Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

izvlaci nas jedino nikola pekovic s par miliona $ donacije ;-)

Ni to nam ne bi pomoglo. Jedino da ološ ostane u klubu još godinu dve. Što bi nas još gore ukopalo.

Link to comment

Ne zanima me ni da je dao 30 koseva.onakvog dripca ne secam se da smo imali.nemocan jer mu kalinic decu pravi i onda udara protivnicke igrace.kako gagi gine? On moze a ovaj ne? Umesto da bude primer on se ponasa kao hulja.isto ovo je rejnoldsu napravio.necu takve igrace u partizanu

Link to comment

Saša nas je sinoć upropastio ko sto nije nijedan igrač nikad. Kad je ušao bilo je +10. Posle toga znamo šta je usledilo

i u trecoj, kad smo dosli na -1, dule genije izvodi kapitena i ubacuje baranina, i za manje od 2 minuta ovi na +dvocifreno

Edited by ToniAdams
Link to comment

Ne zanima me ni da je dao 30 koseva.onakvog dripca ne secam se da smo imali.nemocan jer mu kalinic decu pravi i onda udara protivnicke igrace.kako gagi gine? On moze a ovaj ne? Umesto da bude primer on se ponasa kao hulja.isto ovo je rejnoldsu napravio.necu takve igrace u partizanu

upravo to - ponasa se kao neki matori bully koji izadje na basket ispred zgrade posle 10 godina neigranja, klinci ga rasturaju, on ne moze, pa krene da siluje, lemajuci usput sve oko sebe.

ovo sto smo gledali su tipicne manifestacije isfrustriranosti, al' bi pre rekao sobom do protivnicima - ono sto mu je sigurno najveci problem je sto zna, da je spreman, da moze da igra vrhunski basket barem jos par godina.

ono sto mozda nije lose ja da sve ovo iznad moze da ima i pozitivan efekat na njega - ukoliko je prava licnost, naravno - da zapne i dokaze zbog cega ga neki na kopu dozivljavaju kao legendu. bojim se da on jednostavno nikada nije bio taj kalibar.

 

nama najvise fali bogdan ove godine :(

Link to comment

ovo sto smo gledali su tipicne manifestacije isfrustriranosti, al' bi pre rekao sobom do protivnicima - ono sto mu je sigurno najveci problem je sto zna, da je spreman, da moze da igra vrhunski basket barem jos par godina.

zanima me nesto oko te njegove spreme

ako se dobro secam dosao je u novembru?

sad je kraj aprila, znaci proslo je 6 meseci...po meni sasvim dovoljno vremena i da se fizicki pripremi i uigra se ekipom

Link to comment

Inače živimo u doba neograničenih finansijskih resursa i gradimo Đerdap 2. Pri tome je i privatni kapital u grču da finansira KKP zbog vladajuće garniture i to govorim iz prve ruke. 

 

Klub je truba što nema bolji marketing, merčandajzing i odnose sa javnošću koji nisu Duletovi ispadi. A što se tiče finansijskog vođenja, sada to zvuči kao da u evropskoj košarci kao klub sa Balkana možeš da ostvariš ne znam kakve profite o čijem plasmanu treba da razmišljaš. Klub sa Balkana je za primarno finansiranje isključivo zavistan od sponzorskih ugovora. Ono gde smo mi šuplji (ono što sam gore navela) pravi razliku do par stotina hiljada i svakako da treba o svakoj hiljadi misliti, ali nije presudno za odredjivanje tima. U svakom slučaju, u situaciji kakvoj jesmo, najvažnije je da imamo što boljeg košarkaškog trenera, zatim ga pacifikovati i profesionalizovati menadžment. 

 

The Force is strong with us. 

 

naravno da bi bilo najbolje kada bi DV postao "običan" trener, koji će se samo baviti košarkom, ali verovatnoća za to je 0,1% i mislim da to uopšte nije opcija. Kako je uopšte moguća profesionalizacija menadžmenta ako se DV ponaša kao bog i batina, njegova je sigurno uvek i prva i poslednja ?  Kao, poslušao bi nekog stručnjaka za PR kako da priča na KZŠ.

Link to comment

zanima me nesto oko te njegove spreme

ako se dobro secam dosao je u novembru?

sad je kraj aprila, znaci proslo je 6 meseci...po meni sasvim dovoljno vremena i da se fizicki pripremi i uigra se ekipom

 

Fizički se koliko-toliko doveo u red, ali Pavlović je ove godine prije svega nespreman na mentalnom planu. Prvi put u karijeri je došao u situaciju da bude lider neke ekipe, i pokazalo se da je to preteško breme za njega, još od prvog duela protiv Budućnosti u Pioniru.

Navodno je on još prošle sezone imao tešku komunikaciju sa Vujoševićem. Ima ta priča da ga je Vujošević otjerao u kurac dok se radio skauting nekog kls rivala koji je ovaj pratio podsmjehom. Povratak Pavlovića u tim ove godine je za obe strane bio izuzetno teška odluka na koju su, sasvim je izvjesno, najviše uticali spoljni faktori, tj. prijem koji je Pavlović imao kod navijača. Da stvar bude gora, svoje najbolje partije u klubu je pružio neposredno prije nego što je izbilo poslednje sranje oko jutarnjeg treninga posle čega je i definitivno odlijepio.

Link to comment

naravno da bi bilo najbolje kada bi DV postao "običan" trener, koji će se samo baviti košarkom, ali verovatnoća za to je 0,1% i mislim da to uopšte nije opcija. Kako je uopšte moguća profesionalizacija menadžmenta ako se DV ponaša kao bog i batina, njegova je sigurno uvek i prva i poslednja ?  Kao, poslušao bi nekog stručnjaka za PR kako da priča na KZŠ.

 

Zato što su stvari postavljene nakaradno. Predsednik kluba ne može da kazni trenera novčano jer ga ne plaća, tale se za procente. Isto tako, trener ne može da kazni igrača jer ga takođe ne plaća, tale se za procente. 

Link to comment

Nikakve promene u klubu se nece dogoditi dokle god su PSD & Dule na njegovom celu. Nama je potreban kompletan restart, koji se nece skoro dogoditi. Oni da zele dobro Partizanu bi se sami povukli, ali naravno nece, posto su privatizovali klub. A nema ni ko da ih otera. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...