Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ovo isto ili slicno bi mogao reci i za Tomasevica

Mada nisam siguran o cemu raspravljate,  istina je kao i obicno negde izmedju

Milojevic je nalazio svoje mesto u reprezentaciji, dovoljno da se pretpostavi da bi nasao svoje mesto i u vecini (naj)jacih evropskih ekipa, sa druge strane njegove statistike su ponajvise plod kvaliteta ekipa u kojima je igrao, njegove pozicije u istim i ako se posmatra domace takmicenje onda i posledica kvaliteta protivnika

 

Za ovaj kondicional ne postoje argumenti. Zašto bi uopšte pretpostavljao, kad je čovek igrao košarku i birao najbolje ugovore koje su mu kvalitet i reputacija omogućili. Naravno, timovi u kojima je igrao ne mogu da budu jedini kriterijum uspešnosti karijere, ali kao što vidimo ne mogu ni indeksni poeni, koji pored igara u reprezentaciji nisu uspeli da mu donesu ne inostrani angažman u nekom od najvećih klubova, nego angažman u nekom EL timu.

 

Rotko, znam otprilike gde su igrali svi ti igrači, ovu dvojicu sam (iz glave) naveo baš zato što gledam košarku dugo i gledao sam je i kad su igrači sa tako brutalnim statsima svoje timove vodili do trofeja. To nije slučaj već 30 godina, a ove koje smo nabrojali su imali sasvim prosečne karijere u evropskim okvirima, a monstruozne partije su igrali isključivo u klubovima sa 2-12 ili sličnim skorom.

 

Inače, prilično sam siguran da bi se fina analogija sa ovom pričom povukla da je neko pre tri godine napisao da Bogdan ne može da dosegne Kecmanov nivo (nevezano za Jankaru).

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kakva je situacija (raspad sistema) u klubu bio bih bas iznenadjen,  da jedan od pomenutog dvojca Jankovic - Muric dodje na kraju. 

Nije bas raspad sistema kako nam se ucinilo u jednom trenutku, strategija ove godine ce biti dovodjenje sto vise mladih talenata i pravljenje neke okosnice tima za buducnost ... posto igramo "uteha kup" tajming je sasvim ok . Zanimljivo je da se i Pavlovic premislja da ostane jos jednu sezonu ...

 

p.s. Nisu moje teorije vec jucerasnje informacije iz kluba 

Link to comment

Nije bas raspad sistema kako nam se ucinilo u jednom trenutku, strategija ove godine ce biti dovodjenje sto vise mladih talenata i pravljenje neke okosnice tima za buducnost ... posto igramo "uteha kup" tajming je sasvim ok . Zanimljivo je da se i Pavlovic premislja da ostane jos jednu sezonu ...

 

p.s. Nisu moje teorije vec jucerasnje informacije iz kluba 

 

Daj boze.

 

 

Kolko Vesa ima godina? 35?

Link to comment

tridesetsedma je idealna za odlazak u klub koji insistira na besomučnim treninzima i neredovnim isplatama. dobrodošao, kapetane! 

Link to comment

:lolol:

 

nemam pojma ko je, ne pratim crnogorsku lligu :D

 

Koje razocarenje , svima sam procao kako znam jednog cara sa foruma koji zna sve mlade talente od evrope do amerika :(

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...