju kintu, A on neće ni da traži posao.

Link to comment

Sa srcem Rebrače više imaju veze neka nedozvoljena sredstva bar sam ja tako čuo.

ma sigurno da nemaju.

jebote, 12 kg dodatnih suvih misica za 3 meseca iziskuju makar jos 1 srce.

 

 

Naravno, u kosarci dobro isprazni, cim padnes u nemilost vladajuce strukture ... (CIbona, Olimpija ... slican primer)

voleo bih da cujem kakvu ilustraciju te nemilosti.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Sa srcem Rebrače više imaju veze neka nedozvoljena sredstva bar sam ja tako čuo.

da ali krdzalic bio umesan.kao posle toga vrhunski sportisti beze od krdze ko od djavola. Tek sad procitah @ toni sta napisa Edited by bradilko
Link to comment

Ok moguće da ti imaš bolje izvore.

Nekad se za takvo pisanje banovalo. Sad možeš da to pišeš i nikom nista.

Edited by Timmy
Link to comment

 

ma sigurno da nemaju.

jebote, 12 kg dodatnih suvih misica za 3 meseca iziskuju makar jos 1 srce.

 

 

 

Definitivno je Rebarce plivao u steroidima u to vreme, onako nesto se ne desava prirodnim putem. Razlika u masi videla se ako ne svakodnevno, a ono na nedeljnom nivou. 

 

Apropo Krstica - nesumnjivo nas najtalentovaniji centar posle raspada SFRJ, a do pojave Teodosica i najtalentovaniji igrac. 

 

Milutinov bi mogao da dogura do sjajnog zanatlije tipa Djure Ostojica, i to je, po meni, apsolutni maksimum za njega.

 

edit: sjajni zanatlija.... prejako receno.... neka bude dobar ili vrlo dobar.

Edited by ManicMiner
Link to comment

Inače živimo u doba neograničenih finansijskih resursa i gradimo Đerdap 2. Pri tome je i privatni kapital u grču da finansira KKP zbog vladajuće garniture i to govorim iz prve ruke. 

 

Klub je truba što nema bolji marketing, merčandajzing i odnose sa javnošću koji nisu Duletovi ispadi. A što se tiče finansijskog vođenja, sada to zvuči kao da u evropskoj košarci kao klub sa Balkana možeš da ostvariš ne znam kakve profite o čijem plasmanu treba da razmišljaš. Klub sa Balkana je za primarno finansiranje isključivo zavistan od sponzorskih ugovora. Ono gde smo mi šuplji (ono što sam gore navela) pravi razliku do par stotina hiljada i svakako da treba o svakoj hiljadi misliti, ali nije presudno za odredjivanje tima. U svakom slučaju, u situaciji kakvoj jesmo, najvažnije je da imamo što boljeg košarkaškog trenera, zatim ga pacifikovati i profesionalizovati menadžment. 

 

The Force is strong with us. 

Link to comment

Definitivno je Rebarce plivao u steroidima u to vreme, onako nesto se ne desava prirodnim putem. Razlika u masi videla se ako ne svakodnevno, a ono na nedeljnom nivou. 

 

Apropo Krstica - nesumnjivo nas najtalentovaniji centar posle raspada SFRJ, a do pojave Teodosica i najtalentovaniji igrac. 

 

Milutinov bi mogao da dogura do sjajnog zanatlije tipa Djure Ostojica, i to je, po meni, apsolutni maksimum za njega.

 

edit: sjajni zanatlija.... prejako receno.... neka bude dobar ili vrlo dobar.

sa tom razlikom sto je djuro bio 205, a milutinov je minimum 210. to je za centra opaka prednost.

Link to comment

Partizan je svoju EL promašio u Podgorici. U ovoj seriji je igrao na granici svog maksimuma i momcima svaka čast na tome.

 

 

To što je Vujošević Jugosloven je jedan od razloga zašto je i bio toliko uspešan. Kad na red dodju ovi tvoji, tek ćeš videti šta je luzeraj.

 

 

Sour grapes. 2011, Zvezda se ugasila, HF se ugasio, RKG je jedini nešto pokušavao veštački...ne sećam se da je bilo ovih komentara. Ja sam pre x godina na ovom forumu pisao da je Makabizacija srpske košarke višestruko štetna, dobio sam šlajmare i sprdnju. I dan danas tako mislim, btw. Nadam se da će u narednom periodu košarka ponovo postati sport, a ne borba na život i smrt. Anyway, u Srbiji planirati nešto dugoročno nema nikakvog smisla, naročito u sportu koji dosta zavisi od državne sise.

Mislim da je priča o štetnosti Partizana počela još pre desetak godina, kada su i Partizan i Zvezda lapali dosta novca iz državne kase, samo što je Partizan pravio neke rezultate a iz Zvezde dalje odlazio novac preko "naduvanih" ugovora sa raznoraznim levatima. "Naša košarka, Partizan da se skloni, imali bismo 4-5 jakih klubova iz mesta, obnova košarkaških centara blablabla". Onda je Partizan, malo po malo, počeo da silazi sa scene (jer Zvezda defakto od 2012 dobija više sredstava i u povoljnijem je položaju, ne mora da dovodi igrače na pozajmicu, da igračima ne isplaćuje zarade i sl) i ništa se nije promenilo, nabolje barem. Sada više ništa ne mora da se razvija, mogu svi ostali odmah da pocrkaju, a famozni centri da se do temelja spale, samo da se isplate svi bonusi i Zvezda uđe jaka u EL.

Link to comment

Ok moguće da ti imaš bolje izvore.

 

aj sto timmy propusta ironiju, ali zar i ti? :D

Definitivno je Rebarce plivao u steroidima u to vreme, onako nesto se ne desava prirodnim putem. Razlika u masi videla se ako ne svakodnevno, a ono na nedeljnom nivou. 

 

Apropo Krstica - nesumnjivo nas najtalentovaniji centar posle raspada SFRJ, a do pojave Teodosica i najtalentovaniji igrac. 

 

Milutinov bi mogao da dogura do sjajnog zanatlije tipa Djure Ostojica, i to je, po meni, apsolutni maksimum za njega.

 

edit: sjajni zanatlija.... prejako receno.... neka bude dobar ili vrlo dobar.

kakav crni djuro ostojic  :isuse:  milutinov ima daleko veci potencijal od toga

Link to comment

Definitivno je Rebarce plivao u steroidima u to vreme, onako nesto se ne desava prirodnim putem. Razlika u masi videla se ako ne svakodnevno, a ono na nedeljnom nivou. 

 

hehe.

secam se intervjua u svlacionici bas posle tog famoznog leta.

bio je ko najveci dziber go do pojasa, i zvucao je potpuno drugacije od skromnog, simpaticnog rebarceta.

a izgledao ko jebeni hulk.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...