Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ključni igrači na pozicijama 2, 3 i 4 su otišli. Ne vidim ko bi mogao da iz zameni sa približnim kvalitetom. Milosavljević nema taj kapacitet (što se dvojke tiče kao Bogdanović). Igrači sličnog kvaliteta i karakteristika su nedostupni našim klubovima.

Link to comment

Ključni igrači na pozicijama 2, 3 i 4 su otišli. Ne vidim ko bi mogao da iz zameni sa približnim kvalitetom. Milosavljević nema taj kapacitet (što se dvojke tiče kao Bogdanović). Igrači sličnog kvaliteta i karakteristika su nedostupni našim klubovima.

Problem je sto normalnu 1 i 5 fakticki nismo ni imali prosle godine , odnosno svi sto vrede su otisli , sto znaci da nam fali  za ozbiljnu kosarku (barem) cela prva petorka ....

Link to comment

Pa ne bi bio problem ni jedan ni pet da mogu da se dovedu igrači kvaliteta ovih što su otišli, jer su se uz njih i ovi krpili. Po meni vaš ključni čovek je bio Lovernj, a na Bogdanović i Pavlović, i da potpišete Jankovića, on opet nije taj kalibar (mada je više nego izvrstan skakač).

Link to comment

Lovrenj je bio kljucan ne toliko zbog ekstremnog talenta , vec zbog cinjenice sto smo na centarskim pozicijama imali tesku drvnu gradju (ajd da ne kazem teske ret....) , pa je sve spalo na njegova pleca... Realno u najznacajnijim pobedama Bogdan(negde i Kinzi) je jedini pravio razliku a takvog igraca tesko da cemo uskoro naci , dok za kalibar Zofrija i nisam bas toliki pesimista (moze da se izbunari neki skakutavi borbeni amer recimo)...

Edited by Geograf
Link to comment

Pa ne bi bio problem ni jedan ni pet da mogu da se dovedu igrači kvaliteta ovih što su otišli, jer su se uz njih i ovi krpili. Po meni vaš ključni čovek je bio Lovernj, a na Bogdanović i Pavlović, i da potpišete Jankovića, on opet nije taj kalibar (mada je više nego izvrstan skakač).

 

Kog Jankovića? Ovog iz mlade repke?

Link to comment

Ključni igrači na pozicijama 2, 3 i 4 su otišli. Ne vidim ko bi mogao da iz zameni sa približnim kvalitetom. Milosavljević nema taj kapacitet (što se dvojke tiče kao Bogdanović). Igrači sličnog kvaliteta i karakteristika su nedostupni našim klubovima.

 

Како стоје ствари Ибудала ће бити бољи играч од свих замена које ћете довести. Евентуално можда доведете неког ок црнца.

 

Ви сте у бедаку колико могу да приметим, међутим ја се радујем сезони јер се надам да ћете покупити неке талентоване играче. Исто се надам да ће и у ККЦЗ неко од млађих добити више минута. Па да лепо пратимо развој неке дечурлије.

Link to comment

Како стоје ствари Ибудала ће бити бољи играч од свих замена које ћете довести. Евентуално можда доведете неког ок црнца.

 

Ви сте у бедаку колико могу да приметим, међутим ја се радујем сезони јер се надам да ћете покупити неке талентоване играче. Исто се надам да ће и у ККЦЗ неко од млађих добити више минута. Па да лепо пратимо развој неке дечурлије.

 

U KKCZ nema apsolutno nikakvih indikacija u tom smislu. Jedino što se klupska politika menja po ad hoc principu, pa možda i preorijentacije na mlade dođe na red. Prošle sezone je na snazi mi konstantni zločin prema mladim igračima.

Link to comment

 

Francuski košarkaš je dve godine proveo u „crno-belom“ dresu, a naredne sezone igrati u Limožu, gde će biti poslat kao pozajmljeni igrač Barselone.

“Dragi moji, 

 

Nisam mogao da odem, a da vam ne kažem jedno veliko HVALA! 

 

Nije se sve odvijalo kao što je bilo planirano, bilo je i uspona i padova, ali pre svega, dve neverovatne godine koje sam proveo u Srbiji! 

 

Hvala mojim saigračima, na svoj podršci koju su mi dali u teškim trenucima i što su mi doneli toliko radosti! 

 

Hvala Partizanu! Igrao sam dve godine pred najboljim navijačima na svetu, koji su mi pomogli da shvatim da Partizan nije samo klub, nego jedna institucija.‎ Veliko hvala što ste mi priuštili da igram sa svojim najboljim prijateljem, Žofreom, za mene je to bila velika sreća i radost. 

 

Dule, hvala ti što si me gurao u vis, što si toliko radio sa mnom, što si mi omogućio da budem bolji igrač i pre svega čovek. Za sve nas, ti si kao otac. 

 

Hvala Toši i njegovoj porodici, celom stručnom štabu i zaposlenima u klubu, ‎posebno Zlatku Tešiću i Fizio Centru, koji su se toliko brinuli oko mene pre i posle moje povrede. 

 

Hvala vama, navijačima, što ste stalno bili uz nas i što ste nam omogućili da igramo u najluđem ambijentu na svetu! Fantastični ste! Hvala vam za sve francuske zastave na tribinama i grobarsku pesmu u ritmu 'Marseljeze' - osetili smo se posebno zbog toga! Hvala predsedniku Danilovicu, trenutak kada je u jednom intervjuu rekao da kada me vidi, on ne vidi stranca, nego jednog od naših, jednog Srbina, je trenutak najvećeg priznanja za mene. 

 

Najviše sam ponosan, posle svih titula, kada sam vas prvi put čuo kako pevate: 'Ooo Leo Grobare..' i na taj neverovatni osećaj da pripadas jednoj porodici. Ja sam porodičan covek, i sada imam još jednu porodicu. 

 

Partizan je besmrtan i živece sa još jednim Grobarom! 

 

Hvala Srbijo! Partizane, hvala ti!!! 

 

Léo Westermann”

Sve najbolje majstore

 

p.s. Jel vidite hejteri da deca vole kada ih ocevi dave ili bacaju u vis ...  :fantom:

Link to comment

Kako god ali njegovo oprostajno srceparajuce pismo zavrsilo na naslovnoj strani zvanicnog sajta kk-a , sto bi u prevodu znacilo da su se poprilicno prijateljski rastali ...

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...