Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nikakve promene u klubu se nece dogoditi dokle god su PSD & Dule na njegovom celu. Nama je potreban kompletan restart, koji se nece skoro dogoditi. Oni da zele dobro Partizanu bi se sami povukli, ali naravno nece, posto su privatizovali klub. A nema ni ko da ih otera. 

 

Mozda se sve to desi kad nas zaobidje i Mega a mozda i Metalac i neki njima slican klub. Partizan je trenutno 4. klub na postoru SFRJ sa tendencijom da ide samo ispod te pozicije. Tesko mi je i da zamilim ko ce igrati za nas od jeseni. Mozda se tad ovi osveste i skapiraju kako su u jednom momentu uradili nesto dobro i imali rezultat, imali priliku da stvari podignu na visi nivo..ali su umesto toga resili da ipak naruce jos po jednu kafu i cooliraju uz kapljanje sa drzavne sise. Taj momenat je nepovratno izgubljen, bez velike sanse da se nesto slicno samo od sebe desi u skorije vreme.

Klub je vec u dugovima, para od karata ce biti sve manje, nijedan ozbiljan nezavisan sponzor nece sa ovima ni do pekare da proseta a jos manje nesto ozbiljno da radi a organizovanja drugarskih vecera zarad skupljanja kinte je isuvise neozbiljan pokusaj za prezivljavanje (pogotovu ako se ispostavi da je sa sakupljenim parama od tih vecera placen Akojon).

Ergo - promene. Kada i kako..Boga pitaj. 

 

BTW, skoro sam pricao sa jednim likom koji je blizak reprezentaciji i on mi je, doduse fino naliven, rekao da su samo dva igraca sigurni putnici za EP. Teodosic i Stimac, 

Potonji zbog sjajnog odnosa sa svima i necega sto se zove "kohezioni faktor". Meni jos uvek tesko da poverujem. 

Link to comment

@Middle

Sto bi SNS bio protiv Duleta?

 

 

Mozda se sve to desi kad nas zaobidje i Mega a mozda i Metalac i neki njima slican klub. Partizan je trenutno 4. klub na postoru SFRJ sa tendencijom da ide samo ispod te pozicije. Tesko mi je i da zamilim ko ce igrati za nas od jeseni. Mozda se tad ovi osveste i skapiraju kako su u jednom momentu uradili nesto dobro i imali rezultat, imali priliku da stvari podignu na visi nivo..ali su umesto toga resili da ipak naruce jos po jednu kafu i cooliraju uz kapljanje sa drzavne sise. Taj momenat je nepovratno izgubljen, bez velike sanse da se nesto slicno samo od sebe desi u skorije vreme.

Klub je vec u dugovima, para od karata ce biti sve manje, nijedan ozbiljan nezavisan sponzor nece sa ovima ni do pekare da proseta a jos manje nesto ozbiljno da radi a organizovanja drugarskih vecera zarad skupljanja kinte je isuvise neozbiljan pokusaj za prezivljavanje (pogotovu ako se ispostavi da je sa sakupljenim parama od tih vecera placen Akojon).

Ergo - promene. Kada i kako..Boga pitaj. 

 

 

 
Priliku za osvescivanje smo propustili na kraju prosle sezone. Logicna posledica, dosla je jos gora sezona u svakom pogledu. Tako da slazem se, ne gine nam mrcvarenje jos neki period.. 
Edited by Jimmy Kowalski
Link to comment

Sledece sezone sigurno idu Macvan, Sasa, Dragan, Akojon. vrlo verovatno i Tepic. Od korisnih ostaju Milutinov, Muric (ako i on ne resi da ode, ne verujem da ce se radoviti da i drugu sezonu ne igra EL), Andric i Marinkovic. Tanko, vrlo tanko. Bezbradicu, Djumica, Daloa i Miultinovica nema smisla ni racunati medju igracima.

Link to comment

Nema osvešćivanja bez novca, novca nema bez politike. Nije davno bila 2011, 2012 i priča sa komšijskog topika: "Renoviranje, zdrave osnove, mladi igrači iz naše škole i poneki stranac" blablabla. I šta je bilo od toga? Pokupovaše igrače koji su se već formirali u drugim klubovima, svaku sezonu počnu sa 4 ili 5 stranaca. Razlika je u tome što kod nas sede psihotični ljudi poput Vujoševića i Danilovića, kod njih kriminalci u belim rukavicama poput Čovića i Andreja Vučića.

Link to comment

Naravno, Čović (koji nije hteo da plati igračima FMP ni 500 evra mesečno u vreme kada su osvajali trofeje, već je to trebalo da dožive kao "afirmaciju i odskočnu dasku") će da ubaci svoj novac u klub.

Link to comment

Naravno, Čović (koji nije hteo da plati igračima FMP ni 500 evra mesečno u vreme kada su osvajali trofeje, već je to trebalo da dožive kao "afirmaciju i odskočnu dasku") će da ubaci svoj novac u klub.

ja to nisam rekao, samo ti kažem ko trenutno upravlja klubom, po onome što sam ja čuo.

Link to comment

Sledece sezone sigurno idu Macvan, Sasa, Dragan, Akojon. vrlo verovatno i Tepic. Od korisnih ostaju Milutinov, Muric (ako i on ne resi da ode, ne verujem da ce se radoviti da i drugu sezonu ne igra EL), Andric i Marinkovic. Tanko, vrlo tanko. Bezbradicu, Djumica, Daloa i Miultinovica nema smisla ni racunati medju igracima.

 

Milutinovu ugovor ističe sledeće sezone? Nisam siguran da on ostaje.

 

Nadam se da ostaje Tepić. Ja bih ostavio i Andreju Milutinovića koji je ove godine bio žrtva nepostojeće selekcije tima, a u situaciji u kojoj se nalazimo može da bude koristan igrač.

Link to comment

Nebitno ko upravlja, bitno je ko daje novac. Mislim, nije da to isto nije bilo u Partizanu preko Branka Ružića i sličnih lopova, a Danilović im je (bio) paravan. Poenta je da drugog načina za ozbiljan biznis ovde nema, jer uz igrače moraš da plaćaš i navijače, raznorazne prijatelje kluba, NN članove uprave, kriminalci poput Kristijana Golubovića ili Vučkovića sede u loži i tome slično.

Link to comment

Nebitno ko upravlja, bitno je ko daje novac. Mislim, nije da to isto nije bilo u Partizanu preko Branka Ružića i sličnih lopova, a Danilović im je (bio) paravan. Poenta je da drugog načina za ozbiljan biznis ovde nema, jer uz igrače moraš da plaćaš i navijače, raznorazne prijatelje kluba, NN članove uprave, kriminalci poput Kristijana Golubovića ili Vučkovića sede u loži i tome slično.

novac od države je upitan jer su braća izvan upravljanja. videćemo kako će se to dalje razvijati.

Link to comment

Miloglede, samo da ti kažem da sam znala da će sve otići dođavola čim sam videla Grunfa u narandžastom prslučetu iza koša.

 

+1

 

Ne znam zasto, ali meni je prva asocijacija kad sam video Grunfa bila "ode mast u propast".

Link to comment

Nažalost, mislim da košarka u Srbiji odumire, i to sve bržim tempom, bez obzira na drugo mesto na SP. Utakmice domaće lige koje sam gledao ove godine su strahotne, mislim da sam smislenije akcije viđao na forumaškim All-star mečevima, Đumići i Bezbradice koji silaze sa pokretne trake... jednostavno nema dovoljno talenata i za svaki klupski uspeh u narednim godinama će biti neophodno 6-7 stranaca.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...