Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ne verujem da ćemo se skoro vratiti. Košarka u Srbiji je na najboljem putu da spadne na jedan tim, i mi i Mega dovodimo polurekreativce i klince sa ulice, o Metalcu ne bih ni trošio reči. Narednih 4-5 godina sigurna dominacija Zvezde.

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne verujem da ćemo se skoro vratiti. Košarka u Srbiji je na najboljem putu da spadne na jedan tim, i mi i Mega dovodimo polurekreativce i klince sa ulice, o Metalcu ne bih ni trošio reči. Narednih 4-5 godina sigurna dominacija Zvezde.

sigurna dominacija ali u qrcu. nema tu nista niti sigurno niti trajno, dok god se pare dominantno obezbedjuju po politickoj liniji.

Link to comment

Ne verujem da ćemo se skoro vratiti. Košarka u Srbiji je na najboljem putu da spadne na jedan tim, i mi i Mega dovodimo polurekreativce i klince sa ulice, o Metalcu ne bih ni trošio reči. Narednih 4-5 godina sigurna dominacija Zvezde.

 

Imaju jos godinu, mozda dve.

Link to comment

Realno, bez para bice sve gore i gore(ko god da je na klupi), niti imamo nekog superstara za prodati, niti imamo bivse sa sipke na mestima gde se deli niciji novac ...

 

edit: Naravno , glavni problem je sto nemamo kostur tima ... vec sklepanu skalameriju sa jednogodisnjim ugovorima

Edited by Geo
Link to comment

Imaju jos godinu, mozda dve.

Imaju i sjajan razlog da glasaju za vodju sa velikim usnama..Dominacija Zvezde u kosarci je zapravo jedna od retkih stvari koju je on prizeljkivao a koja se ostvarila.

Da bi se trenutno stanje promenilo, prvo cistiti svoje dvoriste. U idealnom svetu, trenutna uprava bi u sto kracem roku sama napustila klub.

Link to comment

U svakom slučaju, barem se obistinilo ono o čemu su kolege forumaši sa Zvezdine strane pričali još pre X godina. Mora Partizan da se obuzda, pa da imamo jaku ligu, jake učesnike u evrokupovima, da ožive košarkaški centri diljem Srbije...

Link to comment

Imaju jos godinu, mozda dve.

 

ma to je skroz nebitno, svi ce imati problema kroz nekoliko godina jer su igraci koji dolaze sve gori i gori, bara je sve manja i manja.

Link to comment

Imaju i sjajan razlog da glasaju za vodju sa velikim usnama..Dominacija Zvezde u kosarci je zapravo jedna od retkih stvari koju je on prizeljkivao a koja se ostvarila.

Da bi se trenutno stanje promenilo, prvo cistiti svoje dvoriste. U idealnom svetu, trenutna uprava bi u sto kracem roku sama napustila klub.

znači, ako dobro razumem, vučić zaslužan za zvezdinu pobedu?

Link to comment

ma to je skroz nebitno, svi ce imati problema kroz nekoliko godina jer su igraci koji dolaze sve gori i gori, bara je sve manja i manja.

Je l ima to korelaciju s tim da li je repka bila jaka kada je generacija bila u trećem, četvrtom osnovne?
Link to comment

Ne razumes..lupetas..bacakas se..ne mozes da kontrolises ogromnu kolicinu euforije koja te veceras snasla. Nigde to nisam napisao i ne mislim tako.

Opusti se, bice ti neprijatno ujutru zbog svega sto veceras pises.

Link to comment

Ne razumes..lupetas..bacakas se..ne mozes da kontrolises ogromnu kolicinu euforije koja te veceras snasla. Nigde to nisam napisao i ne mislim tako.

Opusti se, bice ti neprijatno ujutru zbog svega sto veceras pises.

objasni onda, ako ne razumem.

 

ubr, ružan ti je taj patronizirajući ton. ne sećam se da sam ti tražio ikakav savet.

Edited by ikar
Link to comment

ovako je bilo 93. i kad je futura bila prvak par sezona. optimalno bi bilo da se promeni uprava i trener al sumnjam. naci cemo neku mladjariju pa za opstanak u aba ligi. mozda uz par stranaca i nesto vise.vratiti dugove igracima. to je najbitnije. zao mi je momke. jednostavno fizicki se nije moglo. kad god smo bili blizu umor i nedostatak pravih izmena je odlucivao. ma trebali smo i ove godine bez moranja sezonu da odigramo i da vratimo dugove. valda ce vecina igraca naci dobre klubove. plus za srpsku kosarku je jos 1 reprezentativac iz partizana za sledecih 5-6 godina. milutinov naravno. 

Link to comment

Je l ima to korelaciju s tim da li je repka bila jaka kada je generacija bila u trećem, četvrtom osnovne?

 

Mislim i da to ima uticaja. Na sve to dobar deo nasih igraca je bez takmicarskih utakmica 6 meseci. sada se recimo zavrsilo pionirsko prvenstvo (zvezda/fmp sampion), a zavrsava se i juniorsko (u cacku za nedelju dana) i kadetsko. vecina te dece prestaje sa ozbiljnim treninzima i sledece utakmice imaju tamo negde novembra ako se ne varam. tako da ne cudi da ovi bolji idu u spaniju recimo, danas sam cuo da ce dvojica najverovatnije u real, a nemaju ni 15 godina.

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...