Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

  1. 1. U novoj sezoni ...

    • Osvajamo sve
      27
    • Gospodari samo domacih prstenova , za strani nismo imali para
      7
    • Prvi u selu i na guzove izborili ucesce u el.
      18
    • Nista nismo osvojili , prekid prvenstva , izlazak na ulice
      16
    • Nesto peto ...
      7


Recommended Posts

  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Jos ako ostane onaj mesar za kondiciju.... Uhhhh

 

Jeste, da, to vam je najveća briga... on i zuba Vulićević, kažu da je Gordon otišao jer mu je na sistematskom propustio šesticu karijes okluzalno... Uhhhh. Napolje iz kluba!

Link to comment

Pored nabrojanih, rado bih video ledja i Gasicu, retardu kome su povredjeni Milosavljevic i Kinzi bili na terenu sve dok nisu dobili teze povrede. 

Link to comment

Pored nabrojanih, rado bih video ledja i Gasicu, retardu kome su povredjeni Milosavljevic i Kinzi bili na terenu sve dok nisu dobili teze povrede. 

 

+1

Link to comment

Nije Gasic toliki problem. Za pocetak da Dule nije lud i fasovao toliko kazni, iskljucenja i propustanja utakmica ovaj ne bi ni dosao u priliku da vodi toliko meceva.

Za Kinsyja je stvarno propust, ko zna sta je tu sve bilo, verovatno i neki pritisak, opet od debelog. Za Milisava je splet losih okolnosti, previse treninga itd, nije tu Gasic nista mogao. Mada je onaj Bajern opasno zajebao.

 

Imamo mi mnogo vecih problema od Gasica.

Link to comment

Pored nabrojanih, rado bih video ledja i Gasicu, retardu kome su povredjeni Milosavljevic i Kinzi bili na terenu sve dok nisu dobili teze povrede. 

 

To makar ima nekog smisla, jeste da je preko leđa igrača, ali se nešto time pokušava. Meni je gore Vujoševićevo cimanje Kinseya sa sjebanim leđima do Moskve, samo da bi presedeo tekmu na klupi.

Link to comment

Pored nabrojanih, rado bih video ledja i Gasicu, retardu kome su povredjeni Milosavljevic i Kinzi bili na terenu sve dok nisu dobili teze povrede. 

+2

Link to comment

Mislim da je veci problem sto mi nemamo ozbiljnu alternativu za preuzimanje kluba (i strucno i finansijski)... Nesto slabo stojimo u zadnje vreme sa politicarima i tajkunima ...  :fantom:  

Link to comment

Sta je rekao Grba? Mada nije ni tesko zakljuciti... Kao da se kandiduje za neko mesto u upravi...

 

Nek se nosi i on u kurac koliko kod mi jedna od najvecih legendi bio!

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...