Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Znaci Tepic-Milisav-Dangubic-Gagic?-Milutinov nam je petorka u najboljem slucaju. Jbt, pa mi cemo se boriti za opstanak u Jandranskoj.

Gagic samo na petici ako zelimo nesto iole korisno od njega ... Stranac na kecu pod obavezno i jedna normalna cetvorka ...

 

p.s. Tepic neka menja od 1-3 ako vec mora da ima 30+ minuta ...

Edited by Geograf
Link to comment

potpuno se slazem

jedan kec, gagic na 5, jedna mamba cetvorka, a ako ne ostane sasa, ko sto mislim da nece, onda nam treba i mamojebna trojka s obzirom da je andric 100 godina daleko od ozbiljne kosarke.

posto dalo ne moze vola da ubode, tep kako kada, kec (i trojka) koji se dovedu moraju da ubijaju suterski. 

Link to comment

pa neke za dz jbte, zar nemamo skaute po zairima i nigerijama. ne znam, ne razumem se. kontam da neko gleda i taj jebeni evrokup.

Link to comment

Na koju foru mislis da vam dodju te mambe kad ne igrate EL a nemate ni pare?

Na istu kao sto su vama dolazili kada niste imali pare i bili bez el ...

 

@Hooya

Ne verujem da za Tepica ima interesovanja , svi su ga vec videli preko ... a ovi malo manje upuceni sto gledaju vise kolone i nemaju bas sta da vide iz prosle sezone ... Eventualno neki ABa ligas tipa Igokea , Olimpija ali i to cisto sumnjam ...

Edited by Geograf
Link to comment

 

 

Najbolji mladi košarkaš Srbije za Telegraf: Hvala Čoviću, ali hoću kod Vujoševića!

- Pratio sam oba kluba u Evroligi i Evrokupu, jer volim da gledam košarku. Navijao sam i za jedne i za druge. Ne bih imao ništa protiv da sarađujem s Duškom VujoševićemIzuzetno cenim njegov rad jer smatram da može da unapredi igru maldih košarkaša - priča Nikola za kojeg se spekuliše da bi mogao da dođe u Partizan.

http://www.telegraf.rs/sport/1161877-najbolji-mladi-kosarkas-srbije-za-telegraf-hvala-covicu-ali-hocu-kod-vujosevica

 

Edited by Geograf
Link to comment

Jankovic bi verovatno napravio dobar potez da dodje u Partizan. Vujosevic svakako zna da radi sa jakim centrima. Iz ugla Partizana je pitanje koliki je njegov limit, ali jasno je da u ovom trenutku decko predstavlja ozbiljno pojacanje. Cuh od nekog njegovog poznanika jos pre neki dan da se lomi zbog situacije u klubu. U Belgiji ima dobar ugovor, pa se lomi da li je to vredno zamene za casove ljubavi...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...