Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Krivica Vujoševićaza neuspjeh leži u izboru Pavlovića i Akojona. Ako mu je ovaj prvi bio nametnut, za dolazak ovog drugog nema opravdanja.

Što se tiče same serije protiv kvalitetnijeg protivnika, ništa nije mogao da uradi bolje i drugačije.

Link to comment

Što se tiče same serije protiv kvalitetnijeg protivnika, ništa nije mogao da uradi bolje i drugačije.

Tako nekako. Iscjedio je maksimum iz vasih igraca za ovu seriju.

 

Murica i Milutinova odmah bih gepekovao i doveo kod nas!

Link to comment

Živo me zanima koliko (i da li uopšte) je plaćen Akojon. Čovek je ok za prvu ligu Mauritanije ali za plasman u EL...

 

Sam je rekao da je dosao da uci za plejmejkera kod Dula.  Znaci, on platio casove, mi dobili kintu. Win-win..

Link to comment

 žao mi je igrača, zaista su bili borbeni, uradili su šta su mogli. o pavloviću više neću ni reč napisati.

 

sad treba izboriti bitku za novog trenera. i meni bi miloje bio najdraži na tom mestu.

Link to comment

Živo me zanima koliko (i da li uopšte) je plaćen Akojon. Čovek je ok za prvu ligu Mauritanije ali za plasman u EL...

 

A mene interesuje da li je uzeo i on malo kokaina od danilovića pre nego što ga je izabrao da potpiše za nas.?  Ili nam je i on namenut poput retarda pavlovića?

Link to comment

mislim da je ovo pravo mesto da napišem da meni nije nimalo žao što ovo nije bilo finale i da se nadam da ćete se sledeće sezone boriti za opstanak u aba ligi. bez uspeha.

 

do sledeće sezne, sportski pozdrav :)

Link to comment

Bilo je sve sjajno do 21:11, a onda je Dule uveo samo iz njemu znanih razloga uveo Pavlovica i ode sve nizbrdo i prednost i igra i atmosfera. Od tog trenutka pa do kraja samo mucenje. Da ne bi Murica ne bismo ni bili u igri od poluvremena. Akojon je stvarno kriminalan.

Link to comment

mislim da je ovo pravo mesto da napišem da meni nije nimalo žao što ovo nije bilo finale i da se nadam da ćete se sledeće sezone boriti za opstanak u aba ligi. bez uspeha.

 

do sledeće sezne, sportski pozdrav :)

 

ok, a ja vama želim da povratite stari klub iz blata, da otkupite grb kluba. da vam legende kluba ne budu zoran erceg i ognjen aškrabić, već kao što je bilo do pre par sezona - zoran radović, zoran slavnić..

 

samo hrabro, mora se početi jednom i da se plaćaju dugovi :)

Link to comment

mislim da je ovo pravo mesto da napišem da meni nije nimalo žao što ovo nije bilo finale i da se nadam da ćete se sledeće sezone boriti za opstanak u aba ligi. bez uspeha.

 

do sledeće sezne, sportski pozdrav :)

 

Уживајте док траје, деценију сигурно неће.

Link to comment

mislim da je ovo pravo mesto da napišem da meni nije nimalo žao što ovo nije bilo finale i da se nadam da ćete se sledeće sezone boriti za opstanak u aba ligi. bez uspeha.

 

do sledeće sezne, sportski pozdrav :)

 

a jbg, nisi ni luka, a ni kalinic.

 

srecno u evroligi. meni je ovo ipak samo kosarka.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...