Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

zasto mislite da ce zvezda proci neznamkako bolje?

njima idu dvojica amera koji su nas sami dobili sinoc, bobi takodje. kalinu ce tesko moci da zadrze ako bude ovako igrao.

najgore je sto neko napisa iznad, kad covek pogleda koji "potencijal" imamo u ligi, slede godine u kojima cemo i jedni i drugi moci samo da sanjamo el :(

Link to comment

zasto mislite da ce zvezda proci neznamkako bolje?

 

Igrace EL i imaju vise mozga od nasih glede poslovanja pa imaju i realne sanse da skupe dovoljno para i zadrze kicmu tima na okupu..verovatno bez Bobija.

Ako stisnu petlju, mogu da krenu sa dugorocnijim ugovorima jer im je nastup u eliti, obzirom na lokalnu konkurenciju, skoro pa zagarantovan.

Link to comment

zvezda ne stoji dobro finansijski i sasvim je moguće da će tim za sledeću sezonu biti jeftiniji. razlog je upravo izbacivanje brata i cele njegove družine iz skupštine i uo pre nekog vremena, što se naravno neće reći tim rečima, već da su klinci stasali i da ih ubacujemo u vatru. ono što je dobro je da, van sponzorskih para, postoje nekakvi stabilni izvori prihodi od karata, iako oni opet zavise i od ulaska u top16.

 

što se vas tiče, ne bih da ispadne da podjebavam, ali ne znam zašto računate murića i milutinova kao sigurne, osim ako se ne ulije neki keš u klub? prvi je već odigrao (solidnu) sezonu bez (očekivanih) para i očekivano će tražiti neki angažman gde može da zaradi nešto, a verujem i da će drugi merkati inostranstvo i solidan ugovor, posebno ako upadne u reprezentaciju i pokaže se.

Link to comment

zasto mislite da ce zvezda proci neznamkako bolje?

njima idu dvojica amera koji su nas sami dobili sinoc, bobi takodje. kalinu ce tesko moci da zadrze ako bude ovako igrao.

najgore je sto neko napisa iznad, kad covek pogleda koji "potencijal" imamo u ligi, slede godine u kojima cemo i jedni i drugi moci samo da sanjamo el :(

 

Zvezda ima dosta solidnih igraca pod ugovorom i pitace se oko njihovog ostanka ili cene za odlazak. Kalinic, Jovic, Dangubic, Cirbes, Mitrovic, Tejic, svi imaju ugovore sa klubom i za sledecu godinu, Lazic i Blazic tesko da mogu negde da nadju bolji klub koji ce ih vise placati a mozda ce se gurnuti u vatru i jos neki klinac tipa Gudurica. To je sasvim solidna osnova da se na nju nabace tri izuzetna igraca na pozicijama 1, 2 i 5 i opet stvori respektabilan tim, samo sto se ne sme promasiti kod te trojice igraca. Sta god ja mislio o Covicu, a mislim sve najgore, on je napravio kljucnu stvar kad je sacuvao Radonjica prosle godine i obezbedio nam kakav-takav kontinuitet strucnog rada. Naravno, kao i kod svih drugih i kod nas ce pare biti problem, igraca ce biti dovoljno i bez gomilanja stranaca.

 

Sto se Partizana tice Vujosevic se kockao sa all-in pristupom oslanjajuci se na iskusne i jako kvalitetne igrace koji su igrali ispod cene iz osecaja duga prema klubu i kocka mu nije prosla. Meni se cini da vama treba kompletan reset ali ne bih se upustao u rasprave o tome dok je ovakva atmosfera na podforumu. Porazi se u Srbiji preterano tragicno shvataju i obicno dovode do ozbiljnih potresa, to mi navijaci KK Crvena Zvezda najbolje znamo. Da sam na Vujosevicevom mestu odmah bih se pozdravio sa Pavlovicem i Akojonom i gurnuo klince u vatru i kenuo sa rekonstrukcijom odmah dok su igraci tipa Milosavljevica, Tepica i Macvana jos uvek u klubu.

Link to comment

zasto mislite da ce zvezda proci neznamkako bolje?

njima idu dvojica amera koji su nas sami dobili sinoc, bobi takodje. kalinu ce tesko moci da zadrze ako bude ovako igrao.

najgore je sto neko napisa iznad, kad covek pogleda koji "potencijal" imamo u ligi, slede godine u kojima cemo i jedni i drugi moci samo da sanjamo el :(

Zato što imaju veliki budžet i igrače EL

Link to comment

pare od karata nisu dovoljne ni za 20% finansiranja.

 

zavisi šta se pod time podrazumeva i kakav se budžet planira. 20% budžeta od karata, sa top16, je sasvim realna cifra. nije mala stvar kad svake druge nedelje od karata možeš da prihoduješ između 50 i 100 hiljada evra (ne računam troškove organizacije i iznajmljivanja arene, ali svejedno izađe pristojan plus).

Link to comment

Sledece sezone sigurno idu Macvan, Sasa, Dragan, Akojon. vrlo verovatno i Tepic. Od korisnih ostaju Milutinov, Muric (ako i on ne resi da ode, ne verujem da ce se radoviti da i drugu sezonu ne igra EL), Andric i Marinkovic. Tanko, vrlo tanko. Bezbradicu, Djumica, Daloa i Miultinovica nema smisla ni racunati medju igracima.

 

ne znam kakav ce vam biti tim sledece sezone, ali tepica bi u svakom slucaju trebali zadrzati. pogotovo ako se krene u rekonstrukciju i bude gomila mladih igraca

evroligasku ekipu ce tesko zabosti, tako da ne bi trebao biti tesko da se zadrzi, a on ionako najbolje igra u partizanu

Zvezda ima dosta solidnih igraca pod ugovorom i pitace se oko njihovog ostanka ili cene za odlazak. Kalinic, Jovic, Dangubic, Cirbes, Mitrovic, Tejic, svi imaju ugovore sa klubom i za sledecu godinu, Lazic i Blazic tesko da mogu negde da nadju bolji klub koji ce ih vise placati a mozda ce se gurnuti u vatru i jos neki klinac tipa Gudurica. To je sasvim solidna osnova da se na nju nabace tri izuzetna igraca na pozicijama 1, 2 i 5 i opet stvori respektabilan tim, samo sto se ne sme promasiti kod te trojice igraca. Sta god ja mislio o Covicu, a mislim sve najgore, on je napravio kljucnu stvar kad je sacuvao Radonjica prosle godine i obezbedio nam kakav-takav kontinuitet strucnog rada. Naravno, kao i kod svih drugih i kod nas ce pare biti problem, igraca ce biti dovoljno i bez gomilanja stranaca.

 

Sto se Partizana tice Vujosevic se kockao sa all-in pristupom oslanjajuci se na iskusne i jako kvalitetne igrace koji su igrali ispod cene iz osecaja duga prema klubu i kocka mu nije prosla. Meni se cini da vama treba kompletan reset ali ne bih se upustao u rasprave o tome dok je ovakva atmosfera na podforumu. Porazi se u Srbiji preterano tragicno shvataju i obicno dovode do ozbiljnih potresa, to mi navijaci KK Crvena Zvezda najbolje znamo. Da sam na Vujosevicevom mestu odmah bih se pozdravio sa Pavlovicem i Akojonom i gurnuo klince u vatru i kenuo sa rekonstrukcijom odmah dok su igraci tipa Milosavljevica, Tepica i Macvana jos uvek u klubu.

blazic treba da ide. isuvise je nekonstantan, nije on klinac, plus je stranac i verovatno solidno kosta

nazalost mislim da ce bar jedan iz dvojca kalinic/mitrovic otici, dok sa druge strane verujem da ce jedan od amera ostati. ostalo manje vise ovo sto si napisao.

uglavnom, ima zvezda sasvim solidnu osnovu za sledecu sezonu

Link to comment

blazic treba da ide. isuvise je nekonstantan, nije on klinac, plus je stranac i verovatno solidno kosta

 

 

I ja mislim da treba da ide samo kazem ko moze da ostane ako klub bude hteo da ga zadrzi. U nekom idealnom svetu samo bi Guduric upao umesto Blazica, Bobi bi bio zamenjen nekim kvalitetnim stranim centrom i ja nista drugo u ovom timu ne bih dirao.

Link to comment

Zar nije Čoki pričao da po Ulebovom fin fer pleju, sopstveni prihodi kluba moraju da pokriju 30 ili 50% budžeta, ne sećam se, znači prihod od karata, prodaja igrača itd, ne računajući sponzore i donacije. Sve u sklopu kukanja koliko nas u tom smislu ošteti svaka EL utakmica bez publike

Edited by levi
Link to comment

Zar nije Čoki pričao da po Ulebovom fin fer pleju, sopstveni prihodi kluba moraju da pokriju 30 ili 50% budžeta, ne sećam se, znači prihod od karata, prodaja igrača itd, ne računajući sponzore i donacije. Sve u sklopu kukanja koliko nas u tom smislu ošteti svaka EL utakmica bez publike

 

Ne verujem da je to aktuelno il se u drugom slučaju svakako ne sprovodi. Zvezda bi bila među poslednjima u Evropi koju bi to trebalo da brine, a CSKA bi prestao da postoji taman dok traje zaliha iz vodokotlića.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...