Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

ikarovo viđenje je savršeno normalno. zar ne bi i svako od grobara voleo da zvezda ne igra EL uz Partizanovu titulu.

 

Na nama™ ostaje da vidimo šta je činiti sledeće sezone.

Link to comment

Уживајте док траје, деценију сигурно неће.

ne brini, ko pobedi 3-4 puta u 20 godina, zna da uživa i u jednoj godini dominacije :)

Link to comment

a jbg, nisi ni luka, a ni kalinic.

 

srecno u evroligi. meni je ovo ipak samo kosarka.

tačno, nisam ni luka ni kalinić.

 

a i meni je ovo samo košarka. ne vidim zašto bih morao da volim partizan. možda možeš ti da mi objasniš.

Link to comment

ikarovo viđenje je savršeno normalno. zar ne bi i svako od grobara voleo da zvezda ne igra EL uz Partizanovu titulu.

 

Na nama™ ostaje da vidimo šta je činiti sledeće sezone.

 

Наравно. Ја сам чак и дочекао да Црвена звезда буде угашена, само се надам да се то неће десити и Партизану.

Link to comment

Jel zna neko do kad ima ugovor Milutinov? Ako me secanje dobro sluzi ovo mu je treca sezona a potpisao je na 4 godine. Znaci da mu je sledece sezona poslednja godina ugovora ako u medjuvremenu nije potpisao novi ugovor.

Link to comment

Jel zna neko do kad ima ugovor Milutinov? Ako me secanje dobro sluzi ovo mu je treca sezona a potpisao je na 4 godine. Znaci da mu je sledece sezona poslednja godina ugovora ako u medjuvremenu nije potpisao novi ugovor.

 

a kada vama ističe ona pravna gimnastika? kada se vraćate izvornom klubu? :)

Link to comment

Samo da se javim da su mi Gagijeve suze skratile pet godina života.

 

Zagrljaj, braćo i sestre. Za mesec dana ću da razmišljam kako i šta dalje.

Link to comment

Meni nije sporan taj stav. Jedino ga nije morao iznositi, a pogotovu nije morao u ovom trenutku. Ali jbga, nakupilo se žuči poslednjih par decenija, pa da ih razumemo

Link to comment

Ипак данас скроз фер утакмица. Имао је Саша један покушај на почетку и тоето.

 

Алал вера вашима, коректан наступ, са аспекта жеље и труда одличан, као и увек кад су овакве прилике. Међутим поцркали су а приде ударили у жилаву екипу. Свеједно један респекат за менталитет.

Едо разбио данас, а и јуче запажен. Поред њега Саша непотребан. Можда је боље било довести неког другог за Сашине паре, колике год да су. Мурић је свакако квалитетан играч који би своје испоручивао, овако је био резерва Саши углавном. А тај Саша.... какав допринос у финалу од једног ветерана, НБА играча стартера у НБА финалу.. Срамота. Поспрдо га Калена максимално. Не иде ми у главу да није могао да се контролише и да стави клуб на прво место. Постао човек легенда за кратко време и онда ово.... Прсотека.

 

Шта ли вам будућност носи... вероватно сезону ко што је и ова. Ал ај није то тема баш аз вечерас.

Link to comment

Dule je sasvim izgoreo. Cudo je ovu sezonu izgurao bez da zavrsi u ludari ili sa infarktom. Ako on ne zna, moraju drugi da znaju kako da ga pomere.

 

Kako god, jedno je sigurno - vraticemo se kao i uvek, sa novom serijom dominacije. Veci je KKP nego sto svi sto ga ne vole misle.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...