Jump to content
IGNORED

KK Partizan 2014/2015 "Imperija uzvraca udarac"


Geo

  

75 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Slažem se sa Džoom oko Miloja. Naročito ga ne bi trebalo pominjati u kontekstu reprezentacije.

 

Jankara je veoma pozitivno iznenađenje. Kad je odlazio iz Zvezde, uopšte mi nije bilo žao uprkos brutalnoj statistici. Momak očito puno radi.

 

Jesi li ga gledao ikada uživo?

Link to comment
  • Replies 8.9k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Timmy

    875

  • theanswer

    505

  • Geo

    437

  • goofs

    370

Top Posters In This Topic

Posted Images

Milojević je vukao na leđima ceo KKP par sezona, da ne pominjem Budućnost i FMP. Ako se već radi o malom Jankoviću, za početak bi trebalo tako nešto da ispuni (naravno, ako bude u KKP), nije da mu je konkurencija nekakvo ograničenje.

Link to comment

Neće biti da je isti.

 

Prikazuje širi repertoar ispod koša, a i ofanzivni skok je dodatno popravio. Napredovao je i u odbrani, iako još uvek nije dobar defanzivac.

 

identican, uvek je bio odlican u ofanzivnom skoku, repertoar ispod kosa mu je identican, uvek je zavrsavao dobro sa obe ruke...gledao sam ga i u belgiji, to je isti igrac, samo zreliji i fizicki jaci.

Link to comment

ali on ima 20 godina a ne 27. on ce svoj igracki vrhunac(koji god bio) dostici negde drugde, kao i sve sto vredi u nasoj kosarci. o tome ja pricam.

Link to comment

precenjen po tome da se predstavlja kao neki nedostizni ideal i (pazi post pre moje konstatacije) kompletan centar(?). to je igrac koji je od 27. do 29. godine, dakle igracki vrhunac, bio u partizanu, pre toga je sticao iskustvo i namazanost po domacim klubovima. Prvo, iole talentovan igrac ne ostaje posle 24. godine u nasoj ligi. On je imao limite i znao je gde mu je mesto. Jankovic isto ima limite, ali reci da on ne moze taj nivo da dostigne - koji je osnov? Nece moci da nauci nista za 9 godina igranja domace lige? 

 

Po meni Miloje je igrac koji je izvukao i poslednji maksimum iz svog talenta i genetike, i sa te strane se moze posmatrati kao neki ideal. 

Link to comment

Po meni Miloje je igrac koji je izvukao i poslednji maksimum iz svog talenta i genetike, i sa te strane se moze posmatrati kao neki ideal. 

 

+1

Link to comment

Svarno ne poznajem nekog naseg igraca koji je sa Milojevom konstitucijom imao bolji ucinak i izvukao veci maksimum (kako za sebe tako i za ekipu)...

 

p.s. Pare koje je dobijao u Milovoj  Buducnosti su bile u ravni najplacenijih igraca u evropi u to vreme ...

 

 

edit: Meni ove kolone kada sada gledam apsolutno deluju nestvarno, posebno ako se uzme u obzir da skoro nije izlazio iz nekih povreda ili bandaza i sto je vecina odbrana protivnika apsolutno bila koncentrisana na njemu ...

http://www.euroleague.net/competition/players/showplayer?pcode=AEX&seasoncode=E2005

Edited by Geograf
Link to comment

Deluje nestvarno i to da sa igračem takve statistike tim ima skor 2-12 (ako se ne varam to je ta sezona).

 

Rotko, oni su u evropskim okvirima mediokriteti. Jedva da su uspeli da se dokopaju iole respektabilnih klubova, a uloge koje su tamo imali su bile epizodne. Naravno, obojica su lokalni heroji Žalgirisa i Prokoma, to uopšte se ne dovodi u pitanje.

Link to comment

Rotko, oni su u evropskim okvirima mediokriteti. Jedva da su uspeli da se dokopaju iole respektabilnih klubova, a uloge koje su tamo imali su bile epizodne. Naravno, obojica su lokalni heroji Žalgirisa i Prokoma, to uopšte se ne dovodi u pitanje.

 

:)

 

Ti izgleda od skoro pratiš evropsku košarku...

Iole respektabilni klubovi u kojima su igrala ova dva sjajna košarkaša su izmedju ostalih i CSKA, Žalgiris, Virtus, Fortitudo, Huventud, Real Madrid...

Dva velika igrača u evropskim okvirima.i lepo društvo Miloju na listi najboljih po indexnim poenima, na kojoj su blizu njih i Jaka Lakovič, Bobi Braun, Lavrinovič, Noćioni...

Link to comment
Murič: Partizan je dobra opcija Izvor. B92, siol.net | SV

Košarkaš Krke Edo Murič istakao je da dolazak u Partizan jedna od opcija, ali da i dalje nije doneo pravu odluku o nastavku karijere.

 
122196579253cecc2180338579114281_640x467
StarSport

 

Krilni igrač se već neko vreme pominje kao pojačanje srpskog šampiona, on smatra da bi to bilo dobro i za njegovu karijeru, ali ima i druge planove.

Iako bih rado u neki evroligaški klub, Partizan je takođe dobra opcija za mene, taj klub je izrazio želju da me dovede, a tamo bih imao prostora da igram, naročito sada kada su otišli neki košarkaši. Imali smo određene razgovore, ali tek treba da donesem odluku“, rekao je Murič.

 

Finansijski problemi su doveli do toga da Partizan ostane bez nekoliko ključnih igrača u prošloj sezoni, ali to slovenačkom košarkašu ne predstavlja problem.

 

“To nije bitno, najvažnije je da trener Duško Vujošević ostane u klubu, on zna kako se radi sa mladim košarkašima, a ukoliko budem imao referencu da sam radio sa njim novac će sigurno doći kasnije“, naveo je Murič.

 

Edited by Yoda
Link to comment

precenjen po tome da se predstavlja kao neki nedostizni ideal i (pazi post pre moje konstatacije) kompletan centar(?). to je igrac koji je od 27. do 29. godine, dakle igracki vrhunac, bio u partizanu, pre toga je sticao iskustvo i namazanost po domacim klubovima. Prvo, iole talentovan igrac ne ostaje posle 24. godine u nasoj ligi. On je imao limite i znao je gde mu je mesto. Jankovic isto ima limite, ali reci da on ne moze taj nivo da dostigne - koji je osnov? Nece moci da nauci nista za 9 godina igranja domace lige? 

Ovo isto ili slicno bi mogao reci i za Tomasevica

Mada nisam siguran o cemu raspravljate,  istina je kao i obicno negde izmedju

Milojevic je nalazio svoje mesto u reprezentaciji, dovoljno da se pretpostavi da bi nasao svoje mesto i u vecini (naj)jacih evropskih ekipa, sa druge strane njegove statistike su ponajvise plod kvaliteta ekipa u kojima je igrao, njegove pozicije u istim i ako se posmatra domace takmicenje onda i posledica kvaliteta protivnika

Link to comment

Kakva je situacija (raspad sistema) u klubu bio bih bas iznenadjen,  da jedan od pomenutog dvojca Jankovic - Muric dodje na kraju. 

Link to comment
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...